ریکاوری سرور اچ پی در ریکام ریکاوری

بازطراحی کیس سرور DL380 G9 باعث شده تا این سرور اچ پی انعطاف بیشتری داشته باشد و امکان پیکربندی جدید HPE Universal Media Bay با ۸ تا ۲۴ هارد درایو SFF و ۴ تا ۱۲ هارد درایو LFF را در کنار NVMe و درایوهای پشتی اضافه، فراهم کرده است. با این تفاوت که به لحاظ پشتیبانی از تعداد هارد درایو، با DL380 تفاوت دارد. پیکربندی سیستم با استفاده از یک جادوگر آسان برای کمک به مدیران در ساده سازی و سرعت بخشیدن به استقرار سرور آدرس دهی می شود و در همه سیستم عامل های Gen9 در دسترس است و از همه سیستم عامل ها پشتیبانی می کند. نرم افزار Unisphere یک راهکار مبتنی بر وب HTML5 است که یک رابط کاربری آسان برای انجام عملیات مدیریت فضای ذخیره سازی ، از جمله ایجاد منابع ذخیره سازی ، نظارت بر سیستم ، پیکربندی و برنامه ریزی محافظت برای داده های ذخیره شده و استفاده از ویژگی های پیشرفته مانند Replication را فراهم می کند. حافظه DDR3 تا 1 ترابایت ، پیکربندی اسلات پیشرفته و پردازنده های اینتل زئون عملکرد و مقیاس پذیری را به سطوح بالایی می رساند. این سرور، مجموعهای از نیازهای متنوع کسبوکارهای کوچک و متوسط و تامینکنندههای خدمات با گستره وسیعی از حجمهای کاری را برآورده می کند: از زیرساخت همه منظوره IT گرفته تا محیطهای نیازمند محاسبات پیشرفته مانند فضای ابری، دیتاسنترها و بیگ دیتا. This has been generated with the help of !

تطبیقپذیری و همه کار بودن و انعطافپذیری از دیگر مزایای این سرور محسوب میشود که این سرور را برای محیطهای کاری چند منظوره نیز گزینهای بسیار ایدهآل به شمار میرود. به همین دلیل درصد بالایی از کسب و کارهای کشورمان نیز از سرورهای دست دوم HP جهت راه اندازی یا ارتقاء سرورهای خود استفاده می کنند . خطاهای حین تعویض ممکن است وضعیت را بدتر کند.علاوه بر این ، RAID کنترلر معیوب، ممکن است با خرابی یک یا چند دیسک در آرایه RAID همراه باشد.جایگزینی کنترل کننده در چنین شرایطی ممکن است منجر به از دست رفتن دائمی داده شود. بسیاری از شرکت های اروپایی و امریکایی نه به دلیل خرابی یا اشکال سیستمی ، بلکه به دلایلی همچون ارتقاء سیستم و یا تخفیف خدمات گارانتی اقدام به تعویض سرورهای خود می کنند . برای خرید سرور اچ پی می بایست بر اساس نوع نیاز خود یکی از مدل های آن را انتخاب نمایید. اگر یک سیستم تراشه TPM داشته باشد، کاربر می تواند کلید های رمزنگاری مورد استفاده برای قفل کردن سیستم یا فایل های خاص را تولید و مدیریت کند. تمام شاسی های از پیش تعبیه شده ی این سرور دارای کنترل کننده SATA 10 هستند که می توان با اضافه کردن کنترلر های HPE Flexible Smart Array و Smart SAS HBA ارتقاءیابند.

۸ است و در صورت نیاز، امکان اضافه کردن ۸ هارد دیسک SFF را دارد. هدف از توسعه آن برطرف کردن معایب Raid است. ساده ترین شکل پیاده سازی RAID است که اطلاعات در آن به صورت یکسری از بسته یا بلوک هایی (Strip) از داده ها ذخیره میشود. سرورهای رده میانی معمولاً با 2 الی 4 پردازنده، حداکثر 3 ترابایت رم و بین 8 تا 40 عدد هارد SATA و SAS یا بیشتر در یک RAID ارایه می شوند و امکان افزودن ابزارهای ذخیره سازی بیرونی (External)، سخت افزار Fiber Channel SAN و ادوات دیگر نیز وجود دارد. تعداد هسته های پردازشی بیشتر در سرور باعث میشود در مجازی سازی سرور تعداد ماشین مجازی بیشتری بتوانیم روی سرور ایجاد کنیم و از لحاظ منابع پردازشی cpu در تنگنا نباشیم. حداکثر ظرفیت ذخیره سازی داخلی با ده SSD SATA با فیش گرم 3.84 ترابایت برای 38.4 ترابایت حافظه داخلی از هارد دیسک های hot swap پشتیبانی می شود.

سرویس دهنده ذخیرهسازی یا سرور استوریج (Storage Server) دارای حجم زیادی از اطلاعات است به عنوان نمونه برای انتقال دادهها و ارائه خدمات مناسب نیاز به پهنای باند بالا می باشد. این یک سیستم کاملاً سازگار است که به اتاقهای محدود کننده سرور یا مراکز داده ای که فضا در آنها جایزه بالایی دارد ، بسیار عالی خواهد شد. اچ پی با بازطراحی پاورها، آنها را ۲۵ درصد کوچکتر کرده و آنها را در قسمت پشتی کنار هم چیده است در نتیجه میتوان بالای آنها دو درایو اضافی Hot Plug استفاده کرد. تمام اسلات های PCIe موجود در این سیستم از فناوری 3.0 برخوردار بوده و از NIC ها و HBA های اضافی پشتیبانی می کنند. با استفاده از پردازنده های E5-2600 v4 ، حافظه DDR4 تا 2400 گیگاهرتز کار می کند. با استفاده از پردازنده های E5-2600 v3 انتظار می رود سرعت حافظه تا 2133GHz باشد. همکاری با دیتاسنتر های معتبر دنیا و انتخاب سخت افزار های با کیفیت و قدرتمند در کنار مدیریت منابع سرور باعث افزایش کیفیت سرور دهی و رسیدن به آپ تایم 99 درصد شده است ، OVH بزرگترین دیتاسنتر اروپا واقع در کشور فرانسه میباشد، که در زیر ساخت و تکنولوژی های ابری از شناخته شده ترین برندها می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *