خرید ، قیمت و مشخصات سرور HP DL380 G9

در سرور اچ پی مدل DL380 G10 از خاصیتی استفاده می شود که به واسطه آن انعطاف پذیری برای پشتیبانی از درایوهای LFF و SFF فراهم خواهد آمد. سرور HP DL360 Gen9 به عنوان سرور کوچک HP Proliant DL380 Gen9 در ارتفاع 1 یونیت میباشد. اچ پی به رید کنترلر هایش عنوان کنترلرهای Smart Array میدهد. 3 – از پنل سمت راست ” Select SAS Array A ” را انتخاب کرده سپس بر روی ” Create Logical Drive ” کلیک کنید. دی ال 580 جی 7 دارای ویژگی های قابل اطمینان مانند پشتیبانی فلش بک از حافظه کش ، ذحیره انرژی اضافی منابع تغذیه و فن ها می باشد. پس در کل، در کنترلرهای قبل از نسل ۱۰، این کنترلرها ۵ کاراکتر دارند مانند P440i. RAID 5,6 Write Performance تا ۲۵ درصد افزایش یافته است که برای حجمهای کاری Sequential مانند آرشیو و دوربین نظارتی مناسب است. در بسیاری هم قابلیت رید خاموش است تا هارد درایوها را به صورت JBOD – فقط یه تعداد هارد، نشان دهد در نتیجه نرم افزاری که روی سرور اجرا میشود، افزونگی دیتا را در لایه نرم افزاری مدیریت میکند نه در لایه سخت افزاری. This post has been done with .

برای مدیریت و افزایش توان ذخیره سازی می توان از رید کنترلر های متفاوتی استفاده کرد. سیستمعامل های کنونی از RAID پشتیبانی میکنند که نرمافزار RAID نامیده میشود و کار ایجاد و مدیریت درایوهای منطقی که سیستم عامل ندارند، را به عهده دارد. این می تواند مفید باشد اگر یک فاجعه طبیعی یا آتش سوزی محل کار شما را از بین ببرد. هر دو قابلیت ذکر شده داده ها را بر روی چندین آرایه استوریج جهت رسیدن به data protection و Load balancing ذخیره سازی می کند. همچنین RAID 6 در ریکاوری دادهها توانایی بیشتری دارد چون با از رده خارج شدن دو هارد همچنان میتواند اطلاعات را ریکاوری کند. همچنین اپراتورهای این سرور می توانند از چندین کنترلر هوشمند SAS HBA برای سرعت دسترسی Gb/s12 استفاده نمایند. همچنین میتوانید بنا بر نیاز محیط کاری خود از کنترلرهایی با سرعت ۱۲ Gb/s نیز استفاده کنید که هم در حالت HBA و هم در حالت SAS کار میکنند. شما قبل از نصب سیستم عامل روی سرور خود باید از ابزار ACU استفاده کنید تابتوانید RAID را به صورت سخت افزاری پیکربندی کنید.

از طریق این تکنولوژی کارآیی سیستم سرور به نحوی چشمگیر افزایش خواهد یافت. از این روش برای اجرای چندین سیستم جداگانه لینوکس بر روی سیستم میزبان استفاده میشود. تمام این کنترلرهای RAID از نوع ۱۲Gb/s SAS و ۶Gb/s SATA هستند. کار آن برقرسانی به تمام رید کنترلرهایی است که از کش FBWC استفاده میکنند. گرچه بعضی از اتومبیلها در تمام مواقع از هر دو محور و دیفرانسیل خود استفاده میکنند، با این حال این وضعیت چندان بهینه نیست و هزینهی هنگفتی بر روی دست صاحبین آنها خواهد گذاشت. برخلاف روش استرایپینگ، کنترلرهایی که از میرورینگ استفاده میکنند، امنیت دادهها را تضمین خواهند نمود. امکان تعریف زیر ساخت های کسب و کارتان، امنیت داخلی زیر ساختها و سازگاری با جدیدترین نسخههای نرم افزارها از ویژگیهای بارز این محصول بشمار میرود. زیرا امنیت آن بسیار بیشتر می باشد. این مراحل به قدری با مشکل همراه می باشد به دلیل اینکه به نظر این فایلها در محتوای دانلود ما نیستند و چهار فایل دیگر که برای Upgrade دستگاه نیاز است را دانلود و در پوشه upg قرار می دهد. بسته به اینکه سرنشینان خودرو چه ترکیبی از بزرگسالان و خردسالان باشند.

دارای HPE InfoSight که ابزارهای آنالیزی را بر پایه cloud فراهم میآورد که میتواند مشکلات را پیشگویی و از بروز آنها ممانعت به عمل آورد تا قبل از اینکه روی کسب و کار شما تاثیر منفی بگذارد. همچنین امکان ارسال ایمیل به تعداد نامحدود و راه اندازی اپلیکیشنهای مختلف در این سرورها از مزایای دیگر این سرور هاست. به عبارتی این دادهها مقادیر اندکی از اطلاعات ذخیره شده هستند که با دقت خوبی حجم زیادی از داده را تعیین میکنند. شما می توانید از هارد معمولی در سرورهایی استفاده کنید که سرویس های چندان با اهمیتی بر روی خود نداشته و یا بار کاری زیادی بر روی آن ها قرار ندارد. اگر شما تاکنون پیکر بندی شبکه Hyper-V را انجام داده باشید ، هنگامی که شما پنجره Virtual Network Manager از Hyper-V Managerباز می کنید با سه نوع کارت شبکه روبرو میشود : External ، Internal و Private ، البته یک گزینه چهارم هم وجود دارد که میتوان ان را بوسیله WMI ایجاد کرد و یک اسم خاصی برای آن وجود ندارد ، اما John Howard نام آن را Dedicated قرار داده است ، که ما هم از همان نام استفاده میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *