سرورHPE ProLiant DL380 G10 به دلیل رابط کاربر-معرفی سرورهای پرفروشHP-سروV

Zero Detect، که HP آن را ابداع کرده، یک فناوری است که صفرها را در داده تشخیص میدهد که این امکان را فراهم میسازد نه فقط دادههای رمزگذاری در مد Thin رایت شوند، بلکه دادههای راکد را گرفته و آنها را به شکل دورهای به دادههای Thin Provisioned تبدیل میکند. Professional Services امکان پیادهسازی سریع راهکارها را فراهم میکند و Operational Services هم پشتیبانی مشتری را ارائه میدهد. پردازنده های برنز سری ۳۰۰۰ هستند که حداکثر تا ۱۶ کور (دو سوکت ۸ کور) با ۸۵ وات برق مصرفی و هستند و از ۱.۵ ترابایت حافظه تصادفی یا RAM پشتیبانی میکنند؛ پردازنده های نقره ای سری ۴۰۰۰ هستند که از ۲۴ کور فیزیکی با دو سوکت CPU و همچنین از ۱.۵ ترابایت رم را نیز پشتیبانی میکنند. همچنین شما می توانید محفظه درایوها 24 SFF یا 12 LFF، کلیه مدل های پشتیبانی کننده از SAS3، Midline SAS و SSD را نیز داشته باشید. کارتهای NIC 10Mbps ، 100Mbps و 10/100Mbps برای LAN های کوچک ، مصارف خانگی یا دفاتر کوچک مناسب هستند. یکی از نمونههای کارت شبکه وایرلس، کارت شبکه FDDI یا fiber data digital interface است که در فواصل زیاد کاربرد دارد و انتقال داده را با پالس های دیجیتالی و روی فیبر نوری انجام میدهد.

این رابط در اوایل ورودش به بازار دارای پهنای باند بالاتری در مقایسه با رابط SATA بود اما در حال حاضر SATA3 میزان پهنای باند خود را بر گیگابایت بر ثانیه افزایش داده است. اگر صاحب یک شرکت تا ۱۵۰ کارمند هستید ، این سرور استوک G9 برای شما مناسب است. اغلب یک نکته رعایت میشود که “اگر یک کم روغن خوب است، بسیار آن باید بهتر باشد”. اگر نیاز به نصب در رک سرور باشد، باید حتماً از ریل کیت بصورت جداگانه استفاده نمود. پاسخ های ارسالی در واقع صفحه های HTML می باشند. تکنولوژی IPS در صفحه نمایش 4.8 اینچی AquaM2 به کار رفته که رزولوشن عادی 540 در 960 پیکسل را ارائه می دهد. MSA 2052 ای که در حال برسی آن هستیم با 800GB SSD و 1.2TB 10K HDD پیکربندی شده است. از آنجایی که میتواند از حافظههای DDR4 با سرعت 2400 MT/s استفاده کند ، بسته به مدل پردازنده و پیکربندی حافظه میتوانید از کارایی و سرعت ایدهآلی بهرهمند شوید. پیکربندی هارددیسکها RAID چیست؟ تعداد هارد ها در RAID 1 ، باید زوج باشد ، و حداقل به دو هارددیسک نیاز است. از جهات بسیاری، RAID 1 اساسی ترین فرم صحیح RAID است. حافظه رم RAM حافظه ای است با سرعت بسیار بالا و مخفف عبارت «Random Access Memmory» به معنای «حافظه دسترسی تصادفی» می باشد.

همه آنها واقعیت دارد و می توانیم ادعا کنیم وارد دوران تازه ای شده ایم. Volume های منطقی ایجاد شده می توانند بر اساس نیازمندی های سیستم به صورت داینامیک و پویا resize شوند . استوریجهای MSA بر اساس مدلشان برای اتصال مستقیم به سرور دارای چند پورت هستند. حتی اگر کامپیوترتان به اصطلاح از “BIOS” استفاده می­کند، رایانه­ های شخصی مدرنی که امروز شما خریده­ اید تقریبا بطور قطع با فریمور UEFI به جای یک BIOS ساخته شده ­اند. OpenVPN تقریبا با تمامی سیستمعاملهای اصلی مانند ویندوز، اندروید، IOS، مک و لینوکس سازگار است. با فعال کردن مدل اصلی capacity-on-demand میتواند TPVVs را با حداکثر کارایی ایجاد کند. پس از پایان فرآیند خودآزمایی هنگام روشن شدن، سیستم عامل اولین سکتور هر یک از دیسکهای ذخیره سازی هدف را در حافظه بارگذاری کرده، سپس آنها را برای یافتن رکورد راهانداز اصلی (MBR) اسکن میکند. فرق ویندوز ۱۰ و ۸ و ۸.۱ با ویندوزهای نسخه قبل مثل ویتا و ۷ این است که از ویندوز ۸ به بعد بایوس های UEFI در دسترس شماست که هم گزینههای بیشتری ارایه میدهد و هم تجربه کاربری بهتری برای شما فراهم میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *