سی پی یو – قیمت و خرید انواع پردازنده (سی پی یو) CPU

پروتکل شبکه محلی مجازی IEEE 802.1Q اجازه می دهد که هر پورت فیزیکی NC365T به چند NIC مجازی تقسیم شود تا عملکرد امنیتی را ارتقا و سگمنتیشن شبکه را افزایش دهد. حداکثر سرعت ۱۰۰۰ مگابیت در ثانیه در هر پورت (و در مجموع ۴۰۰۰ مگابیت در ثانیه) عملکرد شبکه را برجسته می کند و زمان پاسخ را بهبود می بخشد و مشکلات تنگنا را در کل شبکه از بین می برد. سرور از قرارگیری انواع DIMM های مختلف (UDIMM ، RDIMM و LRDIMM) پشتیبانی نمی کند. بدین ترتیب امنیت بالا رفته و کاربران نمی توانند داده های شبکه را با خود بیرون ببرند و همچنین نمی توانن با ورود برنامه های ویروسی شبکه را مختل کنند. اما از همه سطوح رید پشتیبانی نمی کنند. مانند همه کارت شبکه های سرور HP ، NC365T با درایورها و عواملی که با مدیر وضعیت سیستم های(HP(HP Systems Insight Manager و همچنین با استفاده از هر برنامه مدیریتی دیگری که از SNMP پشتیبانی می کند ، مدیریت می شود. روی دیوار دفتر خود تابلویی با این مضمون نصب کرده بود: «۲۳۲۹بقراط می گوید: ۱-هیچ اختیار و قدرتی به غیر از قانون و حقایق وجود ندارد.۲- حقایق و آمار توسط مشاهده دقیق بدست می آیند.

سرور HPE ProLiant DL180 Gen9, خرید سرور کارکرده, خرید سرور DL180 G9 با توجه به توضیحاتی که راجع به کارتهای شبکه خدمت شما ارائه شد تیم لن ایران مفتخر است در جهت رضایتمندی بیشتر مشتریان خود، تمامی پیشنهادات و اصلاحاتی که در این زمینه وجود دارد را از شما پذیرا باشد. این دستگاهها اطلاعات را وارد cpu میکنند، پس از اعمال عملیات تحت نام خروجی آن را خارج میکنند. او همین كار را هم كرد و خطبه و سكه را به نام خلفای راشدین جاری ساخت. همچنین خواسته های بار کاری مجازی تلفیقی را به وسیله سرور در پاسخگویی به خواسته های چندین ماشین مجازی کمک می کند. فریم های بزرگ (همچنین به عنوان فریم های توسعه یافته نیز شناخته می شوند) یک واحد انتقالK byte 9.5 را مجاز می کنند ، که 6 برابر اندازه فریم استاندارد اترنت 1500 بایت است. فریم های جامبو امکان ۹.۵ کیلوبایت واحد انتقال (MTU) را فراهم می سازد که شش برابر اندازه افریم اترنت استاندارد ۱۵۰۰ بایتی است.

با پشتیبانی از MSI/MSI-X مزایای بهینه سازی عملکرد برای محیط های چند هسته ای فراهم می شود و وقفه زمانی مابین هسته های مختلف پردازنده موازنه می شود. در یک محیط مجازی بهبود می بخشد. کارت شبکه NC365T یک کارت low-profile است که از دو اسلات کامل و نیمه PCI Express پشتیبانی می کند. برای بهبود پاسخ سیستم، کارت شبکه NC365T از روش های استاندارد TCP/IP offloading از جمله TCP/IP checksum offload (TCO و Large send offload (LSO) یا (TCP segmentation offload (TSO پشتیبانی می کند. فریم های جامبو به خصوی برای انتقال اطلاعات و پیشتیبان گیری کاربردی است. با اعتماد به نفس مهمترین برنامه کاربردی خود را اجرا کنید. با تهیه ذخیره سازها تحت شبکه Network Atached Storage – NAS یا تهیه فضای ابری Cloud می توانید از اطلاعات سرور خود Backup تهیه کنید. VMDq به شما کمک می کند تا توان عملیاتی ورودی/خروجی را بهبود ببخشید و همچنین کمک می کند تا ورک لودهای مجازی مورد تقاضا را برآورده کنید. فریم های بزرگ همچنین برای انتقال پایگاه داده و پشتیبان گیری از نوار مفید هستند. VMDq با بارگذاری بار مرتب شده برای VMM (مدیر ماشین مجازی) به کنترلر شبکه، با بهبود توان گذردهی ورودی/خروجی (I / O) شبکه کمک می کند.

NC365T از فریم های بزرگ به عنوان راهی برای دستیابی به توان بیشتر و استفاده بهتر از CPU پشتیبانی می کند. پروتکل شبکه مجازی یک پروتکل محلی(( virtual local area network (VLAN) می باشد که هر پورت فیزیکی کارت شبکه NC365T به طور جداگانه به NICهای مجازی چندگانه برای تقسیم شبکه اضافه شده و افزایش امنیت و عملکرد را ارائه می دهد. در واقع محدود کردن ترافیک کلی در همان دامنه VLAN عملکرد را بهبود میبخشد. محدود کردن ترافیک برودکست در داخل همان دامنه VLAN عملکرد را بهبود می بخشد. VLAN با تفکیک ترافیک مابین کاربران امنیت را افزایش می دهد. تگ کردن ۸۰۲.۱p یا تگ کردن فریم ها در یک سطح اولویت جریان ترافیک را بهبود می بخشد. به کارت شبکه این امکان را می دهد تا فریم ها را با سطح اولویت در سراسر یک شبکه QoS آگاه برای بهبود جریان ترافیک، علامت گذاری یا برچسب گذاری کند. کمترین رمی که برای نصب ESXi لازم هست 2 گیگ که این فقط لازمه ی نصب VMware ESXi و برای نصب virtual machine روی ESXi باید رم بیشتر داشت حالا نسبت به تعداد و کاری که از این سیستم عاملهای میخواهید. علاوه براین با Gigabit Ethernet کارت شبکه NC365T از هر دو سرعت ۱۰ مگابیت در ثانیه و ۱۰۰ مگابیت در ثانیه پشتیبانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *