دو ديسك نوشته مي شود

پرفروشترین سرور دنیا یعنی سرور hp dl380 با ویژگیهای جدید به بازار ارائه شده و آخرین تکنولوژیهای امنیتی، کارایی و ارتقاپذیری را دارد و به همراه گارانتی جامعی که دارد آن را برای هر نوع محیط سروری ایدهآل میکند. رسولزاده با پیشنهاد و همراه استالین به مسکو رفت. با این حال هیچ کدام از آنها مدارک کافی برای اثبات ادعایشان ندارند. مموری هایی که میتوانیم بر روی این سرور قرار دهیم از مموری های نوع DDR4 SmartMemory هستند که بر روی این مموری ها از بروز ترین تکنولوژی ها برای محافظت از اطلاعات استفاده شده است . و بر روی این اسلات ها میتوان از مموری های DDR4 SmartMemory قرار داد . ز سوی دیگر به نظر میرسد رمهای DDR4 سقفی برای سرعت کلاکشان ندارند، یا لااقل تولیدکنندگان هنوز نتوانستهاند به این سقف برسند. در سرورهایی که دارای دو پردازنده هستند، 24 عدد رم ddr4 را ساپورت می کنند. این دستگاه ذخیره ساز از قالب انعطاف پذیر بالایی برخوردار است و قابلیت پشتیبانی از Flash Array را ارائه می دهد.

This was created with .

اگر پیکربندی دیسک را باید از طریق برنامه “HP Array Configuration Utility” انجام دهید؛ از ایجاد لاجیکال درایوها پس از ایجاد آرایه ها اطمینان حاصل کنید وگرنه، RAID Controller یک آرایه میسازد و همه درایوها را در همان آرایه قرار میدهد، پس دوباره در صفحه RAID Controller BIOS Message، تنها یک درایو منطقی نمایش داده میشود. کنترلر رید آنبورد این دستگاه HPE Dynamic Smart Array B140i Controller است که علاوه بر پشتیبانی از رید 5، توسط سیستم عامل ESXi هم ساپورت می شود. این سرور با راندمان بالا و طراحی زیبا در ابعادی مناسب برای رک و در محیط های اداری قابل استفاده است.این دستگاه دارای 2 پردازنده نسل جدید اینتل می باشد که عملکرد بالا و قابلیت ارتقای سخت افزاری را دارد.این سرور دارای 4 فن برای خنک کردن داخل کیس است و همچنین از هارد های LFF پشتیبانی می کند. این سرور hp مناسب برای استفاده در محیط های اداری و داخل اتاق کار است . مرکز تعمیرات دل یکی از مجموعه های ارائه دهنده خدمات تعمیرات سرور دل است که کارشناسان آن به دلیل تجربه بالا و انجام پروژه های ریز و درشت بیشمار، بر کلیه مباحث فنی و نرم افزاری این حوزه – یعنی حوزه تعمیرات سرور دل – مسلط گشته اند.

یعنی شما حتی میتونید از طریق ILO سیستم عامل نصب کنید. فریدون آدمیت در کتاب ایدئولوژی نهضت مشروطیت ایراندرباره او چنین نوشتهاست: “او اندیشهگری است پرمایه، با ذهنی فرهیخته و فکری منظم و منطقی. از مردان استوار و بافضیلت بود.” رسولزاده در خصوص استقلال جمهوری آذربایجان گفته است:”پرچمی که یکبار برافراشته شود هرگز فرود نمی آورد!”مزار شریف وی در قبرستان عصری آنکارا پایتخت ترکیه قرار دارد. رسولزاده در آلمان با هیتلر دیدار کرد. در سال ۱۸۶۵ در خلال جنگ داخلی آمریکا، کنگره ایالات متحده آمریکا اصلاحیه سیزدهم قانون اساسی ایالات متحده را به عمل اورده و بردهداری را ممنوع کرد. در سال ۱۹۵۰هری ترومن، رئیسجمهور ایالات متحده آمریکا، برنامه تولید بمب هیدروژنی را اعلام کرد. در سال ۱۹۷۱ در راستای برنامه فضایی آپولو، سفینه آپولو ۱۴، فضانوردان آلن شپارد، اسوارت روسا و ادگار میچل سوار بر ساترن ۵، به ماه پرتاب کرد. در سال ۱۹۶۶ اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی فضاپیمای بدون سرنشین لونای-۹ را پرتاب کرد. در سال ۱۹۵۸ اکسپلورر-۱، اولین ماهواره موفق آمریکایی، به مدار پرتاب گردید. رسولزاده از بنیانگذاران حزب دمکرات ایران، سردبیر روزنامه ایران نو و از اندیشه پردازان سوسیال دموکراسی در جنبش مشروطیت ایران بود. وی تحصیلات ابتدایی و متوسطه و دو سال اول رشته پزشکی را در ایران گذراند سپس به استانبول رفت و پس از اخذ دکترای پزشکی، دوره تخصصی جراحی را در استانبول و پاریس به پایان رساند و در سال ۱۳۳۱ به ایران بازگشت.

در سال ۱۵۰۴ فرانسه، ناپل را به آراگون تسلیم کرد. چندی بعد با دختر برادر یا خواهر پیلسودسکی ازدواج کرد. قابلیت اطمینان بیشتر: ریدها با کنترل اطلاعات در برابر خرابی یک هارد باعث می شوند تا اطلاعات و داده ها حفظ شود و پس از تعویض و تعمیر بدون مشکل به کار خود ادامه می دهد. یک RAID-5 Vdisk، میتواند شامل حداکثر ۱۶ هارد درایو باشد که در RAID-50 دو برابر میشود. دو عدد بعدی یعنی رید کنترلر چه تعداد SAS Lane دارد و ۴ حالت دارد. سرور HPE ProLiant DL380 Gen10 حداکثر از دو پردازنده از خانوده ۳۱۰۰/۳۲۰۰, ۴۱۰۰/۴۲۰۰,۵۱۰۰/۵۲۰۰, ۶۱۰۰/۶۲۰۰ , ۸۱۰۰/۸۲۰۰,Intel Xeon Scalable پشتیبانی میکند.. این استوریج اچ پی سیستم عامل های رایج مانند ویندوز، لینوکس و VMware را پشتیبانی می کند. Expansion DL380 Gen9 از شش اسلات PCI 3.0 Expansion در پیکربندی پردازنده دوگانه پشتیبانی می کند و میتواند برای NIC های اضافی، کارتهای کنترل کننده یا GPU سرعت و شتاب کار زیاد تا دوبرابر استفاده شود. فروش سرور hp : زمانی که در پی خرید یک سخت افزار کامپیوتری هستیم ، در موارد متعددی پیش می آید که گزینه های پیش پای ما آنچنان کم و محدود می باشند که عملاً حق انتخاب زیادی نداشته و به همین دلیل با امکان بررسی دقیق هریک ، بهترین گزینه را خریداری می کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *