سرور نسل 10 اچ پی (HPE Proliant G10) – فروش سرور HP G10

برای ترکیب هارد دیسک ها و ساخت یک رید می توان از دو روش نرم افزاری و سخت افزاری استفاده نمود. اما اگر در همين جا از طرف دشمنان به صلح و آشتي صادقانه دعوت شوند، خداوند متعال مي فرمايد: با آن ها آشتي نمائيد . بررسي صلح و آشتي در آينه آيات و روايات، در سه مرحله خانوادگي، جامعه ايماني و جامعه جهاني قابل تحقيق و بررسي مي باشد. کمپانی اینتل یکی از شرکت های تولید کننده تجهیزات رایانه ای می باشد ؛ و در زمینه ساخت این کارت گرافیک ها نیز فعالیت دارد ؛ این شرکت بهترین گرافیک های مجمع را برای دستگاهای کامپیوتری تولید میکند اما از نظر رقابت با گرافیک های غیر آنبرد شرکتهای ADM و Nvidia قابل مقایسه نیست. همچنین در لپ تاپ نیز با کلیک راست بر روی صفحه دسکتاب کنترل پنل کارت های گرافیک اختصاصی یا آنبرد خود را مشاهده خواهید کرد. گرافیک آنبرد، می تواند به نمایش انیمیشن پخش ویدیو و … اصلی ترین مشکل کارت های گرافیکی آنبرد، مشکل در اجرا و پردازش فایلهای گرافیکی سنگین هست به طوری که افرادی که فایلهای سنگین گرافیکی را اجرا میکنند مانند گیمر ها ، هرگز از کارت های گرافیکی آنبرد استفاده نمیکنند و معمولا از کارت های گرافیکی غیر آنبرد شرکت های Nvidia و ADM برای اجرا بازی های خود استفاده میکنند.

بنابراین باید بدانیم که کارت های آنبرد، قابل تعویض نیست و کارایی و قدرت آنها به اندازه کارت های گرافیک غیر آنبرد نیست. در صورتی که هر دو کارت گرافیکی را داشته باشید، ممکن است در اجرای برخی بازی ها، نیاز باشد تا به صورت دستی اجرای آن بازی را به فهرست کارت گرافیک اختصاصی اضافه کنید. در این ویدیو به بررسی درون جعبه این مدل سرور و همچنین نصب کارت گرافیک بر روی dl350 g9 خواهیم پرداخت. ابتدا قبل از ارتقا گرافیک آنبرد لپ تاپ مدل لپ تاپ خود را برداشته (معمولا زیر لپ تاپ ها اطلاعات آنها نوشته شده) و به سایت سازنده لپ تاپ رفته و مدل لپ تاپ خود را چک میکنیم تا ببینیم آیا لپ تاب ما قابل ارتقا هست یا نه و اگر هست تا چقدر میتوان لپ تاپ را ارتقا داد و سپس پس از فهمیدن این اطلاعات می توان با کمک یک متخصص سخت افزار اقدام به ارتقا گرافیک لپ تاپ خود یا سایر قطعات آن کنید ؛ البته ناگفته نماند بعضی از مشکلات کوچک با بروزرسانی نرم افزاری قابل حل است. اگر محل اتصال آن نزدیک پورت های موس و کیبورد یا پورت های USB باشد پس مادربرد گرافیک آنبرد دارد.

پیش از این در آشنایی با انواع گرافیک لپ تاپ ، به گرافیک onboard یا همان مجمع اشاره کوتاهی کرده بودیم. این سرور از اسلات های 16PCIe 3.0 پشتیبانی می کند ، این اسلات ها شامل چهار واحد پردازش گرافیک Full Length/Full Height می باشند. در سیستم های RAID 10 اطلاعات ممکن است با اتفاقات منطقی یا فیزیکی از دست بروند.در عین اینکه Fail شدن کامل سیستم ها با توجه به افزونگی (Redundancy ) در پیکربندی RAID 10 امری غیر معمول میباشد، اما همیشه احتمال از دست رفتن اطلاعات وجود دارد. هاست های اشتراکی برای تازهکارها انتخاب خوبی است اما درنهایت آن چیزی که پرداخت کردهاید را دریافت نمیکنید و هیچ انعطافپذیری وجود ندارد، بهخصوص اگر تعداد کاربران شما زیاد باشد. اما تحمل خطا تغییری نمی کند. برای اجرای سیستم عامل های مختلف روی UEFI، باید هارد دیسک (SSD و یا هر فضای ذخیره سازی دیگر) را به حالت GPT تغییر بدهید چون UEFI چیزی مثل MBR را نمی شناسد! 3. مشاهده و مرور وضعیت ماژولهای مختلف سختافزاری سرور HP از قبیل RAM یا CPU و… نکته 6.5: برنامه هایی که تنها نسخه 32بیتی دارند و روی ویندوزهای 64 بیتی قابل استفاده نیستند یا بسیار قدیمی هستند یا دیگر از آن ها استفاده نمیشود.

به خوبی شناخته شده است که NSX از Arista ، Dell ، Juniper و سایر سوئیچ ها و دستگاه های بالای رک پشتیبانی می کند. از قابلیت Hot-Swapping پشتیبانی می کند. تقریبا همه سیستم عامل ها قابلیت ایجاد یک رید را دارند. این سری از سن استوریج ها قابلیت اتصال به شبکه SAN را با پروتکل های FC,ISCSI دارند. برای اولین بار فرآیند نگهداری بهره ور فراگیر به صورت کامل در ژاپن و توسط مدیران و صاحبان کارخانه ها و صنایع اجرا شد. اكنون 185 نامه، از متون نامههاى پيامبر (ص) كه براى تبليغ و دعوت به اسلام و يا به عنوان ميثاق و پيمان نوشته شده است، در دست داريم كه محدثان و تاريخ نويسان آن ها را ثبت كردهاند. همه نامهها حاكى از اين است كه روش اصلي اسلام دعوت و تبليغ منطقي دين است، نه جنگ و شمشير. این محصول از نسخه چهار دیگه تولید نشد و ESXi وارد بازار شد که از امنیت بالا و حجم update پایینتر و حجم اولیه کمتری برخوردار است، این محصول حتی سبک تر و سریع تر از ESX بوده ونصب میشود.میتونید نسخه 60 روزه ESXi رو به صورت فایل ISO از سایت VMware دانلود کنید تا با هم قدم به قدم جلو بریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *