تفاوت پردازنده های Core I چیست؟

پس اگر موارد ذکر شده برایتان بسیار اهمیت دارد، سرور ML350 G9 8SFF بهترین انتخاب خواهد بود. عملکرد افزوده یک SSD بر کارهایی که بیشترین اهمیت را در کاربری با لپ تاپ دارند، تاثیر میگذارد: راه اندازی برنامهها، باز کردن فایلها، تغییر وظایف و راه اندازی مجدد. همچنین یکی دیگر از امکانات حائز اهمیت این سرور قدرت بالای عملکرد ان در SMB هاست. همچنین با استفاده از روش استاندارد تر، اجرای فایلهای اجرایی EFI را به جای اجرای کد از MBR، اجرا می کند. با استفاده از استاندارد بهبودیافته دمای محیط که با ASHRAE A3 فراهم میشود، میتواند مشتریان را در کاهش هزینههای کولینگ همراهی کند. این عمل مانع بالا رفتن دمای بیش از حد باتری می شود. تکنولوژی رید بر روی ابزارهای تنظیم فضای ذخیرهسازی سرور اجرا گردیده و این کنترلر (تنظیمگر)ها هرکدام یکی از انواع رید هاردهای سرور اچ پی را به منظور تقویت عملکرد، جلوگیری از حذف و از دست رفتن دادهها و یا هردو به کار میبرند. به وسیله ماژول Trusted Platform Module (TPM) از دسترسی غیر مجاز به سرور می توان جلو گیری نمود.

مقایسه وضعیت هزینه ی استخراج بیت کوین در ایران و جهان از جمله می توان به پشتیبانی از 2 عدد پردازنده از سری پردازنده های intel Xeon Scalable با 4 تا 28 عدد هستۀ پردازشی اشاره نمود که این مسأله موجب افزایش 60 درصدی کارایی پردازنده در نسل اول و نیز افزایش 71 درصدی کارایی در نسل دوم پردازنده نسبت به سرور HP DL380 G9 گردیده است. استفاده از این آرایه ها موجب افزایش کارایی و دسترس پذیری بالاتر در این سرور می گردد. بنابراین یکی از مهمترین اجزا یک رایانه سرور منبع تغذیه ی آن می باشد، به این صورت که اگر توان مصرفی مورد نظر قطعات سرور تامین نشود ، آن قطعات ارزش چندانی نخواهد داشت. شما می توانید در صفحه استعلام قیمت، به غیر از ارسال کانفیگ کامل یک سرور، صرفاً فقط قطعات مورد نیاز آن را نیز ارسال نمایید. استفاده از این استوریج نیازی به تخصص فنی پیشرفته ندارد و این سیستم به طور دینامیک نسبت به تغییرات واکنش نشان میدهد، پس نیازی به عملکردی از سمت شما نیست.

حافظه DDR3 تا 1 ترابایت ، پیکربندی اسلات پیشرفته و پردازنده های اینتل زئون عملکرد و مقیاس پذیری را به سطوح بالایی می رساند. تعداد هستههای پردازنده، ساختار حافظهی کش و پردازندهی گرافیکی در هر دو نسل شبیه به هم هستند و مهمتر از همه لیتوگرافی تراشههای کبیلیک است که همچون نسل پیش مبتنی بر لیتوگرافی ۱۴ نانومتری است.البته اینتل بهبودهایی را روی تراشههای کبیلیک انجام داده که علاوه بر افزایش کلی عملکرد و افزایش بهرهوری، قابلیتهای مالتیمدیا و سرعت پاسخگویی این نسل از تراشه را بیش از پیش افزایش داده است. شکلات پیش امده در بلاگفا برای دیدن مطالب به سایت و بلاگ زیر مراجعه کنید. این پارامترهای امنیتی که برای رمزنگاری از TPM استفاده می کنند می توانند پسوردها ، Certificate ها و یا کلیدهای رمزنگاری باشند که درون TPM ذخیره می شوند. در واقع مجازی سازها سرورهای اختصاصی را به چند قسمت تقسیم می کنند به هرقسمت سرور مجازی گفته می شود، در سرور مجازی کاربر محدودیت ندارد و تمامی منابع سرور اختصاصی داده شده متعلق به همان سرور مجازی می باشد سرور مجازی ها از طریق آی پی می توان به آن دسترسی داشت همینطور می توان از طریق کنسول نیز به آن دسترسی داشت. منابع تغذیه با ویژگی افزونگی یا همان Radundancy، در کنار Hot-Plug HDD های ۴ LFF و ۸ SFF میتوانند انعطاف و دسترس پذیری مورد نیاز شما را در سرور HPE ML30 GEN 10 برایتان فراهم کنند.

خطایابی نیز در رم سرورها رایج است که به این سبب دارای ویژگی ECC هستند. یکی از مهمترین ویژگی های سرور HP ProLiant ML150 Gen9 آن است که می توان بر روی آن از ۱۰ عدد هارد LFF (دیسک بزرگ) و یا ۱۶ هارد SFF (دیسک کوچک) استفاده کرد. سرور ml150 g9 می تواند از ۱۶ اسلام رم پشتیبانی کند. این سرور ها علاوه بر دفاتر از راه دور،برای شغل های در حال توسعه و مراکز داده نیز بسیار مناسب است. همانطور که در بالا نیز گفته شد، سرور HP ProLiant ML150 Gen9 این توانایی را دارد که از ۲ پردازنده بهره ببرد. آیا شما نیاز به افزایش بهره وری در کسب و کار خود و بهبود عملکرد در حالی که توازن تحرک ، امنیت و همکاری کارکنان خود را ، همه در بودجه محدود IT شما؟ سرور ML350 Gen9 از پردازنده های Intel® Xeon® E5-2600 v3 با حداکثر 70٪ عملکرد بهره ، به علاوه آخرین HP HP DDR4 SmartMemory با حداکثر عملکرد 14٪ 2 بهره می برد. ML350 Gen9 سرور پریمیوم 2p است که امکاناتی شامل عملکرد بالا، در دسترس بودن ، گسترش پذیری ، قابلیت مدیریت ، قابلیت اطمینان و قابلیت سرویس دهی را در اختیار شما قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *