روش های کاهش پینگ چیست؟

همچنین این ماژولهای پیشرفته قابلیت پشتیبانی از میزان ۶TB حافظه در یک سرور با دو پردازنده (معادل DL380) را دارا می باشد. به آسانی انجام می پذیرد . این محصول از نظر فیزیکی در ابعاد مناسب و وزن سبک به بازار عرضه شده و با کیفیت عالی در اختیار کاربران قرار می گیرد. بر خلاف بسیاری از شرکت ها که از سرور مجازی برای هاستینگ استفاده می کنند، میزبانی وب روژ آی تی در جدیدترین سرور های اختصاصی سری Xeon E5, E3 حداقل از 8 تا 24 هسته پردازنده و هارد دیسک های پر سرعت SSD و SATA 6Gbps 7200RPM بر پایه تکنولوژی ابری(Cloud) ارائه میگردد. شرکت اچ پی با تلاش بی وقفه خود توانست، سرورهای ProLiant HP نسل 10 را با امنیت، سرعت و عملکرد بالاتری در مقایسه با نسل قبل از خود ارائه دهد. سرورHPE dl380 یکی از متنوع ترین سرورهای رک مونت است پس وقتی کسب وکار شما رشد کند و تجهیزات بیشتری لازم باشد، می توانید تنها با ارتقای این سرور، نیازهای تجاری خود را تامین کنید. در حدود چند سال نیز میشود که در بازار ایران مشتریان خوبی برای خود جذب کرده است. در RAID سختافزاری نیازی نیست که CPU درگیر محاسبات کد Parity شود و این عملیات توسط کنترلر Raid انجام میشود.

Data was generated with the help of GSA Content Generator Demoversion!

همچنین یک کد parity در بین دیسکها پخش میشود که باعث افزایش کارایی میگردد و در هنگام بروز مشکل میتوان اطلاعات از دست رفته را توسط آن بازیابی کرد. در Software Raid چنانچه برد اصلی و یا کنترلر RAID با مشکل مواجه شود، میتوان دیسک را به سیستم دیگری منتقل نمود و همانند سیستم قبل به اطلاعات دسترسی پیدا کرد. بنابراين مي توان تصور کرد كه پهناي باند گذرگاه آن را دو برابر افزايش داده اند. اینتل در پردازنده های Nehalem حالت Turbo را تدارک دیده که به کمک آن می توان بسامد یک، دو یا سه هسته را بالا برد. تصویر بالا به خوبی مثال عنوان شده در سرور مجازی را نمایش می دهد. اگر از سیستم شما برای مثال “۱” به عنوان داده فرستاده شود ولی “۰” دریافت گردد ، این اولین بیت خطا محسوب می شود. اما با توجه به اینکه سرور های وارداتی باندلی می باشند و فول فن و و هیت سینک نیستند برای استفاده از پردازنده دوم بایستی فن و هیت سینک اضافه کنید.

بعضی از این کامپیوترهای مدرن، Modeی دارند به اسم legacy BIOS که برای بوت کردن سیستم به شیوه قدیمی(MBR) استفاده میشود اما وقتی قابلیت استفاده از تکنولوژی جدیدتر GPT وجود دارد، دلیلی ندارد که از تکنولوژی قدیمی استفاده کنید. حال به بررسی یک مجموعه خصوصیات با قابلیت های بسط پذیری و در دسترس بودن هر آنچه که فکر کنید می پردازیم . این به این معنی است که برای مثال از 100 وات ورودی به پاور سرور ، 94 درصد آن بدون تلف شدن به سرور وارد می شود. برای مثال اقدام به تولید سرور های اکونومی با نام های DL380e / DL360e و ML350e نموده هست. بهعنوان مثال وقتی ۲ دیسک ۱ ترابایتی برای سیستم تهیه شود، با این روش فقط ۱ ترابایت آن توسط سیستم قابل استفاده خواهد بود. ایده این سه نوآور در مقالهای که در سال ۱۹۸۸ برای بنیاد SIGMOD تهیه کردند این بود که با داشتن آرایهای از دیسک های ارزان قیمت، میتوان به کارایی دیسک های High level دست یافت. در کل، میتوان گفت که کارایی RAID نرمافزاری وابسته به کارایی CPU و میزان لود آن میباشد.

RAID0 که باید از آن به عنوان خطرناک ترین روش RAID نام برد اطلاعات را به بلوکهایی با اندازههای مساوی تقسیم و هر بلوک به یک دیسک منتقل میگردد. در این روش حداقل دو دیسک لازم است که یک کپی از اطلاعات بهصورت مجزا در هر دیسک ذخیره میشود. RAID 6 مانند RAID 5 عمل میکند با این تفاوت که در کار ذخیره سازی از دو Parity استفاده کرده که هر یک را در هارد دیسک جداگانه قرار میدهد. سیکل خواندن بسیار سریع (ترافیک کمتر در گذرگاه ) – سیکل نوشتن متوسط (محاسبات مربوط به Parity ) – قابلیت و اطمینان بالا (وجود ECC ) معایب : – خرابی در یک دیسک در خروجی تاثیر ندارد. علاوه بر اینکه مدیریت دیسکهای گوناگون را آسان، این قابلیت را فراهم میکند تا کاربر آرایهای از دیسکها را فقط به صورت یک دیسک تنها مشاهده و مدیریت نمایید. با وارد کردن نام کاربری و رمزعبور که به صورت پیشفرض manage و manage!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.