فروش سرور HP ML350 G9 اچ پی HP Server

بیشترین ظرفیت هارد دیسکی که سرور ML350 Gen10 پشتیبانی می کند ۲۸۸ ترابایت می باشد. در سرور HPE ProLiant ML350 Gen10 از رم 2933-DDR4 نوع RDIMM و LRDIMM تا حداکثر ظرفیت 3TB برای رم LRDIMM و 1.5TB برای رم RDIMM پشتیبانی می کند. این سرور یک سرور دو هسته ای است که ساخت آن به منظور حفاظت از تجهیزات شبکه بوده است. برای مثال اگر شما نیاز به سرور برای یک کسب و کاری مانند حسابداری دارید، نیاز به سروری خواهید داشت که کانفیگ آن برای رید بندی و حفاظت اطلاعات مناسب باشد. سرور رومیزی HP Proliant ML350 Gen 9 ترکیبی از کارایی، توسعهپذیری، قابل مدیریت و قابل اعتماد بودن است که آن را به انتخابی برای دیتاسنترهای Enterprise و SMB های درحال توسعه و شعبات کسب و کارهای بزرگ تبدیل میکند و در واقع ترکیب موفقی از دسترسپذیری، ارتقا پذیری میباشد. البته تمامی کابل ها حذف نشده اند؛ کابل اتصال هارد ها به رید کنترلر، همچنان به صورت کابل فلت، متصل می شود که البته از کناره بدنه شاسی عبور می کند و مزاحمتی برای سایر سخت افزار ها ندارد. سرور یا سرویس دهنده کامپیوتر متصل به اینترنت است که همواره باید روشن بوده و آماده ی پاسخگویی به نیاز های سرویس گیرنده (client) باشد.

سرورهای اچ پی همانند یک مدل کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ، می توانند مشخصات سخت افزاری متفاوتی داشته باشند. البته این سرور از کنترلرهای دیگر HP Smart Array مانند مدل های E208i-a، E208i-p، E208e-p بصورت سخت افزاری و مدل های p408i-a، p480i-p، p480e-p و p816i-a در سطوح نرم افزاری نیز پشتیبانی می نماید. با پشتیبانی از ۲۴ اسلات حافظه میتواند از HPE DDR4 SmartMemory با سرعت ۲۶۰۰ MT/s پشتیبانی کند و در عین حال از Downtime و Data Loss جلوگیری میشود چرا که در سرورهای نسل ۱۰ اچ پی از تکنولوژی Fast Fault Tolerance استفاده میشود یعنی در صورت بروز خطا میتواند به کار خود ادامه دهد. 2. تعداد ۸,۱۰,۱۶,۱۸ یا ۲۴ عدد SFF SAS/SATA/SSD نیز پشتیبانی می شود. همچنین سرور HPE ProLiant ML350 Gen10 با پشتیبانی از HPE Pointnext و پیادهسازی آسان، امکان انتقال به کسبوکار دیجیتالی با چابکی بیشتر و با همه محدودیتهای موجود در بودجه IT را فراهم میکند. پس نمیتوان رم های سرور از نوع DDR2 را به یک مادربرد قدیمی که از اسلات DDR پشتیبانی می کند متصل نمود.

همچنین به منظور شناسایی ادمین سرورها در ابتدای بوت، اثر انگشت ادمین را دریافت نموده و پس از احراز هویت، سرور بوت خواهد شد. بنا بر سیاست های جدید این شرکت، مقرر گشت، محصولات حرفه ای و سازمانی این شرکت، از این پس با نام تجاری HPE که مخفف واژه Hewlett Packard Enterprise می باشد، تولید و روانه بازار جهانی گردند. میلیونها خط کد فریمور قبل از بوت سیستمعامل اجرا میشود. تفاوت مهمی که ML30 G9 و ML30 G10 دارند این است که در نسل ۱۰ از M.2 های آنبورد پشتیبانی میشود. ML30 G9 و ML30 G10، هر دو از ۴ اسلات PCIe پشتیبانی میکنند که در نسل ۱۰ برای انعطاف بیشتر، دو کانکتور با کانکتور واید x8 و دو کانکتور با کانکتور واید x16 قابل استفاده است. کنترلری که به صورت تعبیه شده در سرور ML30 G10 قرار دارد، همانند تمامی دیگر سرورهای نسل ۱۰ اچ پی، کنترلر نسل ۱۰ و کنترلر پیشفرض SATA HPE Smart Array S100i است. این مجموعه از سرورها دارای 3 نوع از کنترلرهای ذخیره سازی شامل سری S، سری E و سری P هستند و کنترلر پیش فرض ذخیره سازی در آنها SATA HPE Dynamic Smart Array S100i است.

سرور HPE ProLiant ML350 Gen10 Server یک سرور 4 یونیته که از پردازنده های سری Intel Xeon Scalable نسل دوم پشتیبانی می کند. سرور HPE DL580 Gen10 سروری امن است که قابلیت توسعهپذیری بالایی دارد و از 4 پردازنده پشتیبانی میکند. سرور نسل ۹ DL380 اچ پی برایاجرای بسیاری از کارها مناسب است؛ از کارهای پایهای گرفته تا برنامه های ماموریت بحرانی. با بررسی دقیق سرور ML110 G10 اچ پی می توان نتیجه گرفت که این سرور اچ پی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط بسیار مناسب است و همچنین از آنجایی که این سرور اچ پی از نظر مصرف برق و تجهیزات سخت افزاری نسبتاً ارزان و مقرون به صرفه است، برای کسب و کارهای رو به رشد نیز گزینه مناسبی به حساب می آید. همانند سایر نسل های این سرور این دستگاه دارای یک کنترلر هارد ساتا ساپورت به صورت آنبورد بوده که در حالت رید از انواع ریدهای 0, 1, 5, 10 پشتیبانی کرده، متاسفانه مدل S100i SR عملکرد قابل قبولی نداشته و جهت نصب ESXi نیز نمی توان از آن استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.