سرور DL360 G8 8SFF

آیا میدانید مهمترین نکته برای حفط و امنیت اطلاعاتتان، دقت در خرید سرور و استوریج و قطعات اورجینال و اصیل است. اچ پی با فراهم کردن یک ویزارد ۹ مرحلهای، امکان آمادهسازی این استوریج را در چند دقیقه فراهم کرده است. ولی ایراد آن این است که نصف فضای مفید ذخیرهسازی را از دست خواهیم داد و در واقع روشی گرانقیمت اما برای سیستمعامل مناسب است. این پنل ها هم در اختیار کاربران قرار میگیرند و هم در اختیار مدیران سرور ها، ولی با دسترسی های کاملا متفاوت. پشتیبانی از ۱۲ Gb/s SAS، Embedded 4x1Gbe NIC به همراه دامنه گستردهای از گزینههای گرافیکی و محاسبهای از دیگر ویژگی های این سرور hp می باشد. اگر بخواهید سیستم مجازی سازی یا Virtualization پیاده کنید، باید سروری تهیه کنید که قابلبت پشتیبانی از این سیستمعاملها را داشته باشد. بر روی آیکن اینترنت تسکبار روی شبکه مورد نظر کلیک کرده و با وارد کردن رمز و پسورد شبکه به آن متصل شوید و اما در صورتی که شبکه شما مخفی است یا قصد سخت کردن راه را یعنی ایجاد ارتباط دستی را دارید، باید وارد قسمت network and internet شوید پس از ان تنظیمات network and sharing center را باز کنید و روی گزینه set up a new connection or network کلیک کنید سپسmanually connect to wireless network را انتخاب کرده و بعد از آن next را بزنید.

البته در نسل های جدید سری G8,G9 دیگر خبری از این سی دی ها نیست و SMART START با نامهای جدید در قسمت بایوس سیستم گنجانده شده است و شما کافیست با زدن دکمه ی F10 وارد این ویژگی گشته و کارهای متناسب را انجام بدهید. در پنجره بعدی که گشوده میشود شما باید نام کاربری داده شده توسط isp را در قسمت user name و رمز عبور را در بخش password وارد کنید. برای ساخت کانکشن وایفای نیز باید تمامی مراحل ساخت یک کانکشن عادی را انجام دهید. تصحیح و کنترل خطا نیز مانند Raid2 می باشد . استفاده از انواع کنترل کننده، قابلیت او اس میرورینگ، حافظه پنهان 512 مگابایتی، استفاده از انواع ارتقاء دهی در سیستم سرور همگی به عنوان مزایای بهره مندی از این محصول می باشد. در کنترل پنل به بخش network and internet رفته و روی view network status and tasks کلیک کنید. فقط در زمان انتخاب PPPoE یا Brodband اینبار باید بر روی Wireless کلیک کنید و تقریبا میتوان گفت که بقیه کارها مشابه هستند. همچنین کارت شبکه انتخاب شده باید با throughput سازگاری داشته باشد، یعنی اگر شبکه اترنت سریع پیادهسازی شده است لازم است تا یک کارت اترنت با سرعت مناسب انتخاب شود.

موتور پی تی 6 بسیار مشهور است و دست کم روی 50 هواپیما توربوپراپ نظامی و غیر نظامی نصب شده است.موتور دارای توان 750 اسب بخار است و از چهار مخزن سوخت داخلی 660 لیتری تغزیه می شود و همچنین هواپیما توان حمل دو مخزن سوخت زیر بال با ظرفیت هر یک 320 و یا 660 لیتر دارد. راهی دیگر نیز برای اتصال به وایفای وجود دارد که در صورت وجود شبکهای بیسیم در اطراف دستگاه میشود. در صورت نبود این قطعه در کامپیوتر و یا لپتاپ امکان اتصال کامپیوترها و لپتاپها به یکدیگر و تشکیل شبکه به همدیگر وجود ندارد. البته تنها وظیفه کارت شبکه اتصال به اینترنت نیست. در حال حاضر همه دستگاه های هوشمندی که قابلیت اتصال به شبکه اینترنت را دارند، از کارت شبکه استفاده می کنند. کارت شبکهها، انواع و دسته بندیهای گوناگونی دارند اما ما در این مقاله قصد داریم این دستگاهها را بر اساس نوع اتصال و همچنین اینترنال و اکسترنال بودن، آنها بررسی نماییم، پس تا انتها با ما همراه باشید. پشتیبانی سرورهای HP از انواع شبکهها به طوریکه این سرور میتواند از آداپتورهای استاندارد ۱GBE تا ۴۰GBE استفاده می کند.

کمپانی اچ پی مدل جدید نرم افزار All-inclusive licensing را معرفی می کند که این مدل جدید جایگزین مدل سنتی spindle-based licensing شده است.تمامی محصولات نرم افزاری و سخت افزاری توسط مدل spindle-based licensing پشتیبانی میشوند.هرگونه ارتقاء یا تعویض سخت افزاری یا نرم افزاری نیازمند نرم افزار All-inclusive licensing می باشد. برای مثال در مدل های پیشرفته ماشین های لباس شویی نیز از کارت شبکه استفاده می شود. این مدل از سرورها برای میزبانی وب، خدمات ابری و برای آن دسته از شرکت هایی که نیاز به محاسبات سریع و دقیقی دارند گزینه مناسبی هستند. پس از کلیک بر روی این گزینه لازم است تا شما نام کاربری و رمز خود را انتخاب کنید. دلیل قیمت بالای این هارد سرعت بسیار بالا و فناوری جدید آن است. پارتیشن ، UEFI می تواند مستقیماً سیستم عامل را بوت کرده و فرآیند خودآزمایی BIOS را ذخیره کند ، که دلیل مهمی برای راه اندازی سریعتر UEFI است. هر سیستم از دو بخش سخت افزار و نرم افزار تشکیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.