استوریج HPE MSA 2021

سرور HP پرولینت DL320e G8 -قیمت ابتکار پردازش خاورمیانه شرکت HP بیش از هر تولید کننده بزرگ دیگری در صنعت استوریج HP، بر روی شرکت های کوچک و متوسط تمرکز دارد و محصولات MSA (Modular Smart Array)، که برای شرکت SMB یا همان شرکت های کوچک و متوسط طراحی شده، از شهرت خاصی در زمینه ارزشمندی در خرید، برخوردار است. با این حال از این هارد سرور در اکثر سرورها، استوریج ها و رایانهها استفاده می شود. LO دارای یک پورت گیگابیتی اختصاصی است و با استفاده از قابلیت Federation در آن می توان از یک سیستم، چندین سرور را مدیریت کرد. از جمله این قابلیت ها می توان به پردازنده قوی تر، رم ارتقا یافته، منبع تغذیه قوی تر و اتصالات شبکه بیشتر اشاره کرد. عملیات RAID به واقع اختصاری از جمله Redundant Array of Independent Disks است. توسط این سرویس می توان به صورت Remote یا از راه دور به سرور متصل شده و مدیریت مربوطه را انجام دهیم و یا برنامه ای تحت شبکه را بدین طریق و با استفاده از این سرویس اجرا نمود . ۶۴ سنسور دماییِ متفاوت داخل سرور قرار گرفته که امکان مدیریت آنها وجود دارد. در حالت های RAID گوناگون، اتفاقاتی متفاوت روی می دهد.

Untitled - Manualzz در بالا در خصوص RAID های سطوح 0 ، 1 و 5 صحبت کردیم و گفتیم که این RAID ها معمول ترین و مرسوم ترین نوع RAID مورد استفاده در سرورها و دستگاه های NAS Storage شبکه هستند. هر سه نوع RAID ای که در بالا عنوان کردیم امکان پیاده سازی بصورت نرم افزاری در سیستم عامل های مختلف را نیز دارند .اما RAID ها فقط این مواردی نیستند که عنوان کردیم ، ما RAID های دیگری مثل RAID Level های 6 ، 10 ، 2 ، 3 ، 4 و 7 نیز داریم حالا به سراغ معرفی انواع آنها می رویم. رید های مختلف ، مقاومت های متفاوتی نیز در برابر مشکلات پیش رویشان دارند. این نوع سیستم های پیشنهادی صرفا گرافیک مجتمع دارند اما با بزرگ تر شدن بچه ها و نیاز به انجام امور گرافیکی جدی تر، امکان نصب کارت گرافیک های سبک را خواهد داشت. شرکت سونی در تلویزیون 55X9000H خود بسیار به کیفیت تصویر توجه نموده و تکنولوژی های عالی را برای ارتقای وضوح تصویر استفاده کرده است.

اگر تصور کرده اید که ذخیره سازها تنها به پویایی و مولفه های درونی خود محدود می شوند، اشتباه کرده اید. در ادامه بر روی Create storage space کلیک کرده تا این پیکربندی ایجاد گردد. سپس در پنجره باز شده، بر روی گزینه create a new pool and storage space کلیک نمائید. سپس با انتخاب وضعیت Two-way mirror می توانید آرایش RAID 1 را راه اندازی نمائید. پس از انتخاب پیکربندی RAID در بایوس یا UEFI، به سراغ ویندوز خواهیم رفت. بسیاری از سازمان ها و شرکت ها هم از همین زیرساخت استفاده می کنند. با سخت افزار همراه شوید تا تفاوت RAID ها را بشناسیم. کارکرد آن همانند رید سخت افزاری است، با این تفاوت که رید نرم افزاری سرعت و کارایی کمتری دارد و این امکان را دارد که روی کارایی دیگر اپلیکیشن های سرور اثر بگذارد. تفاوت های RAID 1 و RAID 0 چیست؟ علاوه بر گیگابیت اترنت، کارت شبکه اچ پی NC365T 4-port از هر دوی 10 مگابیت بر ثانیه و 100 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند و با شبکه های twisted pair اترنت و Fast Ethernet سازگار است. واحد سنجش سرعت سی پی یو هرتز (Hertz) است و عموما به دلیل بزرگ بودن با واحد گیگاهرتز (Gigahertz) معرفی میشود.

سپس می توانید با انتخاب گزینه NTFS، هر دو درایو را به یک فرمت واحد هدایت نمائید. سپس 2 وضعیت را پیش رو خواهید داشت. برای ارتقاء و افزایش عملکرد ذخیره سازها، راه حلی به نام RAID را پیش رو داریم. در سال ۱٥۸۷ماری استوارت ملکه اسکاتلند پس از ۱۹سال حبس به اتهام شرکت در قتل ملکه الیزابت اول، سر بریده شد. 2-در صورتی از که از یک اینترفیس واحد استفاده نمائید، تمامی ذخیره سازها در همان سرعت فعال خواهند بود. 2-در صورتی که ذخیره سازهای مناسب با پیکربندی های RAID را در سیستم خود داشته باشید، این دو قطعه برای شما نمایش داده خواهند شد. 1-در صورتی که ذخیره سازهای شما برای این پیکربندی ها مناسب نباشند، با اخطار سیستم عامل روبرو خواهید شد. در نهایت این ملک بزرگ برای سرمایه گذاری بیمارستان فروخته شد و در سال ۱۹۸۸ به عنوان آثار تاریخی ملی و ایالت واشنگتن ثبت شد. اگر به سرور نیاز دارید بهتر هست از قسمت سفارشات سفارش سرور خود را ثبت نمایید. اگر بر روی کامپیوتری ویندوز سرور نصب شود و این کامپیوتر مجهز به یک دستگاه پرینتر باشد و این پرینتر جهت دسترسی کاربران مختلف شبکه Share یا به اشتراک گذاشته شود می تواند به عنوان Print Server مورد استفاده قرار گیرد .

This data has been generated by !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *