این محصول یک حافظه رم از نوع DDR4 SDRAM

Adaptive RAID، کنترلر رید را قادر به تصمیمگیری درباره چگونگی ذخیره پریتی روی دیسک میکند: از RAID 3 استفاده کند یا RAID 5. این نوع رید، بسته به نوع تنظیمات RAID با دادههایی که قرار است روی دیسک قرار گیرند، اقدام بهتری انجام میدهد. برای مدیریت و افزایش توان ذخیره سازی می توان از رید کنترلر های متفاوتی استفاده کرد. این ویژگی مربوط به انتقال و ارتقا به سیستم های ذخیره سازی Unity است. در واقع نوع کنترلر سرور، SAS Expander و نوع RAID در سرعت انتقال داده ها تاثیرگذار است. استفاده از چند درایو امکان به کارگیری RAID و افزایش سرعت نوشتن/خواندن و یا ایجاد یک درایو پشتیبان برای جلوگیری از، از دست رفتن داده را فراهم میکند. شما میتوانید بر اساس نیاز خود از خدمات انجام شبیه سازی مولکولی بر اساس اطلاعات مورد نیاز شما و یا خدمات مشاوره و اجرای پروژه شبیه سازی مولکولی استفاده نمایید. شرکت آنا سلول طب با دارا بودن سرورهای قدرتمند بر پایه پردازشگرهای نسل جدید اینتل Xeon Gold و پردازشگرهای گرافیکی قدرتمند شرکت NVIDIA و تیم تخصصی مسلط به انواع تکنیکهای شبیه سازی مولکولی آمادگی ارائه خدمات شبیه سازی و برهمکنش مولکولی را برای انواع مولکولهای زیستی را دارا است.

شرکت آناسلول طب بنا به درخواست متعدد از پژوهشگران در مورد ارائه خدمات پژوهشی در زمینه شبیه سازی مولکولی جهت تکمیل تحقیقات پژوهشگرانی که تخصصی در زمینه بیوانفورماتیک ندارند، خدمات مشاوره و اجرای پروژه شبیه سازی مولکولی را راه اندازی نموده است. شرکت HP در سال 1939 با سرمایه 538 دلار در شهر پالوآلتو کالیفرنیا توسط بیل هیولت و دیو پکارد تاسیس شد. اعمال تغییرات در مولتیپلایر و فرکانس مبنا کار سادهای نیست و به سالها تجربه و کار عملی نیاز دارد. در صورت نیاز به خرید کامپیوتر می توانید از “مشاور خودکار سایت” استفاده نمایید. • در صورت نیاز به سرور خاص که در لیست بالا وجود ندارد، لطفا با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. به همین منظور این شبیه سازی نیازمند نرم افزارهای خاص و سرورهای دارای سخت افزار بسیار قوی و هستههای پردازشی متعدد است. بنابراین بهینه سازی های انجام شده بروی هر پردازنده، آن پردازنده را برای کاری هدفی خاص مناسب و توجیه پذیر (از لحاظ اقتصادی) می کند.

شبیه سازی دینامیک مولکولی ( Molecular Dynamics ) روشی برای مطالعه روند دینامیک سیستم های زیستی براساس قوانین شناخته شده فیزیکی و معادلات ترمودینامیکی است. GROMACS یک بسته نرم افزاری برای انجام محاسبات دینامیک مولکولی است که برای بررسی رفتار مولکولهای زیستی مانند پروتئین ها، لیپیدها و اسیدهای نوکلئیک با برهمکنش پیوندی پیچیده طراحی شده است. در حالی که روشهای پرهزینه NMR و کریستالوگرافی اشعه ایکس اطلاعات مدل ایستای ماکرومولکول ها در محیط زیستی را میدهد، شبیه سازی دینامکی مولکولی اطلاعات کاملی در سطح اتمی درباره پایداری پروتئین ها، تاخوردگی ها، تغییرات کنفورماسیونی و ترمودینامیک در برهمکنش های پروتئین با سایر ماکرومولکول ها فراهم می کند. شبیه سازی ساختار ماکرومولکولها نیازمند شبیه سازی رفتار تک تک اجزای یک محیط از پیش تعیین شده و اتمهای مولکول مورد نظر بوده و علیرغم تئوری ساده، فرایندی با محاسبات بسیار پیچیده است. یک سیستم فایل بسیار قدرتمند برای مدیریت چندین هارد دیسک با توانایی زیاد در پیاده سازی انواع RAID. فلز و سرامیک سازنده پین ها و سورخها می بایست تحمل زیادی برای گرمای ناشی از جریان زیاد عبوری در پردازنده داشته باشند.

اما معمولا در پردازندههای ارزان، ضریب مولتی پلایر توسط سازنده قفل (Locked) میشود و نمیتوان تغییری در آن به وجود آورد. اما در مدلهایی که مولتی پلایر باز (Unlocked) دارند، میتوانید هم فرکانس پایه و هم ضریب را تغییر دهید. • هزینه کلیه خدمات وابسته به نرخ ارز میباشد و در صورت نوسان بیش از ۲ درصد، هزینه خدمات تغییر خواهد نمود. چنانچه بخواهید در این پردازندهها به قدرت بیشتری دست پیدا کنید، تنها میتوانید اندکی (کمتر از ۱۰ مگاهرتز) در فرکانس پایه تغییر ایجاد کنید تا پردازندهتان کمی تغییر را به خود ببیند. با وجود این که قدرت بیشتری تحویل میگیرید، شاهد استهلاک بیشتری هم خواهید بود. گزینه پورت HPE iLO اختصاصی به شما امکان می دهد پهنای باند بیشتری به توابع شبکه اختصاص دهید تا به عملکرد شبکه بالاتر برسید. البته در پردازندههای نسل جدیدی اینتل Coffee Lake با اینکه مانند نسل قبل از سوکت LGA 1151 استفاده می کنند، اما با مادربردهای نسل قبل خود سازگاری ندارند. اما در حالت کلی RAID 0 سریعترین رید، RAID 1 مطمئنترین رید، و RAID 5 ترکیبی از سرعت و قابلیت اطمینان بودن را دارد. کل سیستم از آرایه هوشمند B140i بهره می گیرد که از 10 هارد SATA و آرایه های RAID 5 پشتیبانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *