خرید ، قیمت و مشخصات سرور HP DL120 Gen9

Insight Online یک پورتال مدیریت و پشتیبانی مبتنی بر ابر با یک داشبورد است که رویدادهای سرویس و نمونه های پشتیبانی شده را ردگیری می کند، تنظیمات دستگاه را نمایش می دهد و بر قرارداد ها و ضمانت های HP نظارت می کند. این شرکت به بهترین وجه تجهیز شده تا پلی بسازد از دنیای حال حاضر شرکت های IT به جایی که نیاز دارند باشند. جثه ی ضعیف و باریک DL360 خود دلیلی بر عدم ماژول پذیری این سرور در مقایسه با DL380 می باشد . تفاوت بین یک سرور و یک رایانه دسکتاپ را در بخشهای بعدی این راهنما توضیح خواهیم داد. حاصل این موضوع ارائه ورژن های جدیدتری از Firmware توسط کارخانه سازنده می باشد که نصب و به روز کردن آنها به جهت حل کردن مشکلات توصیه می شود. بیت توازن (parity): دادههایی است که از حاصل XOR دو داده (مثلاً در دو دیسک جدا) بوجود آمده و با آن میتوان در صورت از بین رفتن هر یک از این دو داده اصلی، با استفاده از داده موجود و بیت توازن، داده از دست رفته را بوجود آورد. بعد از اتمام نصب اعلام میشه که این نسخ 60 روزه است و بعد از این 60 روز باید لایسنس مورد نظر را خریداری کرد.

به طور معمول از یک منبع تغذیه بیوقفه استفاده میشود تا در صورت قطعی برق، سرور بتواند همچنان به سرویس خود ادامه بدهد و از خراب شدن دادهها جلوگیری شود. این سیستمهای نصب رک به طور معمول با اصطلاحهای فاکتور فرم 1U، 2U، یا 4U توصیف میشوند. دلیل Striping در این سیستم این است که برای خواندن یک فایل اطلاعات می تواند همزمان از چند هارد خوانده شود. سرور مجازی نیز دقیقاً همانند سرور فیزیکی شامل یک سیستم عامل و اپلیکیشنهای خاص برای خود است. در سازمانهای بزرگ، یک سیستم فایل توسعهیافته میتواند روی یک سرور فارم به منظور عملکرد بهتر، و مقیاسپذیری و پایداری ایجاد شود که وظایف یک سرور فیزیکی را ایفا میکند. استفاده از سرور اختصاصی مانند یک سیستم عادی است با همان شرایط. این برنامههای کلاینت ممکن است روی همان رایانه و یا رایانههای دیگر اجرا شوند. که در صورت اضافه کردن Hard Drive Bays این امکان را داریم. سیستم عامل اپلیکیشنهایی را ارائه میکند که امکان دسترسی به منابع سختافزاری مورد نیاز برای برقراری اتصال شبکه را فراهم میسازد. قابلیت مدیریت خارج از باند، امکان مدیریت سطح پایین و نظارت بر سرور را به صورت مستقل از سیستم عامل فراهم میسازد.

این مؤلفه نرمافزاری امکان دسترسی به منابع سختافزاری سیستم را فراهم ساخته و سرویسهای وابستهای که برای کارکرد صحیح اپلیکیشنها لازم هستند را تأمین میکند. سیستم عامل سرور از قبیل ویندوز سرور یا لینوکس به عنوان یک پلتفرم عمل میکند که امکان اجرای اپلیکیشنهای سرور را فراهم میسازد. یک سیستم عمل دسکتاپ ممکن است بتواند برخی کارکردهای یک سیستم عامل سرور را اجرا کند، اما به منظور کاربری سرور طراحی نشده و یا چنین لایسنسی ندارد. یک اپلیکیشن مفروض در یک رایانه میتواند به عنوان یک کلاینت عمل کند و از برنامههای دیگر به عنوان سرور، درخواستهایی داشته باشد. سرور پراکسی به نرمافزاری گفته میشود که به عنوان یک واسط بین یک دستگاه انتهایی مانند یک رایانه و سرور دیگر که کاربر یا کلاینت از آن تقاضای سرویس دارد عمل میکند. سرورها در سطح سختافزاری معمولاً از یک رک که روی یک شاسی سوار شده تشکیل یافتهاند که شامل منبع تغذیه، یک بورد سیستم و یک یا چند پردازنده، حافظه، فضای ذخیرهسازی واسط شبکه است. سیستم عامل همچنین ابزاری برای کلاینتها جهت برقراری ارتباط با اپلیکیشن سرور محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *