سرور HP DL580 G10 [ لیست دقیق مشخصات سرور HP DL580 G10

سرور اچ پی G10 مدل DL380 به بالا ترین رتبه های امنیتی با بالا ترین بازده و قابلیت های توسعه دست یافته است . سرورهای G10 DL380 اچ پی با پیکر بندی جدید و ظاهری زیبا و برخورداری از پردازنده های اینتل زئون سری Scalable میتوانند هسته های بیشتری با هدف بهبود بخشیدن کارایی ، توسعه و ارتقا پذیری بیشتری را ارائه دهند . سرورهای رده متوسط اچ پی نیز از سرورهایی هستند که با امکان استفاده از پردازنده های چند هسته ای و چند نخی Threads می توانند تا 24 هسته را پشتیبانی کنند و در کنار آن متناسب با نیاز از حافظه ها و هارد درایوها یا درایوهای SSD می توانند استفاده کنند. این سرور با بهره گیری از جدید ترین نسلCPU های intel Xeon با بازدهی بسار بالای 71% و تعداد هسته تا 27% بیشتر پشتیبانی می کند . با دارای بودن پیکر بندی های مختلفی که امکان بهره بردن از تعداد متفاوتی هسته را برای کاربران فراهم می کند، شما هم می توانید به این سرورها در بازار دست یافته و مناسب ترین پیکر بندی را متناسب با نیاز برای خرید انتخاب استفاده کنید. این سرورها علاوه بر دارا بودن پردازنده هایی بیشتر دارای توان ذخیره ی بالاتر و نیز حافظه ی بیشتری هستند تا بتوانند نیازهای گسترده ی موجود در این شرکت ها را بر آورده کنند.

انواع سرورهای اچ پی توجه بسیاری را در بازارهای جهانی به خود جلب کرده اند، در بازار ایران نیز این سرورها بسیار محبوب هستند و در شرکت های کوچک تا بزرگ و متوسط ما شاهد استفاده از آن ها هستیم. کسانی هستند که به دنبال سرورهای دارای توان محاسباتی بالا هستند، این در حالی است که دیگران از سرورهای بیشتر برای ذخیره داده در درایوهای آن نیاز دارند. اگر فکر می کنید که توان محاسباتی و قابلیت های سرورهای اچ پی که در بخش های قبل در مورد ان هم صحبت شد بیش از نیاز شما است، سرورهای کوچک اچ پی که گاهی با نام میکرو سرور نیز شناخته می شوند از کوچک ترین و ارزان ترین گزینه هایی هستند که برای شما در بازار وجود دارند. برخی شرکت ها یا سازمان ها برنامه های کاربردی دارند که باید در تمام شعب که از یکدیگر فاصله زیادی دارند استفاده شود. به طور کلی، تمام انواع ابزارهای کنترلی و مدیریتی از نوع Out of Band مانند iLO، DRAC، IPMIT و غیره، باید به صورت داخلی استفاده شوند و روش صحیح دسترسی به چنین سرویسهایی از طریق اینترنت، استفاده از virtual private network امن است. Service Processor می تواند به عنوان یک ماشین مجازی و یا به عنوان یک سرور فیزیکی و توابع هایی مانند رابط های ارتباطی بین IP network شما و HPE 3PAR مرکزی باشد که مدیریت تمام ارتباطات service-related را انجام می دهد.

ДАТА-ЦЕНТР ОСНОВЫ АРХИТЕКТУРЫ СЕРВЕРОВ Славов Александр ДАТА البته نباید توقع داشته باشید که این سرورها مانند سرورهای مورد استفاده در شرکت های بزرگ یا سرورهای اینترپرایز برای شما کار کنند. اگر شما نیاز به کاربرد خاصی دارید، به عنوان مثال اگر به دنبال سرورها برای استفاده به عنوان منابع ذخیره داده هستید، باید توان سیستم در پشتیبانی از درایوهای ذخیره ی داده را نیز در نظر داشته باشید. با توجه به نیازهایی که در بازار با توجه به گسترش استفاده از فناوری های مدرن به وجود آمد، سرورها نیز باید روز به روز تکامل می یافتند تا بتوانند این نیازها را بر آورده کنند. یکی دیگر از محصولات san storage شرکت Hp به نام hp msa 1040 است که می تواند تا حداکثر 384TB فضا در اختیار شما قرار دهد. اما ویژگی مهمی که پردازنده و رم همزمان پشتیبانی می کنند، Advanced ECC نام دارد. در سال ۱۹۳۵ دانشگاه مولکیه آنکارا به دانشگاه علوم سیاسی تغییر نام داد. دانشجوی دانشگاه تبریز با معدل 17/15 البته تا ترم 7 . به طور خلاصه هرگونه ماموریت های بسیار ساده تا بسیارسخت و حساس استراتژیک را میتوانید با اسودگی خیال به این دستگاه بسپارید . با اینکه سرور G10 DL 380 با حساسیت های زیادی طراحی شده است تا بهینه ترین خدمات را به مشتریان برساند اما یکی از مهمترین هدف هایش کاهش هزینه و پیچیدگی های مربوط به هرگونه مشکل است .

به همین منظور انواع سرور های اچ پی روانه ی بازار شده اند که برای کاربردهای مختلف در شرکت های کوچک و بزرگ تا کاربردهای متوسط مناسب هستند. یکی از پرکاربردترین انواع حافظه 4 گیگ، رم 4 گیگ 1333 ddr3 می باشد. کنسول اچ پی Sea of Sensors 3D مقدار قابل توجهی اطلاعات در مورد وضعیت سرور فراهم می کند. کارت شبکه جزو جداییناپذیر سرور است و سرور بدون آن نمیتواند کار کند. با این حال، چون در سطح بیت کار میکند، سرعت انتقال بسیار بالایی داشته و نمیتواند چندین درخواست را همزمان انجام دهد. RAID Level 2 بسیار شبیه به RAID Level 5 است با این تفاوت که به جای استفاده از تکنیک Striping با استفاده از Parity در این نوع RAID تکنیک Striping در سطح بیت یا Bit Level Striping انجام می شود. در این مقاله، ویدئوهایی برای آشنایی بیشتر با تکنولوژی iLO و کار با آن ارایه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.