با ما همراه باشید

شایان ذکر است که سرور HPE ProLiant DL380 Gen10 از پردازندههای ۴ تا ۲۸ هسته پشتیبانی تمام عیار میکند. سرور نسل ۱۰ اچ پی یعنی HPE DL380 Gen10 با ظاهر و قاب جدیدش، با برخورداری از پردازندههای اینتل زئون سری Scalable، میتواند هستههای بیشتری را با هدف افزایش در کارایی، توسعهپذیری و ارتقاپذیری بیشتر ارایه دهد. با ارائه پشتیبانی از SCSI متصل به سرال با ظرفیت 12 گیگابایت بر ثانیه ، در زیر سقف ML350 دستاوردهای بیشتری حاصل می شود. اساس طراحی هارد HPE علاوه بر سازگاری و امنیت اطلاعات، ضریب اطمینان بالا و عملکرد مطلوب است. این آزمایش بر روی SQL Server 2014 که بر روی سیستم عامل windows server 2012 R2 نصب شده است و بر اساسQuest’s Benchmark Factory for Databases که برای تست دیتا بیس های بزرگ طراحی شده است انجام شده است. آیا آموزش مهارت زندگی(خودآگاهی، کنترل خشم، ارتباط موثر، جراتورزی) بر سازگاری نوجوانان موثر است؟ با وجود این موارد در جابجایی هارددیسک ها به مشکل بر می خوریم. در سال ۱۷۹۱ائتتا پالم، مدافع هلندی حقوق زنان، نخستین باشگاه زنان را با نام کنفدراسیون دوستداران حقیقت تاسیس کرد. در سال ۱۹۹۰به دنبال بروز آتش سوزی در یک باشگاه در محله برونکس، ۸۷تن کشته شدند. در سال ۱۹۴۶ یونیسف تاسیس شد.

در سال ۱۹۴۴ ارتش ملی ویتنام تاسیس شد. در سال ۱۹۱۸جمهوری خلق بلاروس تاسیس شد. در سال ۱۹۱۳ادیرنه، از سوی نیروهای بلغار و صرب اشغال شد. نوشته های وی یکی از منابع اصلی محققان امروزی در شناخت جامعه و فرهنگ دهها شهر ان دوران دارد. بهاور فناوری ویرا یکی از وارد کننده های مستقیم انواع حافظه رم سرور است. بازطراحی شدن یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین سرورهای دنیا، به این نیازهای شما پاسخ می دهد. شما می­توانید تنظیمات مختلفی را در صفحه تنظیمات BIOS پیکربندی کنید. اشعار سیاسی و طنزامیز مختلفی از وی به یادگار مانده است. لذا شما بدون کمک گرفتن از دانش فنی و دانلود و نصب درایور کارت شبکه قادر خواهید بود تنظیمات کارت شبکه در ویندوز را خودتان انجام دهید و نیازی به کمک سایر افراد ندارید. HP Array Configuration Utility یا (ACU) به شما این امکان را می­دهد تاRAID خود را به دو RAID نوع 0 تبدیل کنید.

این گوشی در دو نسخه با حافظه داخلی 16 و 32 گیگابایتی به بازار عرضه شده است. در سرورهای نسل ۱۰ اچ پی از ماژولهای ۸ و ۱۶ گیگابایتی NVDIMM پشتیبانی میشود. در سال ۱۸۹٤ توماس اندیسون، دستگاه “کینت اوسکوپ “را که می توان از آن به عنوان نخستین قدم در سینما نام برد در معرض نمایش عموم قرار داد. پاور سرور HP نوع Hot Plug معمولا به صورت جفت در کنار هم قرار میگیرند. استفاده از یک استوریج مرکزی با هدف حذف هارد دیسکهای لوکال روی سرورها صورت می گیرد و از اینرو قرار نیست به هیچ وجه روی سرورها هاردی قرار داده شود. با پردازشگر نسل جدید پردازنده های قابل انعطاف Intel ، می تواند به میزان قابل توجهی افزایش 71 درصدی عملکرد و افزایش 27 درصدی در تعداد هسته ها ارائه کند. خنک کننده توسط یک بانک چهار تایی برای یک پردازنده تا شش فن برای پردازنده های دوگانه ارائه می شوند و شش فن High Performance، برای وقتی که سیستم از تمام فضای هارد دیسک ها استفاده میکند، توصیه میگردد. پیشنهاد اچ پی این است که در پیکربندیهایی که از حداکثر ظرفیت رم و پردازنده استفاده میشود، حتما از 6 عدد فن استفاده کشود.

متاسفانه برخی از مدیران سرور ها از این مسئله سو استفاده می کنند و بیشتر از حجم کل هارد سرور میزبان، سرور مجازی به کاربران ارائه می کنند. RAID سرنام کلمات Redundant Array of Independent Disks می باشد.سال 1987 Patterson ، Gibson و Katz در دانشگاه کالیفرنیا مقاله ای با عنوان “RIAD” ارائه کردند. در انتهای همین مقاله درباره سرعت و پهنای باند کارت شبکه بیشتر بخوانید. البته امکان تنظیمات دستی برای کارت شبکه با توجه به دستور راهنمای شرکت سازنده نیز وجود دارد. باافتخار میگوییم که از زمان تأسیس این مجموعه بیش از 3.500 مشتری وفادار را شرکت در زمرهی مشتریان خود آورده، که این فعالیتها تنها و تنها متمرکز به فروش سرور بوده است. در سال ۱۸۷٦ ضیاء گوک آلپ که از اندیشمندان متأخر پان تورانیسم محسوب می شود در شهر دیاربکر ترکیه متولد شد. در سال ۱۹۷٥ ملک فیصل، پادشاه عربستان سعودی، در کاخ خود، به وسیله امیر فیصل بن ساعد بن عبدالعزیز، برادرزاده اش به قتل رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *