سروراچ پی ام ال 30 جی9

سرورهای خانگی معمولاً به روشهای ابتکاری از سوی علاقهمندان رایانه و اغلب با بازیابی رایانههای قدیمی یا تنظیم رایانههای کوچک ساخته میشوند. HPE SmartMemory یک فناوری منحصر به فرد است که برای سرورهای ProLiant Gen8 ارائه شده است و ویژگی های خاصی را که فقط با حافظه HPE Qualified Server موجود است ، باز می کند. بعد از این موضوع به نحوه تشخیص نسل پردازنده های اینتل پرداختیم و گفتیم چطور نسل این پردازنده ها را تشخیص دهید. دو سال بعد ، Am486 معرفی شد و در طول دهه 1990 سریهای K5 ، K6 و Athlon نیز تولید شدند. در طول سال ها ، فروشندگان کامپیوتر زیادی ، چه کوچک و چه بزرگ ، با موفقیت از میلیون ها تراشه پردازنده AMD در رایانه های شخصی خود استفاده کرده اند. در طول دهه 1980 ، AMD منبع دوم پردازنده های x86 اینتل بود ، اما در سال 1991 ، تراشه سازگار با Am386 را معرفی کرد ، تراشه ای که توسط AMD طراحی شده است.

HPE DL360 Gen9 V4 Rack Server - Servershop24.de این بدان معنی است که مشتریان میتوانند دسترسی، تحلیل و کار با دادههای خود را با سرعت بیشتری انجام دهند و از مزایای رقابتی بسیاری بهرهمند شوند. اما امروز در ادامه بررسی پردازنده ها، پردازنده های AMD را معرفی خواهیم کرد تا با شناخت بیشتری انتخاب کنید. و اگر حس می کنید زیادی پیچیدست،توضیحات را از فروشنده بخواهید. 2. سرور را از برق کشیده و تمامی کابلهای برق را از سرور جدا کنید. تمامی رد و بدل اطلاعات در ZFS توسط یک سیستم checksum برای اطمینان از صحت دیتا کنترل می شود که فایل ها و نسخه های کپی شده آنها بدون هیچ گونه مشکل و خرابی پنهان ذخیره شوند. منابع تغذیه انعطاف پذیر HPE (Flex Slot) طوری طراحی و تولید شده اند که امکان نصب پلاگین داغ و بدون ابزار در سرورهای HPE ProLiant Gen9 را به خوبی فراهم می کند. دارا بودن قابلیتی نرم افزاری به نام ERFI که لیستی از محل های قابل بوت شدن دستگاه از طریق آن را به ما ارائه می دهد.

امیدواریم در این مقاله به شما کمک کرده باشیم که بتوانید بهترین CPU ممکن را خریداری کنید و راهنمای خرید CPU برای شما بوده باشیم. پردازنده ( همانطور که از اسمش پیداست) وظیفه پردازش داده ها را به عهده دارد. هسته ها ، تریدها ، اورکلاک ها ،فرکانس و حافظه پنهان همگی اعدادی هستند که ما به آنها دسترسی داریم ، اما تشخیص آنها به کمی دانش فنی نیاز دارد. اما می توان به قدرت گفت سرورهای اچ پی، در ایران حرف اول را می زنند و یک سر و گردن از سایر برندها بالاتر هستند. با بهرهگیری از سیستم مدیریتی HPE iLO 4، میتوان سرور ها ، استوریج ها و محیطهای مجازی را حتی از راه دور نیز مدیریت کرد. حال که 70 سال از تاریخ تاسیس این شرکت میگذرد، میتوان ادعا کرد که HP یکی از پیشتازان پیشرفت تکنولوژی در سده گذشته بوده است و در طول این سالها دانشمندان و محققان بسیاری در آزمایشگاههای مجهز آن تحقیقات گستردهای در زمینه فناوری انجام دادهاند و پایهگذار بسیاری از تکنولوژیهای مدرن بودهاند.

در صورتیکه یکی از هارد دیسک های ما دچار مشکل و اختلال شود ، داده های ما از سایر دیسک های موجود قابل بازیابی خواهد بود و اینکار توسط همان Parity انجام می شود که صحبت کردیم ، معمولا اینکار بصورت خودکار با اضافه شدن هارد دیسک جدید انجام می شود و مهمترین نکته در خصوص RAID Level 5 این است که در زمان خارج کردن هارد دیسک مشکل دار و جایگزینی آن ، سازمانی کاری و روند سرویس دهی سرور شما دچار اختلال نخواهد شد. از این پردازنده معمولا در لپ تاپ ها و کامپیوترهای خانگی استفاده می شود و براساس عددی که دارند، قدرت و قابلیت آنها ارزیابی می شود. اما هرچه بیشتر این سخت افزار را بشناسند، توقع دقیق تری از لپ تاپ یا کامپیوتر یا حتی گوشی خود خواهند داشت. مثلا در این قسمت می خواهیم تفاوت پردازنده پنتیوم و CORE I را به عنوان نمونه بررسی کنیم. عمر SSD به میزان گیگابایتی که روزانه روی آن می نویسید بستگی دارد. اگر لازم است که فایلهای خود را به خارج از خانه یا محیط کار حمل کنید، SSD ها بهترین گزینه هستند زیرا آنها در برابر صدمات ناشی از ضربه، گرما و لرزش بسیار مقاومترند. Content was created by .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *