سی پی یو – قیمت خرید انواع سی پی یو دسکتاپ و سرور CPU PC

در این محتوای ویدیویی، اسمبل و دی اسمبل کردن HPE Heatsink G10 روی سرور HPE DL380 G10 را آموزش می دهیم. پس در ساپورت رم و پردازنده دقیقا میتوان به DL380 مراجعه نمود. این سرور از نظر سخت افزاری به یک پردازنده 8 هسته ای اینتل زئون Silver 4108 مجهز شده که با فرکانس 1.8 گیگاهرتز امکان پردازش اطلاعات را دارد و می تواند تا 2 عدد پردازنده را پشتیبانی نماید. جدید ترین عضو این سری از سرور های پرولیانت اچ پی، سرور اچ پی DL 380 Gen9 است در نسل جدید سرور اچ پی DL 380 از جدیدترین پردازنده های سروراچ پی کمپانی اینتل پشتیبانی می شود: پردازنده های سری E5-26XX. پردازنده های مبتنی بر فناوری Cannon Lake اینتل به لطف معماری 10 نانومتری امکان تولید چیپ های کوچکتر و سریعتر را فراهم آورده است . حتی دولتهایی که اقدام به ممنوع کردن استخراج در داخل کشورشان کنند و در صورتی که ماینینگ با سودآوری همراه باشد، دستگاههای استخراج در مقیاس کوچکتر همچنان در زیرزمین خانهها روشن باقی خواهند ماند. تاکنون دولت های زیادی از جمله ایران درباره بیت کوین موضع روشن و مشخصی اتخاذ نکردهاند اما این مسئله بدین معنا نیست که این پول دیجیتال غیرقانونی است و استفاده یا خریدوفروش آن جرم تلقی میشود.

بیت کوین با هدف قرار دادن بانکها و واسطههای مالی که بزرگترین پشتیبان آنها دولت است، پا به عرصه گذاشت. یکی از مهمترین مشکلاتی که بیت کوین با آن مواجه است، سخت بودن درک آن و ارائه مفاهیم کاملا جدیدی است که در حوزههای مختلف علوم کامپیوتر، اقتصاد، نظریه بازیها و چندین بخش دیگر وجود دارند. پس از ترکیدن این حباب بسیاری از شرکتها اعلام ورشکستگی کردند اما برخی دیگر مانند آمازون و گوگل جان سالم به در بردند و چند ده سال بعد غولهای فناوری حوزه خود شدند. شرکتهای تازه تاسیس بسیاری وارد بازار سهام شرکتهای فناوری میشدند و با سرمایهگذاری مردم در آنها، ارزش شرکتهایی که تنها محصولشان یک سایت ساده بود تا میلیونها دلار افزایش یافت. بیت کوین تا زمانی که تنها یک نفر هم در شبکهاش باقی مانده باشد و به استخراج ادامه دهد، زنده باقی خواهد ماند. بیت کوین نشان داده که در مقابل هک شدن صرافیها، کیف پولها، نرمافزارها و خدماتی که بر بستر آن شکل گرفتهاند مقاوم است و تنها تاثیرات قیمتی کوتاهمدتی از آنها میپذیرد. در این باره بیشتر بخوانید: چطور بیت کوین را نابود کنیم؟

بد نیست برای پاسخ دادن به این سوال، آن را با بزرگترین حبابهای اقتصادی قبلی مقایسه کنیم. حباب گل لاله حدود ۴۰۰ سال قبل در اثر جنونی که برای خرید گل لاله در هلند به راه افتاده بود، شکل گرفت. طی این حباب قیمت گل لاله تا ۲۰۰ برابر افزایش یافت اما در نهایت به سبب عمر کوتاه گلها، کاربرد اندک و البته فراوانی آن پس از یک دوره کوتاه، این حباب ترکید. اما وقوع یک حمله ۵۱ درصدی در شبکه میتواند اعتبار آن را زیر سوال ببرد و قیمت آن را به شدت کاهش دهد. که به دو شکل نرم افزار و یا قطعه سخت افزاری که باعث کاهش دهنده فشار روی برد اصلی می شود موجود می باشد. 3ـ اگر لازم نیست که پیکربندی سرور را تغییر دهید و آماده نصب نرم افزار سیستم باشید، کلید F10 را برای دستیابی هوشمندانه فشار دهید. چون بعد از کشتن boss آیتمهایی خیلی خوبی برای شما دراپ میشه که در هیچ جای بازی این آیتمها دیده نمیشه. در تصویر بالا تعداد آرایه ها ۱ دیده می شود که علت آن ایجاد یک آرایه از قبل است. شما در یان کتاب با روشهای مشاوره قبل از خرید سرور و تجهیزات شرکت HP آشنا خواهید شد، تهیه LOM برای سایت شما Small Of Enterprise ، راهنمایی در مواجه با مشکلات فنی سرور ، ارائه طرح های SAN , NAS ,DAS ، پیاده سازی کلیه زیر ساخت های شبکه و سرور ، پیاده سازی کلیه سرویس های ویندوز سرور ۲۰۰۸ شرکت مایکروسافت ، روشهای پشتیبان گیری و بک آپ سرور ، پشتیبانی شبکه ، ارائه مجازی شازی VPS ، تبدیل زیر ساخت شبکه به فیبر نوری ، تعمیرات سرور و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *