بازگرداندن تنظیمات HP ILO به تنظیمات پیش فرض کارخانه

سرور hp dl380 g10 یکی از مهمترین سرورهای خانواده سرور اچ پی قلمداد می شود، و به همین خاطر در بین متخصصین دیتا سنتر از شهرت و محبوبیت خاصی برخوردار است. سرور HPٍE DL380 G10 جدیدترین طراحی شرکت HPE میباشد. سرور HPE ProLiant ML350 G9 قابلیت توسعه پذیری بسیار بالایی دارد بطوری که این سرور می تواند تعداد 8 الی 24 هارد دیسک نوع LFF و یا تعداد 8 الی 48 هارد دیسک نوع SFF را پشتیبانی می کند. کارت شبکه HP ETHERNET 10GB 2-PORT 530FLR-SFP برای سرور های رک مونت نسل 8 و 9 HP کاملا مناسب می باشد و با آن ها سازگاری کامل دارد این قطعه سرور ، با این که سرعت بالایی دارد اما مصرف کم انرژی آن چشم گیر می باشد . حافظه رم کارت شبکه HP ETHERNET 10GB 2-PORT 530FLR-SFP ADAPTER 256 مگابایت است . البته لازم به ذکر است این کارت ها با نام های دیگری مانند کنترل کننده رابط شبکه (Network Interface Controller) ، کارت اترنت (Ethernet Card)، کارت شبکه (LAN(LAN Card، آداپتور شبکه یا (Network Adapter Card) شناخته می شود. البته لازم به ذکر است مهم نیست که در چه لایه ای قرار دارد، در هر حال به عنوان واسطه بین یک کامپیوتر / سرور و یک شبکه داده عمل می کند.

WoT در واقع پروتکلهای لازم برای برقراری ارتباط بین دستگاههای مختلف اینترنت اشیا را مشخص میکند. آنها معمولاً دارای سرعت 10/100Mbps و سرعت 1Gbps است و به یک کامپیوتر اجازه می دهد تا با کامپیوترهای شخصی یا شبکه های دیگر ارتباط برقرار کند. در مقایسه با آداپتور شبکه معمولی کامپیوتر ، آداپتورهای سرور معمولاً به سرعت انتقال سریعتر داده مانند 10G ، 25G ، 40G و حتی 100G نیاز دارند. ابتدا قبل از ارتقا گرافیک آنبرد لپ تاپ مدل لپ تاپ خود را برداشته (معمولا زیر لپ تاپ ها اطلاعات آنها نوشته شده) و به سایت سازنده لپ تاپ رفته و مدل لپ تاپ خود را چک میکنیم تا ببینیم آیا لپ تاب ما قابل ارتقا هست یا نه و اگر هست تا چقدر میتوان لپ تاپ را ارتقا داد و سپس پس از فهمیدن این اطلاعات می توان با کمک یک متخصص سخت افزار اقدام به ارتقا گرافیک لپ تاپ خود یا سایر قطعات آن کنید ؛ البته ناگفته نماند بعضی از مشکلات کوچک با بروزرسانی نرم افزاری قابل حل است. یعنی اگر از دو CPU دوازده هسته ای استفاده شود، همزمان 24 هسته در حال پردازش خواهند بود. دو سال خانهنشين بودم و دوستان در کوي و برزن ميگفتند باوي معتاد است، ميگفتند خودمان ديديم در شاهعبدالعظيم گدايي ميکرد.

کارت PCIe NIC اکنون در چهار نسخه موجود است و هر نسخه از پنج نوع خط با سرعت های مختلف پشتیبانی می کند. در درگیرها این دو کشور بارها تلاش در سرنگونی هواپیما و بالگرد های قاچاقچیان کردند از این رو این نسخه با موتور قوی تر 1424 اسب بخاری با سرعت بشیتر برای تعقیب توربوپراپ پر سرعت و بالگردها بود و لقب قاتل بالگرد را به خود گرفت.این پرنده 1.37 متر کشیده تر بود و دایرا مسلسل ثابت بود. در خرید کارت شبکه به سرعت انتقال داده ها دقت کنید. کارت های شبکه به وسیله رابط باس (Bus Interface)، سرعت انتقال (Transmission Speed) و زمینه های برنامه ( Aplication Field) به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. Registered Jack 45 (RJ45 یک نوع کانکتور استاندارد برای کابلهای شبکه و پچ کوردها است که این کابلها معمولاً به عنوان کابلهای اترنت و شبکه شناخته میشوند. سر انتهای کابل یا پچ کورد در اصطلاح فنی سوکت، کانکتور یا “نری” و جکهای دستگاه مجهز به پروتکل اترنت اصطلاحاً پورت، کی استون یا ” مادگی ” نامیده میشوند. این کارت های شبکه در سه ورژن با نرخ داده های مختلفی وجود دارند که می توانند با هم در دستگاه های مختلف کار کنند. This was created with the help of .

4ـ کارت شبکه (PCIe (Peripheral Component Interconnect Express: این کارت شبکه از آخرین استانداردها تشکیل شده اکنون جهت استفاده در کامپیوترها و مادربردهای سرور از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد. این کارت ها کامپیوترها و سرورها را به شبکه داده وصل می کند. سرور DL360 Gen9 به صورت OnBoard دارای یک کارت شبکه چهار پورت به مدل 331i است که میتواند اطلاعات را با سرعت 1Gb بر ثانبه انتفال دهد .البته بدیهی است که در صورت نیاز به تعداد پورت بالا تر و یا سرعت انتقال بالاتر میتوانیم از کارت شبکه های دیگر بر روی اکسپنشن های این سرور استفاده کرد . آیا قصد دارید پایگاه داده خود را با یک سرور متراکم ایمن و دارای عملکرد عالی که می توانید با اطمینان آن را برای مجازی سازی، پایگاه داده یا محاسبات با عملکرد بالا مستقر کنید، ارتقا دهید؟ البته این روزها دستگاه های کامپیوتری از کارت های شبکه استفاده نکرده و عملکرد آنها توسط مادربورد تأمین می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *