سرور HPE ProLiant DL360 Gen8 – مشخصات و قیمت خرید اچ پی DL360 G8

سرور ایستاده اچ پی ML30 G9 E3-1220V5 831068-425 به علت وجود هوا در محفظه دستگاه، فشار اندازه گیری شده، فشار بخار حقیقی نمونه نیست، در نتیجه فشار بخار حقیقی حدود ۵تا ۹درصد بیشتر از فشار بخار رید می باشد. منابع تغذیه با ویژگی افزونگی یا همان Radundancy، در کنار Hot-Plug HDD های 4 LFF و 8 SFF میتوانند انعطاف و دسترس پذیری مورد نیاز شما را برایتان فراهم کنند. شما با خرید سرور ادوب کانکت یا اجاره سرور و کلاس آنلاین ادوب کانکت (Adobe Connect) میتوانید از تمامی این امکانات به راحتی استفاده کنید. اگر شما مدرس هستید به راحتی میتوانید با داشتن یک سرور وبینار یا اجاره کلاس آنلاین، یک وبینار webinar برگزار کنید و شرکتکنندگان از هرجای دنیا در آن شرکت کنند. از طریق این کنترل پنل می توانید به راحتی جنبه های بسیاری از اکانت هایتان شامل فایل ها، برنامه های کاربردی و ایمیل هایی که بر روی سرور میزبانی می شوند را مدیریت کنید. سیستم خنک سازی قطعات و پردازنده شامل یک عدد فن سرور بزرگ می باشد که روی هیت سینک و قسمت پشتی سرور موجود است. در این سیستم برای برقراری ارتباط، داده ها بصورت رمز فشرده از طریق اینترنت به مقصد ارسال می شوند.

یکی از کاربردهای وبینار برگزاری آموزش مجازی است. این امر موجب صرفه جویی در هزینه ها شده و به طور معمول از یکی از VLAN ها برای تفکیک ترافیک شبکه بهره می گیرد. LO یک چیپست سختافزاری است که دارای یک پورت خارجی Rj-45 بوده و این پورت در کنار سایر پورتهای شبکه روی سرور اچ پی قرار میگیرد. دارای ۶ عدد SFF Express Bay که از ۶ عدد NVMe PCIe SSD پشتیبانی میکند و مناسب محیطهایی است که دسترسی خواندن و نوشتن در استوریج، بسیار زیاد است. مجموعا 6 عدد اسلات اکسپنشن در ML350e Gen8 بکار رفته است که 2تای آن دارای تکنولوژی PCIe 2.0 و 4تای آن دارای تکنولوژی PCIe 3.0 می باشد. رم لپتاپ 16Gb کینگستون DDR4 2400 برای نگهداری و انتقال اطلاعات با سرعت بالا طراحی شده است. Gb/s یا G در اینجا به معنی Gigabits per second بوده و مقیاس سرعت انتقال داده در هاردها می باشد.

با توجه به اینکه بازاریابان ویدیویی میگویند ارائه ویدیو 94% به کاربران در درک محصول یا خدمات آنها کمک کرده است و همچنین با توجه به این واقعیت که 79% مصاحبه شوندگان اعتراف کردهاند که تماشای یک فیلم آنها را به خرید یک محصول متقاعد کرده است، وبینارها را میتوان یکی از مهمترین ابزارهای فروش آنلاین در حوزه دیجیتال دانست. اگر شما در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکنید این نوع وبینار باید مدنظر شما باشد. جریان هوا در این سرور با سرور HPE ProLiant ML110 Gen 10 فرق دارد. اگر صاحب یک شرکت تا ۴۰۰ کارمند هستید ، این سرور G10 برای شما مناسب است. این اعداد در واقع سرعت دور چرخش هاردهای دیسکی است. 10K به معنی چرخش 10 هزار دور در دقیقه بوده و 15K چرخش 15 هزار در دقیقه را نشان می دهد. در واقع هنگامی که هاردها در سرور RAID شده اند، کاربر می تواند بدون خاموش کردن سرور آنها را نصب و حذف نماید. سه خط متن با سایزهای متفاوتOk که روشن و خاموش می شود. شعار شرکت سوپرمیکرو این است که ” ما فناوری اطلاعات را سبز نگه می داریم.” که با این شعار خود را متعهد به حفاظت از محیط زیست میداند. User یک برنامه برای آندروید است که به وسیله آن میتوانید دسترسی های روت را برای برنامه های مختلف تائین کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *