خرید انواع سرور اچ پی

مدلی که ما داریم استوریج HP 3PAR StoreServ 7200c می باشد و حرف c در انتهای اسم دستگاه به مفهوم اینست که دستگاه ما علاوه بر دارا بودن قابلیت Block ، قابلیت File را نیز دارد. علاوه بر این شما همچنان می توانید برحسب نیاز و تقاضا در هر زمانی که خواستید ایمیج های پشنیبان را تهیه کنید مضاف بر اینکه اکنون با استفاده از زمان بند می توانید تکرار داده ها را به صورت دلخواه انجام دهید و از یک پنجره زمانی روزانه برای به دست آوردن تعداد دلخواه ایمیج ها استفاده کنید. علاوه بر این، از میان تمامی انواع سرور HP تنها این فریم سرور، تمامی هسته ها را کاملاً برای انجام پردازش به خدمت می گیرد. این کنترلرها مسئول دسترسی به داده ها و فشرده سازی ، Thin Provisioning و … همچنین در این ازمایش دو استخر ایجاد شده است که هر کدام دارای سه سطح هستند و ولوم های مجازی اختصاصی به هر پورت نگاشت داده شده اند. برای اینکه مطمین باشید که از تمامی ویژگی های پاور بهره مند می شوید، باید تمامی پاورهای یک سرور، دارای خروجی های یکسان و نرخ کارایی یکسان باشند. بعد از این کار، انجام هیچ کاری لازم نیست: دستگاه به صورت خودکار SSD ها را در سطوح کارایی قرار می گیرد، درایوهای SAS در تایر استاندارد و درایوهای Midline SAS در تایر ارشیوی قرار داده می شوند. Article was created with the help of !

1- دو عدد پاور در سمت راست و چپ دستگاه 764W Gold و دو عدد خنک کننده پاور PCM: این ماژول ها کنترلر نود استوریج را روشن و خنک نگه می دارد و برق مصرفی را نیز تامین می نماید. استوریج ما یک استوریج دو یونیتی می باشد که هشت عدد هارد 900GB 10K SAS بر روی آن نصب شده است. بدیهی است که خطاها، خرابی و کارایی پایین سرورها راندمان کاری مجموعه شما را به شدت کاهش می ­دهد و از این رو نیاز به عیب یابی و تامین قطعه سرورهای HP و رفع مسئله در کوتاهترین زمان ممکن، شرط لازم برای استمرار فعالیت های سازمان شماست که رسام سرور با ارائه پشتیبانی حضوری و تعمیر سرور HP در اقصی نقاط کشور می ­تواند در مواردی که امکان ارسال سرور نباشد این خدمات را با بالاترین کیفیت در محل سرور ارائه دهد. این کار سبب می شود تا آنها بتوانند با حداکثر سرعت به تغییرات به وجود آمده در الگوهای I/O عکس العمل نشان دهند و بتوانند بهترین گزینه را برای تغییرات به وجود آمده یا حجم های کاری غیر منتظره انتخاب کنند. شرکت توشن با قیمت مناسب پشیبانی و مدیریت ۲۴ ساعته سرور را برای شما انجام خواهد داد.در سرور های اختصاصی امکانات سفارشی زیادی را برای شما فراهم می کنند که استفاده از قابلیت RAID یکی از این موارد می باشد، در صورت استفاده از این تکنولوژی که خود به انواع مختلفی تقسیم خواهد شد اطلاعات با استفاده از تکنولوژی RAID به طور همزمان روی چند هارد دیسک متفاوت نوشته میشوند.

مخازن یا استخرهای ذخیره سازی، دربرگیرنده چندین گروه دیسک هستند که از طریق انتخاب نوع دیسک یا SSD ها، سطوح RAID ایجاد می شود و کنترلر نیز باید به آنها تخصیص داده شود. در گذشته، کنسول های SMU فقط از اسنپ شوت های مربوط به ولوم های مجازی پشتیبانی می کردند اما در این نسخه، این با به کار گیری یک زمان بند ارتقاء داده شده است. از جمله می توان به پشتیبانی از ۲ عدد پردازنده از سری پردازنده های intel Xeon Scalable با ۴ تا ۲۸ عدد هستۀ پردازشی اشاره نمود که این مسأله موجب افزایش ۶۰ درصدی کارایی پردازنده در نسل اول و نیز افزایش ۷۱ درصدی کارایی در نسل دوم پردازنده نسبت به سرور HP DL380 G9 گردیده است. از اینرو ، حداکثر تعداد هاردی که دستگاه پشتیبانی می نماید 240 عدد می باشد و ظرفیت قابل پشتیبانی نیز 500 ترابایت می باشد. پس یک مشکل استفاده از ظرفیت وجود دارد.

اولین و نزدیک ترین مشکل به ما اینست که زمانی که یکی از هاردها از بین می رود بدترین گزینه از دست دادن کلیه اطلاعات می باشد در صورت حتی داشتن پشتیبان مناسب نیز مدت زمان بسیار زیادی طول خواهد کشید تا دوباره هارد دیسک ، سیستم عامل و برنامه کاربردی و در نهایت سرویس مورد نظر نصب و مورد استفادد مجدد قرار می گیرد. UEFI و BIOS، فریمورهایی هستند که با شروع به کار کامپیوتر و قبل از اینکه سیستم عامل به طور کامل بارگذاری شود فرایند اجرایشان آغاز می شود. بدیهیست که سلسله روابطی منطقی باعث همسان شدن قطعات مختلف این محصولات و وسایل شده و به طور مشخص تطابق هارد با سایر اجزای یک سیستم است که به خروجی ایده آل آن منجر می شود . کارایی تصادفی نیز خوب است این امر برای نرخ های خواندن و نوشتن تجمیعی به ترتیب برابر 26.1Gbits/sec و 13.5Gbits/sec بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.