خرید ، قیمت و مشخصات استوریج HP 3PAR 8400

EqualLogic PS6210XS 及 CentOS 6.5 MPIO 實作 ~ 不自量力 の Weithenn بنابراین یکی از مهمترین اجزا یک سرور منبع تغذیه ی آن می باشد، به این صورت که اگر توان مصرفی مورد نظر قطعات سرور تامین نشود ، آن قطعات ارزش چندانی نخواهد داشت. برای پیاده سازی این نوع RAID به حداقل 4 عدد هارد دیسک نیاز می باشد، بنابراین هزینه بیشتری را برای شما در برمی گیرد. معایب: درRAID0 اگر حتی یک دیسک از بین برود کل دیتا تحت تاثیر قرار می گیرد و قابل استفاده نمی باشد. مرحله 4: پس از Boot موفق، پنجره زیر برای شما نشان داده میشود. مزایا : این روش به دلیل اینکه نیازی به سخت افزار مجزا ندارد از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است و برای محیط تست و تمرین و موارد آموزشی مناسب می باشد. در اینجا قابلیت Mirror کردن RAID 1 با قابلیت Striping در RAID 0 ترکیب شده اند و بهترین حالت کارایی یا Performance را با استفاده از این RAID تجربه خواهید نمود. RAID 5 به عنوان Disk Striping With Parity هم معروف است. که در بالای آن مانند شکل زیر Raid0 برای Striping و افزایش Performance و در لایه پایین تر Raid6 به همراه 2 دیسک Parity وجود دارد. انواع روشها برای كنترل ترافیك داده های دیجیتال وجود دارد به عنوان مثال Parity haming code ,…

HP Cage 3.5\ یکی از معایب آن نیاز به Raid Controller های خاص و پیچیده است که این نوع Raid را پشتیبانی کنند و در دستگاه های ذخیره سازی هم باید این نوع Raid را پشتیبانی کنند. استفاده از کارتهای متنوع شامل کارت های گرافیک و کنترلر های شبکه و هارد در این سرور امکان پذیر می باشد . قبل از راه اندازی سرور گزینه های سخت افزاری آن را نصب نمایید. البته یک کنترلکننده فیزیکی RAID میتواند قسمتی از motherboard هم باشد. RAID مخفف Redundant Array of Inexpensive Disks است. همانطور که در نام این رم آمده است این رم دارای ظرفیت 16 گیگابایتی می باشد. در سرور اچ پی دی ال ۵۸۰ جی ۱۰ میتوانید با یک CPU و حداکثر ۱۲ عدد رم شروع کنید و کانفیگ را به ۴ پردازنده و حداکثر ۴۸ عدد رم برسانید. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این هارد میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و راهنمایی بگیرید.

در ادامه به معرفی این محصول پرداخته شده و نحوه خرید آن را نیز بررسی کردهایم. مدولهای جدید SmartMemory معرفی شده در سرورهای نسل هشتم HPE، باعث کاهش میزان مصرف برق تا ۲۰٪ شده است. اگر مشکلی برای دیسکهای آرایه پیش بیاید، تا زمانیکه فقط یکی از دیسکها باقی است، خطری اطلاعات را تهدید نمیکند. در روش نرم افزاری ابتدا نیاز به نصب سیستم عامل و سپس راه اندازی RAID است ولی در سخت افزاری قبل از راه اندازی سیستم عامل میتوان RAID ایجاد نمود. به منظور مشاهده این قضیه می توانید به تنظیمات Disk Management در سیستم عامل خود مراجعه نمایید. چند نکته: در نوع سخت افزاری وقتی RAID انجام می دهیم در نهایت خروجی به عنوان یک Disk به سیستم عامل معرفی می شود و سیستم عامل عملیات پارتیشن بندی را روی این دیسک انجام می دهد و برای نوشتن دیتایش را به Controller تحویل و بقیه امور توسط Controller انجام می گردد. در RAID سخت افزاری به دلیل اینکه خود RAID Controllerامور مربوط به RAID و نحوه تقسیم دیتا را برعهده دارد، سیستم عامل و منابع سیستم را درگیر نمی کند و در نتیجه باعث کاهش کارایی سیستم نمی شود. به دلیل محدودیت های فیزیکی و ماهیت مکانیکی بسیاری از قطعات متحرک با سرعت بالا که در آنها وجود دارد ، HDD ها نیز در مقایسه با SSD ها از سرعت خرابی نسبتاً بالایی برخوردار هستند.

فقط 1% از مجموع آب موجود بر روي كره زمين قابل شرب است. اضافه نمودن هارد درایو به کامپیوتر علاوه بر این که فضای ذخیره سازی شما را افزایش می دهد، موجب افزایش سرعت سیستم شده و در هنگام بروز مشکل در هارد درایو، به بازیابی آن کمک بسیاری می نماید. مزایا : RAID های سخت افزاری قابل اعتماد تر از RAID های نرم افزاری می باشند و به نرم افزار یا سیستم عامل وابسته نیستند. منظور از روش سخت افزاری این است که برای اجرای RAID از یک سخت افزار مشخص استفاده شود. در کنترلکننده نرمافزاری RAID، کنترلکننده از منابع سختافزاری سیستم استفاده میکند. سرور HPE DL580 Gen10 سروری امن است که قابلیت توسعهپذیری بالایی دارد و از ۴ پردازنده پشتیبانی میکند. کنترلکننده RAID میتواند عملکرد را بهبود بخشد و به حفاظت از دادهها در صورت ایجاد حادثه کمک کند. هر چند در خلال شروع سرویس ماشین پیامد عمده این شیوه کوشش در جهت بهبود تولید است. معمولا اینکار بصورت خودکار با اضافه شدن هارد دیسک جدید انجام می شود و مهمترین نکته در خصوص RAID 5 این است که در زمان خارج کردن هارد دیسک مشکل دار و جایگزینی آن، روند سرویس دهی سرور دچار اختلال نخواهد شد. Post has been generated with !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *