سرور HPE ProLiant ML350 Gen10 – اگر شما به یک سرور قدرتمند برای دفترکار کوچک

این سرور به دو مدل تقسیم می شود که سری های dl380 g9و dl380 g10است. DL380 یک سرور 2U است در حالی که DL360 یک سرور 1U است. ML350 GEN10 یک سرور ایستاده (Tower)،دوپردازنده است که کارایی، ارتقاپذیری و قابلیت اطمینان بالایی را ارائه می دهد.این ویژگی باعث می شود که این سرور انتخاب مناسبی برای گسترش SMBها، ادارات از راه دور، کسب و کارهای بزگ و دیتاسنتر های سازمانی باشد. فرض کنید در کسبوکار خود، فایلهای کاربران را روی پی سی یا سرور، ذخیره میکنید. با استفاده از افزونگی یا Redundancy، آرایه رید از یک تک دیسک، قابل اطمینانتر است. استوریج ، MSA 2052 که برای بررسی انتخاب شده 2U از فضای رک شما را اشغال می کندو می توان از 24 عدد درایو 2.5 اینچی بر روی آن استفاده نمود. در MSA 2052 ، 1.6 TB فضای ذخیر سازی SSD و تمام لایسنس های نرم افزاری در آن قرار داده شده و برای استفاده اماده است. دو LUNs بر روی دو کنترلر بالانس می شوند.در هر POOL به صورت اختصاصی SSD پیکر بندی شده است تا سرعت پردازش داده در این تست را بهبود ببخشد. ما دو استوریج 3PAR 7200c داریم و از اینرو می توانیم قابلیتهایی از قبیل Remote Copy و Peermotioning را راه اندازی و تست نماییم.

از جمعه امکان رصدو مدیریت منابع، نصب و راه اندازی سیستم عامل و … برای خدمات و نصب و راه اندازی شبکه SAN میتوانید از کارشناسان فالنیک کمک و مشاوره بگیرید. برای بازدید از انواع استوریج های HPE MSA از فروشگاه فالنیک بازدید کنید. ذخيره، پردازش، گسترش HPE ProLiant DL360 Gen9 Server سرور آخرین عملکرد و قابلیت ارتقا را ارائه می دهد. سیستم هوشمند اچ پی امکان ایجاد پروفایل سفارشی و دسترسی تعیین منابع داخلی مورد لزوم را به شما می دهد. شما قادر به ایجاد Volume(LUN) های مختلف و اختصاص دادن ان به pool مورد نظر در همان لحظه می باشید. در استوریج HPE MSA 2040 برای استفاده از این قابلیت باید Pool ساخته شود. علاوه بر اینکه این استوریج اچ پی از ارزشمندی در خرید برخوردار است، در صورتی که مجازیسازی از موارد مورد نیاز شماست، استوریج MSA 2040 برای شما مناسب است. ناگفته نماند که موضوع گفته شده زمانی اتفاق می افتد که سرور ها برای هارد درایو های خود اتصالات استانداردی رو مورد استفاده قرار دهند. ما در شرکت بهبود سامانه های اطلاعاتی فاراد پس از بررسی و آزمودن این استوریج و با استفاده از منابع دیگر به تحیلی کامل از این ذخیره ساز رسیدیم که به شرح ذیل می باشد.

SSD های به کار گرفته شده از یک سری می باشند و عملکرد یکسانی را دارا هستند.در دو ماشین در حدود 6308 TPS را اندازه گیزی کردیم در چهار ماشین دیگر در حدود 12,554 TPS اندازگیری شد تقریبا 2 برابر 2 ماشین اول. در حالی که MSA 2052 همراه با لایسنسی که شامل دو درایو SSD برای استفاده از performance tiering می باشد ارائه میشود . درگاه ارتباطی این هاردها از نوع SAS است که به طور معمول سرعت انتقال داده در آنها به 6 گیگابیت در ثانیه میرسد. 3. NL-SAS (Near Line SAS): هاردهای enterprise-level SATA با اینترفیس SAS هستند. 100 GB فضا برای boot و سیستم عامل و 500 GB فضا برای دیتا بیس و log در تظر گرفته شده است.برای هر ماشین 16 vCPU و 64 GB رم و LSI Logic SAS SCSI controller اختصاص داده شده است . همانند دیگر مدل های سرور نسل ۱۰ اچ پی از کنترلر HPE Smart Array S100i SR Gen10 SW RAID که به صورت پیش فرض بر روی آنها وجود دارد و بقیه مدل های Controller که شامل سه دسته بندی؛ کنترلر های Software RAID، Essential RAID و Performance RAID می شود، قابل استفاده می باشد و در زیر مدل های هر دسته معرفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *