آشنایی با سرور HP نسل جدید

هر کس با هر قدرت خریدی میتواند صاحب یکی از سرورهای DL380 شود. در همین راستا چنانچه محصولی که انتخاب می کنیم کالایی دارای قابلیت هایی ورای نیازهایمان باشد هزینه ای بیش از حد پرداخت کرده ایم و اگر پتانسیل آن به اندازهای نباشد که بتواند اموراتمان را با سرعت و قدرت زیاد پردازش کند ، علاوه بر لطمه ای که به کار می زند پس از چندی هزینه ای دوبرابر برای خرید نمونه ای جایگزین روی دستمان می گذارد . اما تولیدات این برند در همین جا ختم نشده و در زمنیه سرور اچ پی به همان خوبی و قدرتمندی ماشین های اداری و کامپیوتر، قدرت نمایی می کند. چرا به خرید سرور اچ پی نیاز دارید؟ حداقل یک DIMM در هر سرور مورد نیاز می باشند و اسلات های سفید DIMM نشان دهنده اولین شکافی است که در یک کانال جمع می شود . در هر کانال ۳ اسلات رم قرار دارد. این قابلیت خاص و کارایی بالا را تنها در رم سروری اچ پی نظاره گر خواهید بود. هر کدام از سرور ها با توجه به میزان نوع کارایی و نوع استفاده به صورت خاص ساخته شده اند. این در حالیست که در نقطه مقابل ، گاهی محصول مورد نظر ما آنچنان در تنوع زیادی عرضه می شود که با گذر از خوان انتخاب برند ، تازه وارد مرحله انتخاب نمونه ای مناسب با کانفیگی ایده آل و پاسخگوی سطح نیازهایمان می رسیم که خود دشواری های خاص خود را دارد .

این بدان معناست، که مشتری گرامی میتواند اطلاعات خود را در این زمینه از همکاران ما ارتقا داده و با آگاهی و چشمانی باز به انتخاب و خرید سرور اقدام نمایند. سرور اچ پی HPE ProLiant DL360 Gen9 یکیونیتی مشخصات مشابهی با همتای دو یونیتی خود یعنی DL380 دارد؛ با این تفاوت که به لحاظ پشتیبانی از تعداد هارددرایوها، با DL380 نیز تفاوت دارد.سرور اچ پی HPE DL360 GEN9 قابلبت در بر گرفتن دو CPU را دارا میباشد که این CPU ها را باید از سری پردازنده های Intel® Xeon® E5-2600 v3 product family; Intel® Xeon® E5-2600 v4 product family انتخاب کرد. سرور اچ پی HPE DL380 GEN9 در صورت قرار گرفتن درون رک دو یونیت از رک را اشغال خواهد کرد.سرور HPE DL380 GEN9 دارای دو اسلات برای قرار دادن CPU است.سرور HP DL380 GEN9 دارای ۲۴ اسلات مموری میباشد و این مموری ها را میتوان از DDR4 SmartMemory انتخاب کرد.

✅ سرورهای DL380 Gen9 همونطور که میدونین از پردازنده های 2600 نسل 3 و 4 بهره می برن و سرورهای DL560 Gen9 از پردازنده های 4600 نسل 3 و 4 پشتیبانی میکنن. در صورت استفاده از 2 مادربرد دیگه امکان استفاده از پردازنده های 2600 نبوده و حتما باید پردازنده های 4600 روی شاسی قرار بگیرن. ۲ درایو جانبی SFF یا NVMe در جلوی شاسی شاسی ۲۰ درایو NVMe به همراه Partial Population در باکس ۱ در جلوی دستگاه برخی از پیکربندیها از یک Universal Media Bay به منظور استفاده از درایو نوری هم، پشتیبانی میکنند. با توجه به طراحی فوق العاده این سرور، قابلیت استفاده از هارد در آن کاملا انعطاف پذیر و ماژولار می باشد و می توان از 8 عدد هارد SFF استفاده کرد یا در صورت استفاده از هارد LLF با حذف DVD-RW می توان از 4 عدد از آنها استفاده نمود. سرور HPE ProLiant ML110 Gen10 گزینه ای مناسب برای آنها خواهد بود.

سرور HPE ProLiant ML30 Gen10، سرور قدرتمندی است که با ظاهر ایستاده و Tower خود، همچنان به عنوان سروری ارزان قیمت، قابل تهیه و خرید است و برای دفاتر کوچک، دفاتر راه دور و شعبات که به طور کلی در رده کسبو کارهای کوچک قرار میگیرند، سروری مناسب و ایدهآل است. ProLiant یک نام تجاری از کامپیوترهای سرور اچ پی هستش که در ابتدا توسط Compaq توسعه و عرضه شده پس از Compaq با (Hewlett-Packard (HP ادغام شد،و بعد از اون HP برند تجاری Netserver رو به نفع برند ProLiant باز کرد. 3ـ قفل آن را باز کرده و در دستگاه را به صورت کشویی خارج نمایید. 15ـ درایوهای NVME را نصب کنید. لطفا قبل از هرگونه خرید سرور، و یا قطعات سرور، با مشاورین آرین وب ایرانیان در واحد فروش سرور (۰۲۱۸۸۸۲۳۶۸۶) مشورت کنید تا بهترین پیشنهاد ها را متناسب با نیاز شما در اختیار شما قرار دهند. رسام سرور با هدف تامین تجهیزات تولید شده و انتقال دستورالعملهای ارائه شده توسط کمپانی HPE به شما کاربران گرامی تاسیس گردیده است. سرورهای HPE در نسلهای مختلف طراحی و تولید میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.