خرید سرور HP Dl380 G10 – مشخصات کامل – سخت افزار سازان رسام

پرفروشترین سرور دنیا، سرور HPE DL380 Gen9/Gen10 است که مهمترین ویژگیهای آن عبارتند از: ویژگیهای مدیریتی بسیار، طراحی ارتقاپذیر، تعداد زیاد هستههای پردازنده، امکان افزودن هارد، کارایی و امنیت بسیار بالاست. سرور HP DL380 با برخورداری از سخت افزارها و نرم افزارهای به روز و امن، توانسته عنوان پرفروشترین سرور دنیا را حفظ کند و پلتفرم پردازشیِ مطمئن و ارتقاپذیر را به همراه کارایی و سرعت و چابکی در اختیار مشتریان مختلف قرار میدهد. فناوری هایی مانند درایوهای حالت جامد، Snap و Volume copy، Replication و SED و شبکه های ذخیره سازی MSA 2040 برای مقاصد عالی برای مشتریانی که نیازمند افزایش کارایی هستند، ارائه شده است. همچنین دقت کنید که بالا بودن سرعت شبکه سرور مجازی ایران، فقط برای کاربرانی ایرانی مناسب است. RAID 5 برای فایل سرورها و اپلیکیشنهایی که محدودیت تعداد هارد دارند مناسب است. چیزی که در بهار سال ۲۰۱۷ و در HPE iLO 5 به Active Health System اضافه شده این است که ادمینها میتوانند فایل AHS خود را دانلود کنند و پس از آپلود آن در Active Tool System، از متخصصین و مشاورین اچ پی کمک گرفته و مشکلات را تشخیص و عیبیابی کنند.

به عبارت دیگر همه رایانه هایی که در این شبکه وجود دارند، فرمان خود را از سرور می گیرند و به این وسیله قادر به تامین نیازهای تحت شبکه خود خواهند بود. اين حافظه داراي بانك حافظ هی 240 پين است محدوه ای کاری این رم ها از سرعت کلاک 533 مگاهرتز تا 1066 وجود دارد این رم ها نسبت به سری های قبلی خود قویتر خنک تر و از عمر بیشتری برخوردار هستند و در ماژولهای 512 مگابایت تا 4 گیگاباتی موجود میباشند. مجموعه ای از فعالیت های اصلاحی شامل تعمیر و یا تعویض که بعد از اعلام خرابی یک سیستم (دستگاه)، در جهت برگرداندن آن به شرایط عادی باید انجام گردد، تا از تسری خرابی به دیگر تجهیزات و قطعات جلوگیری شده و کارکرد دستگاه به شرایط عملکردی مورد انتظار بازگردانده شود. قدرت خواندن و نوشتن سریع و استفاده از داده های ذخیره شده در این هارد سرور بسیار بالا بوده و کمتر از 15 دقیقه تمام فضای ذخیره سازی قابل رصد می باشد. در این صورت انتخاب های دیگری خواهید داشت که ممکن است سخت افزار آن کمی ضعیف تر از انتخاب اول شما باشد. این سنسورها از الگوریتمهای جالبی استفاده میکنند که هدف آنها کار کردن فن با حداقل سرعت ممکن است که به منظور صرفهجویی در مصرف برق انجام میشود.

ریکاوری اتوماتیک با ریکاوری فریور اصلی سرور شروع میشود که در تنظیمات پیکربندی فریمور وجود دارد سپس از طریق Virtual Media که Booable .iso را مانت میکند، ریکاوریِ تعریف شده توسط کاربر را مقداردهی میکند. تهیه لیست کامل از این سرورها تنها در عرض چند دقیقه و از طریق HPE iLO Federation انجام میشود. نمونه دوم در سال 1977 با نام وای تی 25 بی پرواز کرد . با انجام مرحله بالا iLO به تنظیمات اولیه کارخانه باز میگردد. شما با کمک سی دی SmartStart میتوانید با کمک محیط Lights-out configuration utility تنظیمات iLO را به تنظیمات اولیه کارخانه برگردانید. این اطلاعات، بسیار حیاتی هستند و باعث تشخیص مشکلات شده و به ادمینها و مدیران شبکه کمک میکند سرورشان را سریعتر به کسبوکار برگردانند. و نیز استفاده از HPONCFG.exe با کمک پارا متر “/RESET” نیز میتوان این تنظیمات را به تنظیمات اولیه برگرداند که این روش ها برای کاربران معمولی کمی پیچیده می باشد. شرکت HPE توانسته با در نظر گرفتن امنیت، عملکرد بالا و مدیریت اقتصادی در بین دیگر برندها از محبوبیت بیشتری برخوردار باشد. تنظیمات قدیمی در صورت دوباره راه اندازی iLO قابل بازگردانی نیست. HP Lights-Out online Configuration utility (HPONCFG) یک ابزار مبتنی بر سیستم عامل ویندوز میباشد که میتواند جهت بازگرداندن تنظیمات iLO را به تنظیمات اولیه کارخانه به کار رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.