سرور HPE ProLiant DL360 Gen9, قیمت سرور DL360 Gen9, خرید DL360 G9

ما از پایینترین مدل شروع میکنیم! این باس مموری بر اساس مدل سرور و CPU استفاده شده انتخاب میگردد. ما در مالتینا بلاگ تصمیم گرفتیم تا با بررسی تفاوت پردازنده های corei به شما در زمینه خرید CPU یاری برسانیم. Core i5 جدیدترین پردازنده میان رده اینتل است. جدیدترین نسل هشتمی آن، ۴ هسته دارد که انجام فرایندها را بسیار روان نموده و حتی امکان تماشای محتوای ۴k 360 درجه را فراهم می کند. انجام کارهای اساسی مانند پردازش کلمه، ایمیل، وبگردی، تماشای فیلم و غیره با این پردازنده قابل انجام است. اگر قبل از این به صورت مختصری در مورد بررسی پردازنده های کامپیوتر جستجو کرده باشید، می دانید که تعداد هسته های بالا باعث انجام وظایف بیشتر توسط کامپیوتر می شود. از جمله این انعطاف پذیری ها می توان به چندین پیکربندی شاسی، بسته به نیاز کاربری شما اشاره کرد. این هاردها را میشه به رم و فلش نیز تشبیه کرد اما ظرفیتی که آنها دارند چندین برابر فلش هاست و به همین دلیل افرادی که حجم زیادی از اطلاعات را می خواهند به همراه داشته باشند، از این وسیله استفاده می کنند. از این رو به دلیل ماهیت خازنها، درصورت قطع برق انرژی خود را به سرعت از دست میدهند.

حدود یک دهه از ورود نسل Core i به بازار می گذارد، با این حال جای پیشرفت زیادی دارند و هنوز راه درازی در پیش دارند. به طور مثال Intel® Core™ i7-7820HQ یک نسل هفتمی به حساب میآید. به طور خلاصه هدف پیدایش بیت کوین انتقال و یا ذخیره امن پول است. فناوری پردازنده Core i3 شامل پایه دوهستهای، پشتیبانی از hyper threading و مجازیسازی است. Core i3 آخرین پردازنده اقتصادی اینتل به شمار می رود، اگر چه نسل آن قدیمی است اما هنوز هم جزو پردازندههای خوب می باشد. راستش کمی مایوس کننده به نظر می رسد اگر بعد از خرید محصول موردنظر خود بدانید که انتخاب بهتری هم متناسب با بودجه و نیازهای شما وجود داشته است. تکنیک به کار رفته در RAID 6 مشابه RAID 5 است اما پریتی دومی هم روی درایوهای آرایه رید، توزیع میشود. رم سرور HP با پارت نامبر 500670-B21 یک نوع حافظه اصلی در سرور است که قابلیت ذخیرهسازی دیتا به صورت موقت را داشته و با هر بار لود شدن سیستم، تمامی دیتا ذخیره شده بر روی آن پاک میگردد. تقریبا در اکثر موارد هنگام برنامه ریزی برای یک سیستم دسکتاپ چنین چیزی رخ می دهد، چراکه پردازنده های سری core مدل های زیادی دارند.

سیستم های فعال سلامت(AHS) HP، یکی از کامپوننت های مجتمع سازی شده مدیریت HP ILO برای انجام فعالیت های خودکار تشخیص خطا است. پردازندههای چهار هستهای i5 دارای فناوری ۴۵ نانومتر، ۲۲ نانومتر یا ۱۴ نانومتر، پشتیبانی از مجازی سازی و Turbo Boost هستند اما از hyper threading ساپورت نمیکنند. این باعث می شود تا عملکرد مدل ۴ هسته و ۶ هستهای مشابه یکدیگر باشد. طی بررسی پردازنده های کامپیوتر دریافتیم که Core i5 کمی متفاوت به بازار عرضه میشوند؛ دو هستهای، چهار هستهای و اکنون شش هستهای. توجه داشته باشید که ما به جای مقایسه، نشان دادن انواع معیار، عملکرد گیمینگ و غیره به توضیح هسته اصلی و بررسی تفاوت پردازنده های corei کامپیوتر خواهیم پرداخت. در اینجا ما انواع پردازنده اعم از Corei3 و i5 و i7 و i9 را بررسی خواهیم کرد. هرساله نسلهای پردازنده بروز میشوند و امکانات بیشتری به آنها افزوده میگردد. یک قدم بالاتر از نسل Core i3 که البته قدرت بیشتری دارند. جدیدترین پردازنده با نام Skylake-X i9-7980XE با ۱۸ هسته یا Coffee Lake i3-8350K با ۴ هسته و یک دهم Core i9؟ جدیدترین تراشههای Coffee Lake درگاههای زیادی ندارند، اما به جای چهار هسته از شش هسته برخوردارند. سوالات مختلف کاربران در این خصوص ما را به پرداختن در مورد موضوع بررسی پردازنده های کامپیوتر واداشت.

پردازنده مثل مغز کامپیوتر میباشد و پردازنده های اینتل بدون اغراق قدرتمندترین هستند. در این مدت با بررسی پردازنده های کامپیوتر میتوان به سادگی متوجه شد که از لحاظ سرعت و کارایی یک پیشرفت بزرگ در حال رخ دادن است. مخازن اضافی برای انبار Enterprise Linux (EPEL) یک مخزن اضافی است که توسط پروژه فدورا حاوی بسته های غیر استاندارد اما محبوب است. SATA HPE Smart Array S100i کنترل شده به صورت استاندارد قرار می گیرد و کنترلر Array هوشمند HPE طراحی شده به شما امکان انعطاف پذیری برای انتخاب کنترل کننده 12 گیگابایتی را می دهد که برای محیط شما مناسب است. به عهده خود مشتری است. در مورد این روش مفصل در مقاله “آموزش RAID بندی در hp سرور G7 و G6 و G5” صحبت شده و آموزش گام به گام آن ارایه شده است. این سرور با دو پردازنده سری Xeon کار میکند و نهایتا قادر به پشتیبانی از 48 هسته پردازشی می باشد. بنابراین کدام پردازنده را باید خریداری کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.