راهنمای تعمیر و نگهداری سرور اچ پی HPE Apollo 4510 Gen10 Chassis

نصب CPU سرور DL380 G10 - سی پی یو سرور HP DL380 G10 استفاده از حافظه پایدار و غیرفرار DIMM (NVDIMM) که باعث افزایش عملکرد محاسباتی در حافظه، تسریع در ذخیره­سازی برنامه­ها، کاهش در هزینه­های تراکنش برای بارهای کاری که نسبت به تأخیر حساسند، شده و در نهایت باعث استقرار داده­های حجیم­تر می­شود. اما در Array هایی با عملکرد بالا، سبب افزایش عملکرد، بهبود redundancy و دسترسی بیشتر را فراهم می آورد. آب فاضلاب 3 ميليارد انسان نه به كاناليزاسيون وارد ميشود و نه در تصفيه خانه اي تصفيه ميگردد. اينك به عهده مسئولين و دست اندركاران كشوري است كه با دادن آموزشهاي لازم به جامعه در حفظ و صرفه جويي مصرف آب كوشا باشند و طريقه درست مصرف نمودن آب را آموزش داده و با سرمايه گذاري در بخش كشاورزي با تبديل سيستم آبياري سنتي به مدرن از به هدر رفتن قسمت اعظم آب جلوگيري بعمل آورده و در شهرها با ايجاد كاناليزاسيون و ايجاد تصفيه خانه هاي آب ، مجدداً از آب تصفيه شده براي آبياري باغات و مصارف صنعتي و غير قابل شرب استفاده نمايند. This article has been generated with GSA Content Generator DEMO.

پس اگه روزهای اوج درخشش زهره رو از دست دادید زیاد نگران نباشین. اگه شما خواستید زهره رو تو روز ببینین هنوز فرصت دارین و بدون عینک قرمز هم میشه با کمی تقلا پیداش کرد. اما جدای رصد جذاب بدون ابزار در نور روز، با تلسکوپ هم بایستی بشه منظره تماشایی رو از هلال زیبای این سیاره زیبا مشاهده کرد. این عینک رو سفارشی دادم برام ساختن و کنتراست زمینه آسمون رو برای رصد در روز خیلی بالا میبره بطوری که با کمک اون حتی ناشیترین آدمها هم بایستی بتونن زهره رو تو نور روز ببینن. همونطور که میدونید این روزها سیاره زهره یا با لقب دیگرش “ستاره شامگاهی” با نور خیره کنندهای میدرخشه و حتی یکی دو هفته پیش خیلی درخشانتر از این هم بود. با نگرشي كوتاه به وضعيت آب در كشورمان با توجه به آمارهاي موجود مي بينيم سالانه حدود 130 ميليارد متر مکعب آب در ايران توليد ميشود که از اين ميزان 92 درصد در بخش کشاورزي، شش درصد در بخش شرب و دو درصد در بخش صنعت به مصرف ميرسد. به لحاظ مصرف بي رويه آب در بخش کشاورزي آن هم با راندمان بسيار پايين توليد محصول، کشور ما در صدر قرار دارد چنانکه مصرف آب کشاورزي در ايران حتي از کشورهاي در حال رشد نيز پيشي گرفته است، اين در حالي است که متوسط آبي که در دنيا صرف کشاورزي ميشود بين 60 تا 70 درصد است و اين ميزان در کشورهاي پيشرفته 30 درصد با راندمان بالا است.

کاهش 50 درصدي متوسط سرانه آب در اختيار مردم جهان طي پنج دهه گذشته و ادامه اين روند هشدار دهنده است، به طوريکه در اين مدت سرانه آب موجود از 13500 به 7500 متر مکعب براي هر نفر در سال کاهش يافته است. اين در حالي است که مطابق شاخص هاي بين المللي اگر متوسط سرانه آب در اختيار در يک کشور بين 1000 تا 1700 متر مکعب باشد آن کشور دچار کم آبي است و در صورتيکه اين ميزان به کمتر از 1000 متر مکعب در سال برسد، بحران آب وجود دارد که اکنون اين وضعيت گريبانگير 35 کشور دنيا ميباشد. در كنفرانسهاي سال 2001 و 2002 كه در بن و يوهانسبورگ برگزار گرديد دست اندركاران بدنبال راه حلي مناسب جهت خروج از اين بحران برآمده و در پايان تصميم گرفتند كه تا پايان سال 2015 اين ارقام به نصف تحليل يابد. این تفاوت قیمت چیزی حدود نصف قیمت نوع اورجینال آن می باشد. در مرحله اولین این کشور به دنبال یک هواپیما با موتور توربوجت ویا توربوفن بود ولی بعد از بحران انرژی در سال 1973 در پی جنگ سال 1973 اعراب و اسرائیل و افزایش قیمت سوخت این کشور تصمیم به ساخت یک هواپیمای موتور پیستونی گرفت .

شرکت اچ پی همزمان با معرفی سرور های نسل دهم (HPE Gen 10 SERVERS) پردازنده های نسل پنجم خود یعنی سری Scalable شرکت اینتل را برای این سرورها معرفی کرد. سرور اچ پی HPE Apollo 4510 دارای تراکم ذخیره سازی انقلابی در یک فاکتور فرم 4U است. انجام میشود. به عنوان یک قسمت این فرآیند، کارآموزی حین کار و نگهداری از ماشین مدنظر است. البته شاید بهتر باشه اینبار بخوام که هوا یه کم ابر داشته باشه چون با پوشیده شدن خورشید رصد راحتتره انجام میشه. کارشناسان خشکسالي ناشي از کاهش ميزان بارندگي سال 1376 و 1378 در کشور را طي 30 سال گذشته بي سابقه مي دانند که اين شرايط مناطق زيادي از کشور را با مشکل کم آبي مواجه کرده است. تاچ آیدی آیفون 6 اس هم تغییراتی کرده به شکلی که اپل از نسل دوم تاچ آیدی نام برده . با اینکه زیر مجموعه ای از آیفون 6 هست اما نسل جدیدی از پردازنده داره به همراه امکانات جالب و جدید که قبلا هم بهش اشاره کردم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *