سرور HPE ProLiant DL360 Gen10 – مشخصات و قیمت سرور DL360 G10

یکی از ویژگی های قدرتمند یک سرور، قابلیت رید کردن هارد هاست که توسط کارت رید کنترلر انجام می گیرد. رید کنترلر (RAID Controller) عموما به سختافزار آن اشاره دارد. در صورتی که هویت سازنده بیت کوین ناشناس نبود، در این صورت عقاید و نظرات ساتوشی ناکاموتو میتوانست طی روند توسعه شبکه تاثیر بسیار زیادی بر روی آن داشته باشد و آن را از حالت غیرمتمرکز بودن خارج کند. در صورت مشخص بودن هویت خالق بیت کوین، امکان دستگیری و روبرو شدن با خطرات مختلف میتوانست گریبانگیر فرد یا گروه سازنده آن شود. از جمله ویژگی هایی که در این سرور قابل توجه است می توان به هارد و ویژگیهای مدیریت از راه دور و مصرف انرژی کم در آن اشاره کرد. وزن سرور اچ پی ML30 G10 حداقل ۱۰ کیلوگرم و حداکثر ۱۷.۶ کیلوگرم می باشد.سرور HPE ML30 G10 ار جمله سرورهای (تاور) ایستاده می باشد و ابعاد ۳۶.۸۳×۱۷.۵۰×۴۷.۵۰ سانتیمتر است. برای محیط های که نیاز به تحلیل و کارایی محاسباتی بسیار بالایی دارند، خرید سرور HP DL380 G9 گزینه مناسبی می باشد. می باشد. سفارش شما بلافاصله پس از تکمیل پرداخت پردازش می شود.

HP Slate 7 in Italia da maggio a 159 euro پس دیگر هدف مهم بیت کوین، حل مشکل دوبار خرج کردن بدون اعتماد به فردی دیگر است. یکی دیگر از ویژگیهای ویندوز8 که از آن خیلی استقبال شد، ابزار Storage Spaces است که به صورت کامل جایگزین Disk Management شده و قابلیتهایی نظیر RAID را به شما ارائه میدهد. این ویژگی که از آن به عنوان غیرمتمرکز بودن یاد میشود و در ادامه به طور کامل درباره آن صحبت خواهیم کرد، در یکی از ایمیلهای به جا مانده از ساتوشی ناکاموتو، آمده است که تنها زمانی تحقق مییابد که هویتش را مخفی نگه دارد. ساتوشی ناکاموتو میتواند یک فرد، یک گروه برنامهنویس و یا حتی یک سازمان مخفی دولتی باشد. ساتوشی ناکاموتو هویت خود را مخفی نگه داشت و برای این کار احتمالا دلایل محکمی هم داشته است. برای همین اگر فرد شکاکی باشید که به تئوریهای توطئه نیز علاقمند است، احتمالا این فرضیه را باور میکنید. احتمالا بحران مالی بزرگ سال ۲۰۰۸ و اتفاقات مربوط به آن دوران را از اخبار به یاد داشته باشید. رابط ذخیره سازی آن از نوع Serial Attached SCSI 2 است. 6. چون هارد نو ظرفیت بیشتری نسبت به بعد از پیاده سازی RAID دارد، Rebuild شدن هارد جدید کمی طول میکشد. اما جدا از خصوصیات اشتباهی که روزنامهها، اخبار و رسانهها به بیت کوین نسبت دادهاند، این ارز دیجیتال ویژگیهایی دارد که سبب تمایز آن نسبت به سایر پولهای فیزیکی و دیجیتال شده است.

از سوی دیگر اینکه ساتوشی ناکاموتو چه کسی بوده، نباید مسئله بسیار مهمی باشد چرا که همه میتوانند کدهای نرم افزار بیت کوین را مشاهده کنند و قوانین آن برای همه آشکار است. اما از سوی دیگر با نگاه به کاربرد بیت کوین در دنیای امروز میتوان دریافت که بیشتر مردم برای سرمایهگذاری بیت کوین میخرند و نه برای استفاده از آن در پرداختهایشان. ” در سایت منتشر کردهایم که میتوانید از آن استفاده کنید. در بخشهای زیادی از رمزنگاری بیت کوین، از توابعی استفاده شده که توسط NSA طراحی شدهاند. تاکنون پس از گذشت بیش از ۱۰ سال از ایجاد بیت کوین، هنوز هویت ساتوشی ناکاموتو مشخص نشده است. فرضیههایی بسیار زیادی درباره هویت ساتوشی ناکاموتو وجود دارد که در کنار آن مدعیان بسیار بیشتری هم خود را ساتوشی ناکاموتو معرفی کردهاند. انتقال بیت کوین و خرج کردن آن هیچگونه نیازی به کسب اجازه از بانکها یا هر نهاد دیگری ندارد. بر همین اساس اعتمادی که شما به طرفهای سوم و واسطههایی مانند بانکها در انتقال پول داشتید هم بین تمامی افرادی که بر تراکنشها نظارت میکنند توزیع میشود و به اصطلاح شما به یک سیستم اعتماد میکنید؛ سیستمی که قوانینش به صورت شفاف در کدهای برنامهنویسیشدهای نگاشته شده و به صورت داوطلبانه میتوانید از آن استفاده کنید.

13 اما باید بدانید بدترین کاری که NSA میتوانسته انجام دهد، ساختن یک ارز دیجیتال بوده که کنترل آن توسط هیچکس ممکن نیست! از سوی دیگر گفته شد که بیت کوین تحت کنترل هیچکس نیست. از سوی دیگر این ارز دیجیتال را میتوان دارای یک ارزش بنیادین نیز دانست که مقدار آن با توجه به وضعیت شبکهاش و هزینهای که ماینرها برای استخراج یک واحد از آن صرف میکنند، به دست میآید. محدود بودن تعداد سکههای بیت کوین و عدم امکان خلق بیت کوینهای بیشتری از آنچه در هر بلاک، ماینرها مجاز به استخراج آن هستند از قوانین شبکه بیت کوین است. این قدرت میتواند همان قدرت خلق و توزیع پول باشد که از دست بانکها خارج شده و به مردم برگشته است. در شبکه بیت کوین با اینکه همه افراد میتوانند در خلق واحدهای پولی جدید مشارکت کنند، اما تعداد کل سکههایی که میتواند ساخته شود، حداکثر ۲۱ میلیون واحد میتواند باشد. در همین دوران بود که فرد یا گروه ناشناسی با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو، مقالهای را به تعداد زیادی از متخصصین علم رمزنگاری ارسال کرد که در آن از پول الکترونیکی جدیدی صحبت کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *