رم کامپیوتر – خرید رم کامپیوتر در ظرفیت های 64، 32 و 8 گیگ

سرور HP DL380 G9 پر فروش ترین سرور در جهان به شمار می رود. همچنین سرور DL380 G8 میتواند از دو عدد پاور با ظرفیت ۴۶۰ یا۷۵۰ وات و یا همچنین ۱۲۰۰ وات به صورت افزونه و یاRedundant Power Supply نیز پشتیبانی می کنند. همان طور که در تصویر بعد مشاهده می نمایید همان فایلی که ما به صورت آماده در لینک تلگرام قرار داده بودیم ، در این جا نیز وجود دارد. در صورت استفاده از پردازنده های نسل دوم اینتل زئون میتوان از ۴۸ ماژول ۱۲۸ GB LRDIMMبا سرعت ۲۹۳۳ MT/s که حداکثر فضای ذخیره سازی حافظه رم تا ۶TB در اختیارتان می گذارد استفاده کرد. این سرور، 1U از فضا شمارا اشغال می کند و به وسیله پردازنده E5-2600 v4 Performance تا 21 درصد و همچنین به وسیله latest 2400 MHz HPE DDR4 SmartMemory ، کارایی تا 23 درصد افزایش پیدا می کند. این شرکت محصولاتی با ارزش و کیفیت بالا به همراه مشاوره و پشتیبانی سرویس را در یک بسته ارائه می دهد که یکی از تحولات اساسی این شرکت است.HPE صنایع را با تمرکز بر روی سرور، استوریج، شبکه های سیمی و بیسیم، سیستم های هم گرا، نرم افزار، سرویس ها و کلود با سفارشی سازی راه حل ها و استراتژی های تامین مالی رهبری و هدایت خواهد کرد.

بعلاوه امکان افزایش استوریج تا ۳ پتابایت، پشتیبانی از ۴۸ عدد SFF که تا ۸ هارد NVMe هم میتوان استفاده کرد، امکان فراهم آوردن برق اضطراری UPS در شرایطی چون قطع شدن برق شهری، امکان نصب ابزارهای مهندسی به صورت موازی و تعداد زیادی موارد و امکانات بی نظیر دیگری در این سرور وجود دارد. این سرور دارای دو منبع تغذیه 460w می باشد، اگرچه برای بالابردن قدرت پردازنده ها ، حافظه ، ذخیره سازی و درنهایت قدرت کل سیستم می توان از منبع تغذیه های 750 و 1200 وات نیز استفاده کرد. هر چهار عدد فن موجود نیز به آسانی قابل کم و زیاد شدن و تعویض می باشند. در رابطه با حافظه نیز باید بدانید که در سرور HP DL580 G10 از حافظه های بسیاری قوی HPE DC Persistent معروف به رم های پایدار استفاده شده است که برای طرفداران خود خبر بسیار خوشایندی است. از جمله تغییراتی که به تازگی در سرور HP DL580 G10 رخ داده می توان به ارتقای سیستم های محافظتی در فریم ور iLO 5 و بکارگیری تکنولوژی HPE Silicon Root of Trust به منظور افزایش امنیت در این سرور اشاره کرد.

این سرور از 4x1GbE, بصورت Embeded و HPE FlexibleLOM و PCIe standup 1GbE پشتیبانی می کند. با نصب پردازنده اول، ۳ اسلات PCIe داریم. همانطور که از نام این کارت شبکهها برداشت میشود با اتصال کارت شبکه به پورت PCI کامپیوتر بدون نیاز به نرمافزار خاصی پروسهی شناسایی و نصب کارت شبکه بصورت اتوماتیک آغاز میشود. AHS فعالیت های سرور را نظارت می کند و اطلاعات مربوط به سلامت، پیکر بندی و تله متری زمان واقعی iLO4، rom سیستم، دستگاههای منطقی برنامه پذیر پیچیده (CPLD)، ارایه های هوشمند، BladeSystem Onboard Administrator، سرویس های مدیریتی مستقل و کارت های رابط شبکه ایی را نظارت و ثبت می کند. رم (RAM) به عنوان یکی از کلیدی ترین اجزای سخت افزاری کامپیوتر شناخته می شود که می توان گفت نوعی از حافظه برای ذخیره کردن اطلاعات می باشد. ۲ یا استفاده به عنوان اسلات های اضافی PCIe را فراهم میکنند. در کنار ۴ پورت ۱GbE شما امکان انتخاب FlexibleLOM یا PCIe با پهنای باند ۱GbE تا ۴۰GbE با توجه به تغییر نیازهای کسب کار خود را دارا می باشید. بنابراین می توانید مراحل زیر را برای دسترسی به UEFI Windows 10 امتحان کنید. میتوانید برای آشنایی بیشتر با HPE Smart Array Gen10 Controllers به مقاله مرتبط با آن در سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *