سرور مجازی اروپا

با استفاده از HTP ProLiant DL360 G9 1U Rack Server، کاربران شما خدماتی مانند دریافت سریع از صفحات وب، اسناد، مشخصات، جریان ها و هر نوع دیگر از محتوایی که نیاز به دسترسی دارند را تجربه می کنند. در کنار این، کاربران به راحتی می توانند بلوک های ذخیره سازی را به Isilon اضافه کنند و ظرفیت آن را افزایش دهند و براحتی آن را با VSS مدیریت کنند. این رم سرور 8GB DDR3L 12800R دارای سرعت فرکانس 1600MHz و همچنین 240 عدد پین DIMM می باشد . در این دوره مخاطبان می توانند انواع راهکارهای بنیادی شرکت HPE برای مراکزداده، انواع تجهیزات ذخیره سازی و سرورها از جمله HPE ProLiant Gen10, 3Par, Nimble, OneView و… همیشه و به صورت دوره ای از داده های خود در سیستم محلی خودتان فایل پشتیبانی Backup تهیه کنید. قابلیت ذکرشده در حافظههای SSD اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا دادهها در این نوع محصولات بهصورت گسترده در واحدهای ذخیرهسازی ثبت میشوند؛ درحالی که این روند در حافظههای مکانیکی بهطور پیوسته و دایرهوار صورت میگرفت.

فضای ذخیره سازی در این سرورها حداکثر ۹۶ ترابایت میباشد و در بعضی از مدل ها قابلیت استفاده از هاردهای LFF به جای SFF وجود دارد. تا زمانی که سرور یا NAS آنلاین هستند، میتوانید به هر چیزی که روی آن ذخیره شده از برنامه و موسیقی تا هر چیز دیگر روی هر دستگاهی که به شبکه وصل است، دسترسی داشته باشید. برای مثال اگر در فرآیند Boot یک سیستم ، تشخیص داده شود که در تنظیمات سیستم تغییراتی اتفاق افتاده است و سیستم دیگر همان سیستمی نیست که قبلا استفاده می شده است ، دسترسی به اطلاعاتی که از طریق TPM رمزنگاری شده اند برای کاربران مسدود خواهد شد تا زمانیکه مجددا تنظیمات به حالت درست برگردد. سرور اچ پی مدل ProLiant DL380 Gen9 از هر دو نسخه Legacy BIOS Boot Mode و UEFI Boot Mode پشتیبانی می کند. ممنونم از مستر اچ پی دیدن میکنید . در تلگرام نیز میتوانید به ما بپیوندید.و ار تمام محصولان جدید ما با کانال مستر اچ پی مطلع گردید. این سرور هم همانند برخی از سرورهای دیگر کمپانی اچ پی دارای دو مدل LFF و SFF می باشد که در مدل LFF تعداد ۸ عدد هارد درایو SATA 3.5 Inch و در مدل SFF تعداد ۱۶ عدد هارد درایو SAS 2.5 Inch پشتیبانی می شود و همچنین دارای یک پاور ۳۵۰ وات می باشد.

سرور DL380 Gen10 یکی از پرفروش ترین و کارامد ترین سرور های رک مونت تولید شده توسط شرکت HPE می باشد . البته از این نوع سری DL380 یکی از پرفروش ترین مدل ها در ایران میباشد و بسته به محیطی های که دارای رک میباشند بسیار انتخاب مناسبی میباشد و شاید این گروه از سرور اچ پی مدل DL برای پشتیبانی از میزان حافظه دیسک و I/O بالا طراحی شده اند.در بخشهای مختلف از جمله سایتها، دیتا سنترها و … در این سرورها از جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا در زمینهی سخت افزاری و نرم افزاری استفاده شده است، و قابلیتهای بینظیری از جمله پشتیبانی از سیستمهای مجازی سازی و همچنین مدیریت از راه دور به صورت مستقیم روی کنسول بایوس و… در کنار کار دیتاسنتری و زیر ساخت های سخت افزاری علاقه ی بسیاری به وبلاگ نویسی و فروش دارم. همچنین کاربر میتواند آن را دوباره تنظیم کند؛ بدون اینکه توسط سخت افزار محدود شود. سرور DL380 Gen10 به صورت OnBoard از یک کارت شبکه ۴ پورت داراست که این کارت شبکه میتواند اطلاعات را با سرعت 1Gb در ثانیه انتقال دهد . Nodeها با لینکهای پرسرعت (۸۰۰ Mbps در هر جهت) متصل شدهاند و همچنین لینک سریال کمسرعت RS-232 برای افزونگی در نظر گرفته شده است که در مواقع قطع شدن لینکهای اصلی، اطلاعات کنترلی بین Nodeها منتقل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.