انواع رید Raid بندی هاردهای سرور اچ پی – فروش سرور و قطعات Hp سایاسورایا

ولی مزیتی که سرور DL560 داره قابلیت ارتقاپذیری بالای این شاسی نسبت به DL380 هست. در نهایت اینکه برای سرور dl380 g10 باید از منبع تغذیه برق پربازده استفاده کرد زیرا دارای ورودی 100 و 240 ولت است و خروجی آن 500، 800 و 1600 ولت است. البته برخی از شرکتهای ارائه دهنده سرورهای لینکوس، خدمات مدیریت سرور را به همراه سرویسهای خود ارائه میدهند، اما در صورت عدم ارائه این خدمات، باید بتوانید خودتان آن را مدیریت کنید. با این روش، بیشتر مراحل بازیابی اطلاعات به صورت خودکار است و نیازی نیست قدم به قدم به بازیابی اطلاعات بپردازید و به روند امور مدیریت کنید. مدیریت از راه دور سرور یا Remote Control Console که موجب میشود شما شرایطی برابر با زمانی که با Monitor ، Mouse و KeyBoard به صورت محلی در حال کار با سرور هستید را در اختیار داشته باشید. از این سرور می توانید با خیال راحت در حوزه های مجازی سازی، پایگاه داده و غیره استفاده کنید. 8ـ در سرور را ببندید. که این استوریج کنترلر یک ساتا کنترلر به مدل B140i است که تنها قابلیت پشتیبانی از درایو های SATA را دارا میباشد . در صورت بروز خرابی هارد سرور HP 4TB 6G SATA 7.2k بصورت فعال قادر به بازسازی اطلاعات با استفاده از هارد درایو جدید خواهد بود.

HP ChromeBook x360 (10X25EA) کارشناساسان برای این منظور، ابتدا به تجزیه و تحلیل هر یک از واحدهای تشکیل دهنده آرایه میپردازند و سپس به شناسایی همه متادیتاها و تحلیل RAID در مقیاس hex اقدام میکنند و در نهایت برای بازیابی و ریکاوری اطلاعات استوریجهای NAS به بازسازی آرایهها به صورت دستی میپردازند. البته همه مادربورد ها از اتصال دهنده TPM پشتیبانی نکرده و برای این کار، باید ابتدا مدل سیستم خود و سازگاری آن با این چیپست را بررسی کنید. بعد از این که همه مراحل و کارها را انجام دادید، میتوانید از نرم افزار بازیابی NAS استفاده کنید. به هر دلیلی که استوریج های NAS با مشکل مواجه شوند و اطلاعات و دادههای ذخیره شده روی آنها از بین برود، میتوان با برخی نرم افزارهای تخصصی در این زمینه به بازیابی و ریکاوری اطلاعات استوریجهای NAS پرداخت. برای بازیابی و ریکاوری اطلاعات استوریجهای NAS باید فضای کافی برای اطلاعاتی که قرار است بازیابی شوند مشخص باشد.

Data was created with !

در صورتیکه یکی از هارد دیسک های ما دچار مشکل و اختلال شود ، داده های ما از سایر دیسک های موجود قابل بازیابی خواهد بود و اینکار توسط همان Parity انجام می شود که صحبت کردیم ، معمولا اینکار بصورت خودکار با اضافه شدن هارد دیسک جدید انجام می شود و مهمترین نکته در خصوص RAID Level 5 این است که در زمان خارج کردن هارد دیسک مشکل دار و جایگزینی آن ، سازمانی کاری و روند سرویس دهی سرور شما دچار اختلال نخواهد شد. برای اطمینان از اینکه سیستم های ذخیره سازی خود را به خوبی با بسیاری از این نرم افزار و فروشندگان دوربین کار می کنند، EMC به شدت به آزمایشگاه Durham وابسته است. تمامی این موارد وابسته به ویژگی های سخت افزاری و توان سرور شما میباشد. پیش از پرداختن به انواع سرور اچ پی، بد نیست نگاهی به یکی از پروفروشترین سرورهای اچ پی داشته باشیم. توجه داشته باشید که این کار نیاز به آموزشهایی دارد و به سادگی که به نظر میرسد نیست. استوریج HPE StoreEasy 5000 دو کنترلر با قابلیت Automatic Failover، Multipath I/O، حفاظت از داده RAID و پاور و منبع تغذیه افزونه دارد بنابراین میتوانید خاطرجمع باشید که به دادههای ذخیره شده خود به هنگام نیاز دسترسی خواهید یافت.

اما روشی که HPE SoreEasy 5530 استفاده میکند کمی متفاوت از استاندارد Active/Active است بدین صورت که هر Node میتواند در تعامل با Storage Pool باشد اما هر دوی آنها نمیتوانند به صورت همزمان با یک Pool در ارتباط باشند. در واقع تنظیمات کنترلر در حالت Active/Passive و Passive/Active است، هر دو Node میتوانند در Volumeهای مختلفی کار کنند و به خاطر یکدیگر فعالیت خود را متوقف کنند. در صورت استفاده از اینتل زئون های سری E که فرکانسی بین 3.3 تا 3.8 گیگاهرتز دارند و حافظه Cach آنها 8 یا 12 مگابایت است، میتوانند 4 یا 6 هسته برای شما فراهم کنند. در این تکنولوژی متغیر های دما پردازنده ، تعداد هسته و میزان انرژی مهم ترین رکن هستند. Storage Pool هم میتواند شامل ۱۶ درایو LFF و یا ۳۶ درایو SFF باشد که Hot-Plug یا Hot-Swap هستند و میتوان تنظیمات مربوط به RAID را در آنها پیکربندی کرد. همینطور می توان از درایو نوری مانند DVD-RW نیز استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *