شرکت آپسیس مشاوره و فروش سرور Hp و سوپرمیکرو – HPE ProLiant DL380 Gen10 Server

در این مواقع چیپست های TPM با ترکیبی از نرم افزار و سخت افزار، از کلمات عبور و کلیدهای رمزنگاری شده مهم که به صورت متنی و بدون رمزگذاری ارسال می شوند محافظت می کنند. هر دو سرور از توان محاسباتی پردازنده Xeon بهره مند هستند از آنجایی که Xeon به صورت توان محاسباتی در هسته طراحی شده است هم از نظر مصرف انرژی کارآمد است و هم اینکه سرعت بالایی را ایجاد می کند. راستي يک بار در بازي با خوزستان هم دچار مشکل شدي؟ چند بار به سيروس گفتم اينها دام است گفت؛ تو سادهاي و متوجه نميشوي. الان چه ميکني؟ مدتي شاگرداني را تعليم ميدادم که به سبب اوضاع بدنم آن تمرينات را تعطيل کردم. ML350 GEN10 یک سرور ایستاده (Tower)،دوپردازنده است که کارایی، ارتقاپذیری و قابلیت اطمینان بالایی را ارائه می دهد.این ویژگی باعث می شود که این سرور انتخاب مناسبی برای گسترش SMBها، ادارات از راه دور، کسب و کارهای بزگ و دیتاسنتر های سازمانی باشد.

آک تک - ربوده شدن دستنوشتههای چارلز داروین از کتابخانه دانشگاه کمبریج این سرور از ۲ پردازنده پشتیبانی میکند که برای قرار دادن پردازنده ی مناسب برای این سرور میتوانیم از سری پردازنده های Intel® Xeon® E5-2600 v3 product family و Intel® Xeon® E5-2600 v4 product family استفاده نمایید. حداکثر فضای رم قابل پشتیبانی سرور 380 معادل 768 گیگ میباشد.(این فضا با احتساب 24 رم 32 گیگ محاسبه میشود.). پردازندههای نسل دوم از سرعت ۲۹۳۳ پشتیبانی میکنند.به ازای هر پردازنده ۱۲ اسلات حافظه و رم پشتیبانی میشود که به نسل و مدل پردازنده بستگی دارد. در کنار قیمت بسیار مناسب این دستگاه، می توان انتظار یک سرور خوب را داشت، پشتیبانی از پردازنده های Xeon، Pentium، و حتی Core-i3 این دستگاه را به یک انتخاب مناسب برای تمامی مجموعه های کوچک در حال رشد دانست. کیس این سرور اچ پی که قابل نصب در رک هم هست، بازطراحی و کوچکتر شده و با ارائه امکانات ارتقاپذیری میتواند انعطاف لازم برای رشد کسبوکار شما را فراهم کند. اين وضع عمدي نبود و حتي تقصير مردم هم نبود، آنها خواب بودند و آدم خوابيده از همه چيز فارغ است. براي همين است که گفتم: به خدا، حق اين مردم صبور و نجيب بيشتر از اين ها است، راستي مگر اين مردم تا کي مي توانند صبور و نجيب باشند.

گروه هایی اقدام به دست کاری این فایل های رام میزنند، که بعد از انجام تغییرات در این فایل آنرا انتشار میدهند، که به آن رام های دستکاری شده یا کاستوم میگویند. لابهلاي آن سالهاي بازيگري هم که در قطر بودم. چه کساني؟ همانهايي که با من و چندتاي ديگر دشمني داشتند و هنوز هم دارند. ميداني از چه چيزي عذاب ميکشم؟ انواع رمهایی که در این سرور اچ پی قابل استفاده هستند عبارتند از RDIMM و LRDIMM و NVDIMM. کمپانی HP با ارائه نسل های مختلف سرور اچ پی خود یکی از سردمداران پرچم سخت افزار در دیتاسنتر ها میباشد که از این سخت افزار ها میتوان به رک ها و سوئیچ ها واستورج ها و سرور HP و وبسیاری از تجهیزات جانبی دیگر اشاره کرد. 2ـ کلیه کابل های متصل شده به سرور را جدا نمایید. يکي از دوستان که همانجا بود ميگفت 60 تا عکس گرفتند از زواياي مختلف که شايد يکي از آنها چهره يک معتاد کارتن خواب را داشته باشد ولي نتوانسته بودند. ولي واقعا ضربات سر و پرشهاي شما عجيب بود. علاوه بر این دیسک سیستم شما باید یک دیسک GPT باشد. البته در سری DL380e / DL360e کارت شبکه تعبیه شده روی مادربورد موجود می باشد ( ۴پورت یک گیگ ) .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.