بررسی سرور HP DL380 G10 – سامانه سبز رایان – شماره تماس: ۲۲۸۹۰۱۱۶-۰۲۱

سرور DL380 G10 در زمینهی استوریج بسیار انعطافپذیر است. سرور HP DL380 G10 به گونه ای طراحی شده که با کاهش هزینه ها، حداکثر کارایی را داشته و پردازش های بسیار سنگین و پیچیده را پاسخگو است. مقدار مجموع رم قابل پشتیبانی در این سرور ، حداکثر 3 نرابایت هست . حداکثر ظرفیت خام PB 6.0 است. حافظه رم با ظرفیت 8 گیگابایت برای کامپیوترهای شخصی مناسب هستند. تجهیزات شبکه – آی تی قیمت در مورد رم سرور کروشیال 16 گیگابایت PC4-17000 برای شما توضیح میدهد:رم یک حافظه قابل خواندن و نوشتن است که بر پایه طراحی فلش (Flash) ساخته شده و وظیفه اصلی آن حفظ دادهها به صورت موقت برای پردازش در CPU است. محل قرارگیری این ابزار روی Motherboard سرور های HP و بلید می باشد و یک پورت خارجی Rj-45 را شامل می شود که در کنار دیگر پورت های شبکه بر روی سرویس دهنده قرار می گیرد. سرور HPE ProLiant ML30 Gen10 در مجموع 4 اسلات PCIe 3.0 که شامل 2 اسلات X16 و 2 اسلات X8 در اختیار کاربر قرار میدهد.

این ویژگیها شامل نوع درایوها یعنی SATA یا SAS، تعداد پورتها و تعداد درایوهایی که رید میتواند پشتیبانی کند، سطحبندیهای RAID، معماری و ساختار رابط و میزان حافظه کش آن میشود. UEFI اساسا یک سیستمعامل کوچک است که جلوتر از سیستمعامل کامپیوتر اجرا میشود و میتواند بسیار بیشتر از BIOS کار کند. همانطور که می دانید این تکنولوژی به صورت مجزا از سیستم عامل سرور امکان اتصال از مرورگر بدون واسطه و از راه دور را فراهم می کند . بهطوریکه یک پردازندهی خیلی سریع 8هستهای میتواند عملکرد بهتری از یک پردازندهی کند 4هستهای داشته باشد. شکل زیر نشان دهنده نحوه عملکرد رم های LRDIMM است. با استفاده از HPE SmartMemory ، سرپرستان می توانند انتظار افزایش 21 درصدی عملکرد نسبت به ماژولهای حافظه غیر HP داشته باشند. در این سرور ابزارهای مدیریتی نسبت به مدلهای پیشین بسیار کارآمدتر شده اند که باعث میشوند سرور خود را به آسانی مدیریت نمایید. شما بهتر است مدل سرور استوک خود را بدانید . هارد یک حافظه دائمی است و، بهصورت، دیجیتالی رمزنگاری شده اطلاعات راروی سطح مغناطیسی دیسکهای خود ذخیره میکند. این روش یا بصورت تجربی توسط کارشناس این امر به شما اعلام می گردد و یا در مشخصات سرور شما این اطلاعات آمده است .

Spanned Volume:در این روش اطلاعات به ترتیب در دیسک ها ذخیره می شود. برای بدست آوردن این علم که تعداد سوکت خالی سرور استوک شما چند می باشد دو روش وچود دارد. در اینجا کمک کوچکی را به شما در جهت خرید بهتر حافظه رم خواهم کرد. بر خلاف بیت parity در رید RAID 5 یا RAID 4 در اینجا برای اینکه هیچ ظرفیت قابل استفادهای از حافظه مصرف نشود و ظرفیت پایین نیاید، سازندگان رم معمولاً یک چیپ بیشتر را به همراه هر 8 چیپ حافظه اضافه میکنند. این رم سرور از نوع کم مصرف بوده و با ولتاژ 1.2 ولت کار میکند. حتما می دانید ولتاژ الکتریسیته ساکن تولید شده در بدن هنگام راه رفتن بر روی فرش حدود ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ ولت می باشد که بسیار بالاست . متخصصان این کار همیشه با دستکش به تجهیزات الکتریکی دست می زنند و البته آن دستکش مخصوص بوسیله یک سیم بدن شما را به زمین اتصال داده است تا کل الکتریسیته ساکن بدن شما تخلیه گردد. از قدیم گفتن بدن انسان دارای الکتریسیته ساکن هستش . رم سرور دارای انواع مختلفی از لحاظ تکنولوژی ساخت است و رم سرور مورد بررسی ما نیز با تکنولوژی ساخت DDR2 است. رم سرورها دارای انواع مختلفی از لحاظ تکنولوژی ساخت، ظرفیت ذخیره سازی، نوع ماژول و حتی سرعت هستند.

2133, DDR4, DL, Dual Rank, G6, G7, G8, ML, انتخاب رم سرور, انواع رم سرور HP, چه رمی برای سرور مناسب است ؟ در راهنمای انتخاب پاور سرور مناسب توجه به راندمان آن بسیار مهم است. سرور مجازی بایننس ابزاری است که برای استفاده از این صرافی بزرگ به آن نیاز دارید. برای راه اندازی این سرویس ها به نیروی متخصص مجازی سازی و هاستینگ نیاز دارید. مدیران استوریج می توانند صفحه داشبورد را شخصی کنند ، زیرا Unisphere ما را قادر می سازد تا چندین داشبورد ایجاد و شخصی سازی کنیم. رم سرور های DDR دارای چندین نسل مختلف هستند که هرچه به سمت جلو میروند سرعت و تکنولوژی بالاتر دارند. پس از آن تکنولوژی DDR ساخته شد کهدارای دو لبه برای ارسال بیت است و در نتیجه دارای سرعت دو برابری نسبت به رم های SDR است. سابقا از رم های SDR استفاده میشد که تنها یک لبه برای انتقال بیت داشتند. هر چه حافظهی رم بیشتر باشد، سرعت انجام کارها نیز بالاتر میرود و به سهولت میتوان کارها را انجام داد. UEFI در واقع یک سیستم عامل کوچک است که در بالای سیستم عامل رایانه شخصی اجرا می شود ، و می تواند کارهای بیشتری نسبت به BIOS انجام دهد.

This data has been done by .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *