سرور HPE ProLiant DL380 G9( تجهیزات شبکه ) – TNT HEMATi

در زیر ، لیست پردازنده هایی که سرور اچ DL380 G9 می تواند از آن ها بهره ببرید را ارائه کرده ایم. اجازه بدهید تا ابتدا بگوییم با این سرور خیالتان از بابت چابکی، امنیت و کنترل اقتصادی راحت باشد، چرا که برند hp با استفاده از بروزترین امکانات و تکنولوژی ها این موارد را برای شما تامین کرده است. تعداد هستههای بیشتر در داخل یک کیس بالطبع قدرت پردازشی بالاتر، Containerها یا ماشینهای مجازی بیشتری را فراهم میکند تا با همان یک کیس بتوان از حجمهای کاری متنوع پشتیبانی کرد. در سال ۱۹۵۰هری ترومن، رئیسجمهور ایالات متحده آمریکا، برنامه تولید بمب هیدروژنی را اعلام کرد. در سال ۱۸۶۱ در اثنای جنگ داخلی آمریکا، تگزاس از آمریکا جدا شد. در سال ۱۸۶۱ آبراهام لینکن، رئیسجمهور آمریکا، اصلاحیه سیزدهم قانون اساسی ایالات متحده را امضا کرد. در سال ۱۹٦۱ بن گوریون نخست وزیر اسراییل استعفاء کرد. در سال ۱۹۶۶ اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی فضاپیمای بدون سرنشین لونای-۹ را پرتاب کرد. از ویژگی های جدید سرور DL360 که مرا مشتاق دیدن سرور DL360 می کرد تأمین هوشمند آن بود. تراشه نیز خوانندگان کارت هوشمند را فراهم می کند که شرکت های خاصی برای احراز هویت کاربر و ورود به آن نیاز دارند.

این سرور هم همانند برخی از سرورهای دیگر کمپانی اچ پی دارای دو مدل LFF و SFF می باشد که در مدل LFF تعداد ۸ عدد هارد درایو SATA 3.5 Inch و در مدل SFF تعداد ۱۶ عدد هارد درایو SAS 2.5 Inch پشتیبانی می شود و همچنین دارای یک پاور ۳۵۰ وات می باشد. همچنین اصولا iLO از جلسات یا Sessionهای SSL/SSH استفاده میکند که در واقع دسترسی به قلب پلتفرم شما را فراهم میکند در نتیجه برای افزایش و بهبود امنیت iLO، افزودنvirtual private network به شبکه پیشنهاد میشود. بسته به رایانه یا مادربرد شما دسترسی به ابزار راه اندازی BIOS از طرق مختلف قابل انجام است. این فعالیتها عمدتاً به منظور اصلاح و یا بهبود وضعیت تجهیزات بکار برده می شوند . این هارد درایو در شرایط نرمال در ظرف 13 دقیقه می تواند تمام ظرفیت حافظه خود (1.2ترابایت) را خوانده یا نگارش کند. در سال ۱۹۳٥ کلیسا و یا مسجد ایاصوفیه در استانبول به عنوان موزه گشوده شد. در سال ۱۸۵۳ گئورگ فریدریش گروتفند، باستانشناس آلمانی درگذشت. در سال ۱۹۴۳ در جریان جنگ جهانی دوم، فرمانده آلمانی، فریدریش پائولوس، توسط نیروهای ارتش سرخ در استالینگراد محاصره شد.

در سال ۱۹۴۴در خلال جنگ جهانی دوم، نیروهای آمریکایی بر روی کواجالین و دیگر جزایر تحت اختیار ژاپنیها فرود آمدند. در سال ۲۰۱۳ در برابر سفارت آمریکا در آنکارا انفجاری رخ داد. در سال ۱۹۶۸ ویت کنگها به سفارتخانه آمریکا در هوشیمین و دیگر شهرها حمله کردند. در سال ۱۸۸۴ توماس ادیسون ساخت اولین استودیوی تصاویر متحرک، بلک ماریا را در اورنج غربی، واقع در نیوجرسی به اتمام رساند. پردازنده Intel Xeon E5-2680 v4 قابلیت پشتیبانی از حافظه های ddr4 را دارا می باشد و باس های DDR4 /2400/2133 را پشتیبانی میکند. مادربرد سرور HP DL380 G9 قابلیت پشتیبانی از دو پردانده Intel Xeon را دارد. شرکت فناوری اطلاعات کارا شبکه آسیم با نام تجاری آسیمکو در بهمن ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز نمود. واحد اصلی ذخیره سازی اطلاعات در یک حافظه حالت خشک سلول نام دارد. اطلاعات اولیه LUN ها مانند اندازه ، فضای اختصاص یافته به درصد و Pool دارای LUN در اینجا نشان داده شده است. 2. RAID 6 فضای ذخیره سازی بیشتری نسبت به مثلا RAID 10 فراهم میکند. برای برآورده کردن نیازهای ذخیره سازی خود نیاز به راهکارهای مدرن دارید؛ آیا این راهکارها را میشناسید؟ در سال ۱۲۳۸باتی خان نوه چنگیز خان مغول، مسکو پایتخت امروزی روسیه را به تصرف خود دراورد.

در سال ۱۵۳۶ پدرو د مندوزای اسپانیایی، بوئنوس آیرس در آرژانتین را کشف کردد. در ادامه مزایا و معایب انواع رید را برای شما آوردهایم. اگر کامپیوتر شما دارای چندین هسته باشد، شما در اینجا میوانید در داخل پرانتز تعداد آن را مشاهده کنید. در سال ۱۹۲۹اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی، لئون تروتسکی را تبعید نمود. در سال ۱۸۶۰ دریاچه ویکتوریا در آفریقای شرقی توسط اسپک، جهانگرد انگلیسی کشف شد. در سال ۱۹۰۱ مراسم خاک سپاری ملكه ویکتوریا انجام شد. در سال ۱۹۲۲ کتاب اولیس، اثری از جیمز جویس منتشر شد. در سال ۲۰۰۳ شاتل فضایی کلمبیا در هنگام بازگشت به جو زمین منفجر شد و همه ۷ سرنشین آن کشته شدند. در سال ۱۸۹٥ برادران لومییر در فرانسه برای اولین بار موفق به اختراع دستگاه متحرک ساز سینمایی شدند. در سال ۱۹۵۸ اکسپلورر-۱، اولین ماهواره موفق آمریکایی، به مدار پرتاب گردید. در سال ۱۹۰۴ نخستین حکومت ایسلند در پی استقلال این کشور از دانمارک تاسیس شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *