سرور HP DL380 G9

شرکت فاوا افزار اولین وارد کننده سرور HPE DL380 G10 در ایران با ارائه 5 سال خدمات پس از فروش رایگان سرور HP DL380 G10 و یکسال گارانتی بی قید و شرط تمامی سرور های اچ پی (سرور HP : سرور HP DL380 G9 , سرور HP DL360 G10 , سرور HP DL360 G9 , سرور HP DL580 G10 , سرور HP DL580 G9 , سرور HP DL180 G9 , سرور HP DL80 G9 , سرور HP DL160 G9 , سرور HP DL20 G10 , سرور HP DL120 G9 ) در ایران میباشد . سرور HP DL380 G9 از 2 پردازنده پشتیبانی میکند و در کل هم میتواند 56 هسته را به صورت منطقی ارائه دهد. Firmware اصلی سرور مستقیما در سیلیکون قرار گرفته و تامین امنیت به صورت تعبیه شده در چرخه عمر سرور وجود دارد که با تکنولوژی Silicon Root of Trust انجام میشود. بحث ذخیره سازی اطلاعات در این مدل سرورها در ۲ نوع LFF و SFF وجود دارد. پس از این ، می توانید رایانه خود را راه اندازی کنید و BIOS با تنظیمات ذخیره شده رایانه پیکربندی می شود. سرورهای اچ پی که با HPE DDR3 SmartMemory پیکربندی شده اند ، عملکرد و قابلیت مدیریت گسترده ای را در تعدادی از تنظیمات ارائه می دهند که با استفاده از DIMM شخص ثالث پشتیبانی نمی شود.

سرویس دوره ای سیستم های سخت افزاری، آغاز شد به گزارش پایگاه اطلاعرسانی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آستان قدس رضوی، گروه سختافزار مدیریت هستهی اجرایی فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه، هر ساله بازدیدهای دورهای را از تجهیزات سختافزاری و شبکهی سازمان مرکزی انجام میدهد. این بدین معنا می باشد که یک واحد از واحد های جعبه رک را به خود اختصاص میدهد. در رید 5 اگر مشکلی در یکی از هارد ها ایجاد شود، با قرار دادن یک هارد جدید بر روی سرور میتوان دیتا را ریکاوری کرد. با توجه به اینکه هر داده ای که قرار است بر روی دیسک ها نوشته شود در واقع دو بار باید نوشته شود ، همین موضوع باعث کند شدن این RAID می شود. پس از فرود هواپیما به دنبال زد و خورد مسلحانه ای که بین ربایندگان و گارد محافظ هواپیما درگرفت، ده نفر زخمی شدند و سه تن به قتل رسیدند.

70 چیپست Intel C602 که یکی از گزینه های حرفه ای برای متخصصین است و همچنین این کامپیوتر با بهره مندی از کارت گرافیک های قدرتمند و مهندسی سری Quadro مدل 4000 از کمپانی Nvidia با قدرت هر چه تمام تر، محاسبات گرافیکی و مهندسی شما را پاسخ خواهد داد، اجرای راحت نرم افزارهای سه بعدی سازی و مهندسی مانند CAD ، Maya، ۳D MAX و … در سال ۱۹٤۲ میرحسین موسوی نخست وزیر سابق ایران و یکی از رهبران اصلی جنبش سبز در شهر خامنه آذربایجان به دنیا آمد. در سال ۱۹۱۸بخشهای اشغال شده شهر ارزروم از اشغال متجاوزین ارمنی پاکسازی شد. در سال ۱۹۱۸ شهر ریزه ترکیه از اشغال نیروهای متجاوز آزاد شد. در سال ۱۹۸۲ اولین گروه از نیروهای اردنی برای نشان دادن وحدت جهان عرب با عراق، به جبهه جنگ عراق و ایران وارد شدند. در سال ۱۹٦۲ هواپیمای کنکورد برای اولین بار در فرانسه پروازهای آزمایشی خود را شروع کرد.

در سال ۱۹۷۹برای نخستین بار در ترکیه به گوش یک بیمار، پیوند غضروف انجام شد. مقامات رسمی ایران اظهار داشتند که این بمب گذاری توسط یک گروه سلطنت طلب صورت گرفته است. کارشناسان و همکاران ما در سایاسو مشتاق هستند تا تمامی سوالات شما را به صورت رایگان در مورد حافظه های شرکت اچ پی پاسخ دهند . باید توجه داشت که در صورت نیاز به تمامی ۳ ترابایت ظرفیت حافظه، باید از حافظه ها بصورت LRDIMM استفاده نمود زیرا حافظه های RDIMM تنها تا ظرفیت ۷۶۸ گیگابایت پشتیبانی می شوند. برخی از وب سایت ها از تکنولوژی های برنامه نویسی خاصی استفاده می کنند که نیاز است دسترسی بالایی به سرور هاست داشته باشند. ازین رو با توجه به بازار پر تلاتم این محصولات، عرضه ی تجهیزات دست دوم کمکی برای خریداران با بوجه کم بوده، به نحوی که با بودجه کم می توان تجهیزات مورد نیاز را بهترین کیفیت تهیه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *