سیستمهای Server و بانکهای اطلاعاتی

SAN میتواند انواع سیستمهای چند استوریجی مانند Disk Arrays و Tape Library را یکپارچه کند تا کار تخصیص استوریج به شکلی مناسب و کارآمد، قابل انجام باشد. SAN Fabric میتواند با استفاده از تکنولوژی سوییچینگ فیبرنوری، هر سروری را به هر استوریجی وصل کند. سریعتر بودن: SSD نسبت به HDD دسترسی سریع به اطلاعات دارند برای همین ذاتاً سریعتر از HDD هستند. به دلیل کاربرد زیاد سرورهای HP در ادارات و سازمانها داشتن دانش فنی راه اندازی و نگهداری آن برای شرکتهای خصوصی که وظیفه راه اندازی آن را دارند و یا کارشناسان شبکه سازمانها به یک ضرورت تبدیل شده است . کارایی بیشتر، نتیجه داشتن پردازنده سریعتر و حافظه بیشتر است. پشتیبانی از Optane وجود ندارد چون اینتل معتقد است این نوع پردازش با چگالی بالا، برای جاهایی که محدودیت پردازش دارند مناسب است نه جاهایی که محدودیت حافظه وجود دارد. داده ها در تراشه های حافظه فلش قرار می گیرد. 8ـ محفظه ای که کیج در آن نصب می شود را بر روی سرور قرار دهید و پیچ های آن را محکم ببندید. نوع حافظۀ مورد استفاده در این سرور DDR4 Smart Memory همراه با امکان استفاده از Intel Optane Persistent Memory است که بسته به نوع پردازنده می تواند حافظۀ پایدار وجود داشته باشد و یا وجود نداشته باشد.

SAN استوریجهای نسل پنجم HPE MSA 2050 / 2052 با قیمتی مقرونبهصرفه به همراه پرولیانت سرورهای نسل ۱۰ اچ پی، برای کسبوکارهای کوچک، دفاتر و شعبات راه دور مناسب هستند. در طول ۱۰ سال گذشته، استوریجهای HPE MSA به عنوان پیشرو و پرفروشترین استوریجهای SAN در بازار فروخته شدهاند که در این مدت حدود ۵۰۰,۰۰۰ سیستم از آنها به فروش رفته است. اکنون نیز استوریجهای HPE MSA 2050 / 2052 با ویژگیهایی به مراتب بهتر از نسل قبلی خود در دسترس هستند: دو برابر شدن کارایی، بدون تغییر قیمت. میلیونها خط از کدهای فریمور، قبل از بوت سیستمعامل اجرا میشود که برای اینکار از Runtime Firmware Verification استفاده میشود که با HPE iLO Advanced Premium Security Edition فعال میگردد. به سخت افزاری که در SAN، ورک استیشن ها و سرورها را به دستگاههای ذخیره سازی وصل میکند، فابریک (Fabric) گفته میشود. ذخیره ساز MSA 2040 برای سازمان هایی که نیازمند کارایی بالا هستند ، امکاناتی نظیر یکپارچه سازی و مجازی سازی را پشتیبانی می کند . HPE MSA 2042 SAN Storage پلتفرم ذخیره سازی در سطح Entry Level است که دارای تکنولوژی هیبرید فلش تعبیه شده است و شتاببخشی به اپلیکیشن و کارایی بالا را فراهم میکند.

ولی اگر server شما سایز 2.5 اینچ است و شما تمایل به خرید این هارد دارید میتوانید با استفاده از کدی یا کیج 2.5 اینچ این هارد را در سرور خود جاگذاری نمایید. انعطاف پذیری این استوریج چه در حال حاضر و چه در آینده حائز اهمیت است و با وجود آپگریدهای Data- in-Place هزینه مهاجرت و توسعه هارد درایوها کاهش مییابد. با وجود ویژگیهای توسعه یافته حفاظت از داده، کسبوکار شما همواره فعال خواهد بود. به غیر از ویژگی های بالا امکان استفاده از Email alerting ، Remote Syslog ، Location Discovery Services و پشتیبانی از HPE Smart Array Secure Encryption نیز فعال می شود. این سرورهای کارکرده نیز باشیم. هر چند به تناسب نوع دستگاه نوع هاردی که درون آن نصب است نیز متفاوت خواهد بود. توان این سرور ها 750 وات است، سرور DL380p Gen8 G8 همچنین امکان نصب دو پردازنده را بر روی مادر برد خود دارد. شرکت Hewlett Packard Enterprise برای فراهم کردن امنیت، از HPE iLO استفاده نموده است و سرور HPE ProLiant ML30 Gen10 را به یکی از امن ترین سرورهای استاندارد جهان تبدیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *