تمام روش های ریست فکتوری Ilo و ریست پسورد آن

یکی از ویژگی های این پورت امکان اتصال به سرور خاموش و یا دیدن خروجی کنسول سرور میباشد. در اینجا شما باید در کنار Partition style عبارت GUID Partition Table (GPT) را مشاهده کنید؛ در غیر این صورت احتمالا سیستم شما از UEFI پشتیبانی نمی کند. این پردازنده ها در کامپیوترهای سنتی و قدیمی بکار می روند و قادر به انجام یک عملیات می باشند و مناسب انجام چند عملیات بطور همزمان نمی باشند. لازم به ذکر است به میزانی که نرخ کلاک بالاتر باشد، باتری گوشی با سرعت بالاتری خالی شده و پردازنده گوشی گرمای بیشتری تولید خواهد کرد. پردازنده ها هر چند دارای ابعاد فیزیکی بسیار کوچکی هستند ولی از ابتدایی ترین انها که از 29000 ترانزیستور تاانواع پیشرفته انها که 7/5 میلیون ترانزیستور می باشد ، ابعاد فیزیکی انها بسیار محدود و در حد 2 تا 3 اینچ مربع می باشند . پردازنده اینتل اتم یکی از پردازنده های بسیار کم مصرف شرکت اینتل است. پردازنده: پردازنده از نوع intel xeon 3.4 GH می باشد. این قطعه وظایف مهمی از قبیل عملکرد های ریاضی ، منطقی ، مقایسه ای و محاسبه های مربوط به ادرس دهی در کامپیوتر را به عهده دارد.

SATA: سرعت عملیاتی آن بین 5400 تا 7200 دور بر دقیقه است. CPU مهم ترین تراشه بر روی برد اصلی هر کامپیوتر می باشد و ان مدیریت کلیه مراحل پردازش داده ها را به عهده دارد . عنوان و موضوع کار آموزی بررسی امور مالی و آشنایی با امور مالی اداره می باشد در آن محل در قسمت حسابداری مشغول بهکار شده و از کارشناس امور مالی آن اداره اطلاعاتی در مورد کار آنها کسب کردم از جمله این اطلاعات بررسی حقوق ماهانه معلمان و کارمندان اداره آموزش و پرورش می باشد و همین طور طریقه ثبت آن ها به دفاتر و تحویل دادن آنها به بانک صادر کردن گواهی حقوقی برای کارمندان آن اداره که می بایست جمع هزینه ی آنها را می نوشتیم و بعد مهر کرده و تحویل آنها می دادیم. این پردازنده بیشتر در سیستم هایی استفاده می شود که در آنها مصرف کم انرژی از قدرت پردازش اهمیت بیشتری داشته باشد. تنها نکته در این پردازنده ها این است که اگر در نام گذاری آنها از حرف N استفاده شود، یعنی مخصوص نوت بوک ها هستند و اگر در نام آنها از حرف Z استفاده شود، یعنی مخصوص سیستم های اینترنتی و سیار هستند.

۲۴ اسلات برای نصب رم وجود دارد.محل قرار گیری ۸ دیسک سخت SFF و ۴ دیسک LFF در جلوی سرور وجود دارد که درگاه آن SATA یا SAS است . بر روی ML350 G9 می توان تعداد ۲۴ درایو SFF و یا تعداد ۴۸ درایو LFF قرار داد. شرکت تجارت سرور تلاش نموده تا شرایط گارانتی خود را نیز در حد قابل قبولی نزدیک شرایط استاندارد گارانتی بینالمللی به مشتریان خود در ایران برساند، شما میتوانید پس از خرید سرور به بررسی سریال دستگاه و قطعات خود پرداخته، و ضمن بررسی بر اصلی بودن قطعات، از گارانتی آن مطمئن شوید. توسعه ظرفیت اسلات های PCIe به عدد 9، پورت های USB به 8 و ارائه برای رک 5 Unit و همچنین گزینه های بهبود منبع تغذیه از دیگر دستاوردهای این سرور می باشد. گزینه های امنیتی Trusted Platform Module برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به سرور و ذخیره ایمن، برای تأیید اعتبار سیستم عامل های سرور در دسترس است. شرکت ایسوس ، یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده قطعات کامپیوتری در جهان می باشد که فعالیت خود را از سال 1989 شروع کرده است. امروزه پردازندهها پیشرفت بسیاری داشته و به صورت چند هستهای تولید میشوند که برای انجام کارهای چند وظیفگی مثل استفاده همزمان از چند اپلیکیشن، عملکرد بهتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.