تعمیرات سرور اچ پی با گارانتی در نمایندگی HP

Servidor HPE Torre ProLiant ML350 Gen10 - FP Tecnologi Syste طراحی و تولید سرورها و سخت افزار جانبی آنها، توسط برند های مطرح دنیا مانند HP و DELL و… شاید پس از مدتی استفاده از لپ تاپ یا کامپیوتر خود متوجه مشکلاتی از جمله سرعت پایین راه اندازی سیستم و یا ایراد در نصب یک سخت افزار خاص شده باشید. در سال ۱۹۹۸به دنبال وقوع زلزله در افغانستان، ٥ هزار تن کشته شدند. در سال ۱۹۸۲یک هلی کوپتر ساخت شوروی موفق به حمل ٥۷تن بار تا ارتفاع ۲هزار متری نمود. در سال ۲۰۰٤ شبکه اجتماعی فیس بوک توسط مارک زوکربرگ تاسیس شد. در سال ۱۳٥۰ابن قیم الجوزیه متولد شد. در سال ۱۹۷۲انگلستان به همراه ۹دولت دیگر استقلال حکومت بنگلادش از پاکستان را به رسمیت شناخت. در سال ۱۸۹۸ ملیگرایان اهل فیلیپین، اعلام استقلال و جدا شدن این کشور را از اسپانیا اعلام داشتند. در آخرین مرحله اجتماع چنان قدرتمند میشود که مردم آن به هنر و موسیقی روی میآورند و پس از آن مردم از فرط امنیت و بی نیازی تعصب خود را نسبت به جامعه از دست میدهند تا اینکه قوم دیگری آن جامعه را از خارج فتح میکند و در اینجا تاریخ بر همین منوال تکرار میشود. در سال ۱۹٥٤ شبه جزیره کریمه به دستور نیکیتا خروشچف صدر حزب کمونیست اتحاد شوروی از ترکیب جمهوری سوسیالیستی روسیه خارج و در ترکیب جمهوری سوسیالیستی اوکراین قرار گرفت.

در سال ۱۸۷۱ شیخ شامل رهبر و پیشوای معنوی قفقاز درگذشت. در سال ۱۹۸۹ رشید بهبودوف خواننده شهیر آذربایجانی بطرز مشکوکی در مسکو درگذشت. در سال ۱۹۹۷ ششمین انتخابات سراسری پارلمانی در پاکستان برگزار شد. در سال ۱۹۱۷مکزیک به ۲۸دولت فدرال تقسیم شد. در سال ۱۹۵۱ نخستین جراحی قلب باز ترکیه انجام شد. در سال ۱۸٥۷هنریک هرتز، فیزیکدان آلمانی متولد شد. وی که خود در دوران جوانی لباس روحانیت بر تن کرده بود دچار انقلاب روحی شد و به مخالفین دو اتشه تشیع، صوفیه و بهائیت و ادبیات کلاسیک فارسی تبدیل گردید. در سال ۱۹۳٥ دانشگاه تهران به دستور رضا شاه تاسیس شد. در سال ۱۹٦۹یاسر عرفات به ریاست کنگره ملی فلسطین انتخاب شد. چهارده فروند ای تی 27 توکانو در سال 1992 دریافت کرد که به صورت گسترده ای در جنگ داخلی این کشور استفاده شد که بیش از 50000 ساعت پرواز انجام داد.در سال 1998 این هواپیما مجهز به دوربین دید شبانه شدند تا در پرواز شبانه نیز مورد استفاده قرار بگیرند.در سال 2011 این کشور از سوی برزیل پیشنهادی برا ی ارتقاء توکانو های خود و تجهیز انها به نمایشگر های رنگی و سامانه ناوبری جدید و ارتقا سازه برای خدمت تا 20 سال اینده را دریافت کرد.

سرور جدید اچ پی یعنی HPE DL380 Gen10 با ظاهر و قاب جدیدش، با برخورداری از پردازندههای جدید اینتل سری Scalable، میتواند هستههای بیشتری را با هدف افزایش در کارایی، توسعهپذیری و ارتقاپذیری بیشتر ارایه دهد. نسل گذشته این سرور همان سرور HP ml310 g8 میباشد که تفاوت های چشم گیری نسبت به نسل جدید خود یعنی همان سرور های HP ML350 G9 کرده است . در این عکس Array با Raid1 ایجاد شده است اما Array مورد نظر برای مثال Raid 10 می باشد که برای انجام این تنظیم حداقل ۴ هارد دیسک با ظرفیت یکسان باید در سرور موجود باشد. UEFI از جدول پارتیشن GUID (GPT) و Legacy Boot از رکورد راهانداز اصلی (MBR) برای بررسی پارتیشنها استفاده میکنند. برای اطلاعات بیشتر، لینک ClearOS بررسی کنید. در سال ۱۷۷۱به فرمان پطر اول، برای اولین بار در روسیه سرشماری نفوس صورت گرفت. در سال ۱۸۹٦ میرزا جعفر توپچی باشوف، شاعر و شرقشناس آذربایجانی درگذشت.

در سال ۱۹۷۵ اُم کلثوم خواننده مصری که از محبوبترین خوانندگان زن در جهان عرب است درگذشت. در سال ۱۹٤۰ تقی ارانی، کمونیست و فیلسوف اذربایجانی و یکی از ٥۳نفر، در زندان رضاشاه درگذشت. در سال ۱۹٥۸نیروی هوایی آمریکا در اتفاقی هولناک، در سواحل ایالت جورجیا، یک بمب هیدروژنی خود را گم کرد. در سال ۱۹۳۹رستم ابراهیم بیگ اوف، کارگردان آذربایجانی و برنده جایزه اوسکار چشم به جهان گشود. در سال ۱۹۹۹ هوگو چاوز به ریاست جمهوری ونزوئلا انتخاب شد. در سال ۲۰۰۶ یک کشتی مصری که از بندر هورگادای مصر رهسپار عربستان سعودی بود در دریای سرخ غرق شد. در سال ۱۹٤۹پیمان دفاعی ناتو تشکیل شد. در سال ۱۹٥۸ سه کشور بلژیک، هلند و لوکزامبورگ اقدام به تشکیل کشورهای بنه لوکس کردند. در سال ۱۹۰۲نخستین اجلاس ترکهای جوان در پاریس تشکیل شد. در سال ۲۰۰٥ یولیا تیموشنکو به عنوان نخست وزیر اوکراین انتخاب شد. اصلیترین موضوعی که سبب پرفروش گشتن این محصول گشته، انعطافپذیری بالای آن در زمان پیکربندی است. یادتون باشه که بکاپ دیتا باید روی یه سیستم جداگانه یا تجهیزات ذخیره سازی مجزا باشد که بنده اسمش را گذاشتم استقلال فیزیکی.

2014 Forest River BerkshirePost has been generated with the help of !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *