آموزش نتورک پلاس – دوره Network+ به زبان ساده

tired black woman with instructor in winter park سرور اچ پی HPE ML350 با اینکه سروری ایستاده است، اما قابلیت نصب در داخل رک را هم دارد یعنی قابلیت رک مونت کردن دارد. بر روی ML350 G9 به صورت پیش فرض یک کارت شبکه ی چهارپورت OnBoard به مدل 331i قراردارد که می تواند اطلاعات را با سرعت یک گیگابیت بر ثانیه انتقال دهد. این دستگاه 4 درگاه PCIe از نوع 3.0 داشته، که با نصب انواع کارت های استاندارد می توان قابلیت های بسیاری به این دستگاه افزود. به خریداران AMD توصیه می کنیم که به دور از جاروجنجال های تجاری اگر مایل به خرید مدلهای AMD هستند .اصلا دراین مورد دچار تردید نشده و به خود شک راه ندهند ومطمین باشند که با نصب یک Fan قوی وحرفه ای بر روی این مدل پردازنده مشکل افزایش دما به خوبی حل شده وشاید هزینه کردن برای خرید یک Fan قوی با کارآیی بالا بسیار به صرفه تر از هزینه کردن برای خرید پردازنده ای باشد که تادو برابر قیمت مدل مشابه خود قیمت دارد ! This data has been created by .

مشخصات قیمت و خرید برد پاور تلویزیون سامسونگ 48ju8890 هنگام نصب دو پردازنده ، DIMM های برابری بین دو پردازنده نصب کنید. اساسا هرگز نباید بد نبال بهترین وگرانترین بود بله درست است مگر اینکه عالیترین کارایی چیزی است که دقیقا لازم دارید .جدید ترین پروسسور وقطعا ت کامپیوتر اگرچه بهترین کارایی را دارند اما از نظر اختلاف بسیار زیادی با نمونه کندتر خود داشته وبعلاوه زمانیکه یک پروسسور جدید راهی بازار شود نمونه قبلی أن یک افت قیمت خواهد داشت ( برخی مواقع چیزی بین ۳۰ تا ۴۰ درصد) . S درمقایسه با PENTIUM دوبرابر حافظه نهان L2 دارد ۵۱۲KB, وفرکانس کاری بین ۱۱۳۳تا ۱۴۰۰۰ مگاهرتز می باشد. شرکت اینتل درسال ۱۳۶۸ شمسی پردازنده ۴۸۶DX را ارئه نمود این پردازنده حاوی ۲/۱ میلیون ترانزیستور وفرکانس کاری ۲۵MHZ بود ضمنا برای اولین بار دراین پردازنده حافظه نهان به ظرفیت ۸KB تعبیه شده وهمچنین بصورت پیش فرض دارای کمک پردازنده ریاضی بود قابل ذکر است که درطراحی۲۸۶٫۸۰۳۸۶ ` ۸۰۸۶٫۸۰ازمعماری CISC استفاده شده بود ودراین مقطع شرکت اینتل برای اولین بار با استفاده از معماری RISC پردازنده ۸۰۴۸۶DX را طراحی نمود پردازنده ۴۸۶DX درمدلهای DX486 با فرکانس های ۳۳MHZ و۵۰MHZ و۴۸۶DX/2 با فرکانس ۵۰MHZ و۶۶MHZ و۴۸۶DX/4 با فرکانس ۱۰۰MHZ ارائه گردید قابل اشاره است که پردازنده مبتنی براستاندارد صرفه جویی انرژی برق نیز محسوب می شود.درمرحله بعد شرکت اینتل نسل پردازنده های ۵۸۶ را بانام تجاری PENTIUM ارائه نمود علت این نامگذاری اختلاف حقوقی اینتل با AMD پیرامون پردازنده ۴۸۶ بود پردازنده حاوی ۳/۳ میلیون ترانزیستور بوده وبا فاوری تولید ۶۰۰ و۸۰۰ ناتو ساخته شده بود حافظه نهان L.I بکار رفته در این دوپردازنده ۱۶KB وحافظه نهان L2 برروی برد اصلی قرار گرفت .البته در محصولات اولیه این نوع تراشه که به زعم عده ای از کارشناسان شاید کمی زود وعجولانه وصرفا برای رقابت و پیش افتادن از AMD به بازار عرضه شد شرکت اینتل در طراحی دچار اشتباه شده ودر حالتهای خاص محاسبات ریاضی نتیجه اشتباه محسوب می شود و شرکت اینتل پس از اگاهی از اشکال سخت افزاری دردو سری پردازنده های معیوب را با پردازنده های سالم تعویض نمود.

1. از نظر نوع اتصال به شبکه: دو نوع اصلی کارت شبکه به صورت کارت شبکه کابلی یا Wired و کارت شبکه بی سیم یا Wireless است. مثلا یک کامپیوتر که درحال اجرای چند نرم افزار حجیم وسنگین است وپروسسور پنتیوم ۴آن ۲۴۰۰ گیگا هرتز است ممکن است اطلاعات را خیلی سریع پردازش کند اما همیشه منتظر هارد دیسک که یک قطعه کندتر است می ماند معنی این جمله آن است که پروسسور برای انتقال اطلاعات بیشتر وقت خود را دریک انتظار بیهوده می گذراند بنابراین این پروسسور پنتیوم ۴ممکن است بطور تئوری ۵۰درصد سریع تر از همتای ۱۶۰۰GHZ خود را در پردازش اطلاعات باشد اما با این شرط ودر حالیکه همه اجزای دو کامپیوتر یکسان باشند . اما نکته ای که نباید اشاره به أن را فراموش کرد و قبلا نیز در این نشریه بدان تاکید شده این است که درمقایسه این دو پردازنده باید از نظر دور نداشت که یکی از نقاط ضعف پردازنده های AMD حرارت زیاد آنها می باشد . فرضا استفاده از یک هارد دیسک دور بالای ۷۲۰۰ دریکی وهارد دیسک دورپایین ۵۲۰۰ دربرخی مواقع اختلاف درکارایی دوکامپیوتر ممکن است فقط ۸ تا ۱۰ درصد باشد .

برای مثال، یک هارد دیسک معمولی مقاومت کمتری در برابر لرزش دارد. اچ پی بیش از هر تولیدکننده بزرگ دیگری در صنعت استوریج، بر روی شرکتهای کوچک و متوسط تمرکز دارد و محصولات MSA یا Modular Smart Array، که برای شرکتهای SMB یا همان شرکتهای کوچک و متوسط طراحی شده، از شهرت خاصی در زمینه ارزشمندی در خرید، برخوردار است و پرفروشترین استوریج را در اختیار خود دارد. قیمت عالی؛ پردازنده های مقیاس پذیر زنون؛ بسیار ارتقا پذیر؛ گزینه های زیاد ذخیره سازی؛ مدیریت کیفیت iLO 5؛ امنیت زیاد پلتفرم، از دیگر خصوصیات یا بهتر است بگوییم مزایای استفاده از سرور نیو اچ پی DL380 G10 می باشد. وقتی یک دستور، واکشی و در IR ذخیره میشود، سی پی یو سرور دستور را به مداری به نام رمزگشای دستور منتقل میکند. معماری کار و ساخت پردازنده های این شرکت به مدل های مختلف تقسیم می شود که توضیح در مورد ساختار داخلی و معایب و مزایای آنها از حوصله این مقاله خارج است و فقط به ذکر نام آنها اکتفا می شود. مبادله کالا با کالا مشکلاتی داشت که از جمله آنها میشد به سختی حمل کالاهای مورد معاوضه و اختلاف در ارزش آنها اشاره کرد. اکنون چه پروسسورهایی در دسترس هستند ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *