سرور HPE ProLiant ML30 G10 – TNT HEMATi

از جمله می توان به پشتیبانی از 2 عدد پردازنده از سری پردازنده های intel Xeon Scalable با 4 تا 28 عدد هستۀ پردازشی اشاره نمود که این مسأله موجب افزایش 60 درصدی کارایی پردازنده در نسل اول و نیز افزایش 71 درصدی کارایی در نسل دوم پردازنده نسبت به سرور HP DL380 G9 گردیده است. اگر قصد راهاندازی شبکهای با تمام امکانات دارید سرورهای ProLiant DL380 از بهترین سرورها هستند و انواع مختلفی در مدلهای G7، G8، G9 و G10 دارد که میتوانید برای مطالعه بیشتر به بخش محصولات شرکت مراجعه کنید. اگر نیازمند آن هستید که یک سرور با همان مشخصات و بالاتر با قیمتی شاید کمی بیشتر از آن تهیه کنید که رکمونت باشد و شما بتوانید آن را درون رک قرار دهید بهتر است به سراغ سرور های 2 یونیت DL180 Gen9 بروید ، زیرا مناسب ترین قیمت را درکنار رکمونت بودن به شما ارزانی می کند . کنترل کننده های RAID سخت افزای پیچیده که می توانند عملکرد کافی برای پشتیبانی از ذخیره سازی، شبکه ای مشترک را داشته باشند ، بسیار گران ترند ، به طور معمول از چند صد دلار تا بیش از هزار.

BIOS به زودی از بین خواهد رفت: اینتل اعلام کرده قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ آن را به طور کامل با UEFI را در تمام چیپست های خود جایگزین کند. در سال ۱۷۷۸ فرانسه، استقلال ایالات متحده امریکا را به رسمیت شناخت. در سال ۱۹۲٥ به دنبال وقوع یک طوفان بزرگ در ایالات میسوری، ایلینویز و ایندیانا در آمریکا، ٦۹٥ تن کشته شدند. موارد گفته شده به صورت عمومی است و ممکن است برقراری برخی از آنها باعث شود تا سرویس های شما از دسترسی خارج شود. این نرم افزار به دو صورت ارائه می شود: نرم افزاری و یا به صورت معماری ترکیبی که حاوی یک جزء سخت افزاری برای کاهش بار روی CPU است. در این مدل از سرور ۸ عدد Fan برای خنک کردن پردازنده ، رم ها و قطعات داخلی سرور مورد استفاده قرار می گیرد. هارد سرور با وجود داشتن کاربردی مشابه هاردهای دسک تاپی یا کامپیوترهای شخصی دارای تفاوت هایی نیز نسبت به آن می باشد که از مهمترین آن ها می توان به لزوم کارکرد این محصول به صورت شبانه روزی ، ۷ روز هفته ای و ۳۶۵ روز سالی اشاره کرد . رتبه بندی پردازنده ها ازCPU های سلرون (Celeron) و پنتیوم (Pentium)، که به ترتیب دارای ۱ و ۲ ستاره میباشند شروع میشود.

البته این شاسی ها دارای دو عدد سی پی یو میباشند و میتوانیم بر روی هر سرور دو عدد cpu جایگذاری کنیم. در سال ۱۹۹۰به دنبال برگزاری یک رفراندوم در جمهوری دمکراتیک المان، دو المان بطور رسمی متحد شدند. در سال ۱۹٤۰ایتالیا تصمیم به ورود به جنگ جهانی دوم به نفع المان گرفت. در سال ۱۹۶۵نخستین راهپیمایی فضایی جهان توسط الکسی لئونوف، کیهاننورد روس صورت گرفت. وی در ۴۲ سالگی به نگارش کتابی پیرامون تاریخ جهان رو آورد که مقدمهٔ آن بیش از خود کتاب شناخته شدهاست. در سال ۱۲۹۹فردریش دوم، امپراطور مقدس روم، خود را پادشاه قدس اعلام کرد. در سال ۱٤۳۸البرت دوم، پادشاه آلمان گردید. در سال ۱۹۱۷نیکلای دوم، تزار روسیه که بامخالفت مردم رو به رو شده بود با هدف برقراری مجدد آرامش، اختیارات خود را به یک دولت موقت واگذار کرد. چگونه Secure Boot مادربورد را برای بوت کردن و نصب لینوکس یا ویندوز غیرفعال کنیم؟ علاوه بر این، این سرور با پشتیبانی از HPE Pointnext و راحتی در توسعه، می تواند بهترین انتخاب برای تجارت هایی با بودجه محدود باشد. در سال ۱٤۰٥ امیر تیمور فاتح یا آنگونه که دشمنانش می گویند تیمور لنگ درگذشت.

همانطور که در ابتدا اشاره شد این سرور در دسته سرورهای ایستاده قرار دارد. قیمت هارد لپتاپ به فاکتورهای گوناگونی وابسته است و همانطور که گفته شد، ظرفیت محصول مورد نظر نسبت به سایر فاکتورها، بیشترین تاثیر را بر قیمت دارد. مثلا پورت اتصال SSH را از 443 به پورت دیگر تغییر دهید. به رغم این اقدام، هفت ماه بعد، نظام روسیه با انقلاب بلشویکی تغییر یافت. در سال ۱۹۲٤ دهها هزار تن از مردم تهران در مخالفت با انقراض سلسله قاجاریه و تاسیس جمهوری موسوم به جمهوری رضاخانی دست به تظاهرات زدند.در واقع پس از آنکه رضاخان در سمت نخست وزیری کوشید تا با غصب سلطنت قاجاریه، نظام حکومتی ایران را از سلطنت به جمهوری ای بی یال و دم تبدیل کند، بازاریان به پیروی از سید حسن مدرس که از رهبران و یکی از سیاستمداران برجسته مجلس بود بر ضد اقدامات رضاخان و جلوگیری از تأسیس نظام جمهوری در ایران دست به تظاهرات زدند. در سال ۱۸٦٦ امپراطوری عثمانی مجوز گشایش کانال سوئز را صادر کرد. در سال ۱۹۲۱برای اولین بار پلی کلینکی برای تنظیم خانواده در لندن گشایش یافت. در سال ۱۸۱٦ یک کشتی بخاری ۳۸ تنی الیزه، به کاپیتانی پییر آندریئل، برای نخستین بار دریای مانش را پشت سر گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *