سرور دارای ۶ اسلات رم می باشد

درباره مرحله خانوادگي، خداوند متعال به طور كلي مي فرمايد: « الصلح خير؛(1)صلح و آشتي بهتر است». اولین مرحله در این تلاش این است که یک نفر را به عنوان هماهنگ کننده (TPM) استخدام کنیم. از شناخته شده ترین و مرغوب ترین برندها می توان به این موارد اشاره کرد: ای دیتا (ADATA)، سیلیکون پاور (Silicon-Power)، اچ پی (HP) و کروشیال (Crucial). فرق فیرمور با راه اندازی که ما در سیستم عامل ها استفاده میکنیم، در اینه که فیرمور بر روی رام ریخته میشه، ولی راه اندازها از طریق سیستم عامل نصب میشوند. شرکت ها نیازمند این هستند که در حرکت سریع و رو به جلوی محیط اطراف به طور مداوم برای تغییر آماده باشند و همچنین از منابع سرشار و سازگار بوده تا بتوانند با تغییرهای همیشگی کسب و کارها به راحتی کنار بیایند، این همان دلیلی است که HPE ساخته شد تا به سازمان ها کمک کند نوآور و در رقابت بمانند و به سرعت ایده ها را به عمل و نتیجه تبدیل کنند. به دلیل نیاز به خرید یک سخت افزار مجزا، هزینه آن در مقایسه با رید نرم افزاری بیشتر است. این مفهوم بار اول در سال ۱۹۸۷، توسط تیمی سه نفره در دانشگاه کالیفرنیا البته با نام آرایه دیسکهای پشتیبان ارزان Inexpensive به جای(Independent) مطرح شد.

در صورتیکه که نیاز به هارد با فضای ذخیره سازی بیشتری دارید میتوانید از انواع دیگر هارد های اچ پی خرید نمایید. وسيله اي براي تحقق حاكميت الهي در زمين كه زمينه ساز سعادت دنيوي و اخروي انسان هاست مي باشد ،نه اينكه وسيله اي براي ايمان اجباري باشد، زيرا ايمان مسئله اي نيست كه با زور شمشير ايجاد شود. به همین دلیل در جاهایی که نیاز است سیستم به صورت مداوم در دسترس باشد، نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. معمولا سری سرور های ۱۲LFF زیاد مورد استفاده در بازار ایران نیست زیرا شناخته شده برای بسیاری از دوستان فنی کار در بازار نیست و بیشتر تمایل دارند سری های معمولی را خریداری بکنند اما اگر قصد پیاده سازی دوربین مدار بسته را دارا باشید حتما بر روی سری های های فوق سرمایه گذاری بکنید حتی اگر یگویم که میتوانید بجای نس سرور یز از این سری های استفاده کنید سخن مبالغه امیزی نگفته ام.

اتصالات و قطعات مورد استفاده زیادی در سرور اچ پی مدل DL380e G8 به کار رفته که از آن جمله می توان به انواع کانکتور ویدئو و یو اس بی استفاده کرد. در این مدل عملکرد سیستم به شکل مناسبی افزایش پیدا می کند. در کنار آن تحمل خطا نیز افزایش پیدا می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی، اطلاعات در بخش های دیگر ذخیره شده است. در صورتی که تحمل خطا برای هارد دیسک های یک Sub RAID عدد دو است. اما تحمل خطا تغییری نمی کند. تحمل خطا رید 50 در مقایسه با RAID 5 بیشتر است. با بررسی دقیق سرور ML110 G10 اچ پی می توان نتیجه گرفت که این سرور اچ پی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط بسیار مناسب است و همچنین از آنجایی که این سرور اچ پی از نظر مصرف برق و تجهیزات سخت افزاری نسبتاً ارزان و مقرون به صرفه است، برای کسب و کارهای رو به رشد نیز گزینه مناسبی به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *