فروش ویژه HPE ProLiant DL380 G9 Server

1 INTEL vpro, možnost RAID, LPT a COM 1071961298 16 590,- Kč bez DPH Triline Profi I108 SFF originální Windows 10 Pro s downgradem na Windows 7 Professional procesor Intel Pentium G3250 (3,2 GHz, 3M سرور HPE DL380 G10 از جمله محصولات جدید این کمپانی می باشد که با آخرین تکنولوژی ها در زمینه افزایش امنیت ، کارایی و توسعه پذیری همراه است . سرور ایستاده HPE ProLiant ML150 Gen9 از چندین سیستم عامل مثل مایکروسافت ویندوز، Red Hat Enterprise Linux، Suse Linux Enterprise، VMWare یا ClearOS پشتیبانی میکند. بنیان اصلی HPE Synergy با رویکرد Composable و ماژولار بنا شده است و در صورت نیاز به هر ماژولی، قابلیت افزودن و یا ارتقاء آنها براحتی فراهم شده است. در صورت معیوب شدن یک هارد، کل اطلاعات از دست میرود. RAID 0 از پیکربندی نواری یا striping بهره میبرد. تکنولوژی RAID0 که به striping نیز معروف است، روشی است که دادهها تکه تکه شده و هر تکه در یک دیسک ذخیره میشود. تکنولوژی RAID2 که به ندرت استفاده شده و در ان بیتها بجای تکه دادهها ذخیره میشوند. در این رید هم از دو حالت RAID1 و RAID0 (مثل RAID01) استفاده شده با این تفاوت که ابتدا دادهها تکه تکه شده (RAID0) سپس بر روی هارد دیسک ها به صورت کپی شده و mirror (RAID1) ذخیره میشوند. در این رید، از دو حالت RAID0 و RAID1 استفاده شده به گونهای که ابتدا دادهها کپی یا mirror شده (یعنی RAID1) سپس این دادهها هر یک به صورت مجموعه تکههای داده (یعنی RAID0) در هاردها ذخیره میشوند.

• تا ۲۴ DIMM slots of HP DDR4 SmartMemory، مانع از دست دادن دادهها شده و کمترین زمان را برای مدیریت خطا نیاز خواهد داشت. برای دریافت قیمت جدید و یا مشاوره در مورد سرور hp با ما در تماس باشید. HP Ml350p G4 یکی از اولین سرورهایی است که به تراشه های جدید ۶۴ بیتی Xeon اینتل با فناوری intel Extended Memory 64 تجهیز شده و از پردازنده های ۳.۴ گیگاهرتزی، ۵۱۲ مگابایت رم DDR2 ، یک کنترلر دو کاناله Ultra320 SCSI یا باتری بکاپ متصل به چهار هارد ۳۶ گیگابایتی با سرعت چرخش ۱۵۰۰۰ دور در دقیقه و یک آداپتور شبکه ۱GB PCI استفاده می کند (حداکثر حافظه ۸ گیگابایت است و سرور از ۸ درایو داخلی پشتیبانی می کند). به دلیل ذخیره کردن همه بیتهای توازن بازیابی در یک دیسک، آن دیسک بسیار فعال بوده و درخواست ذخیره دادههای جدید باید در صف نوشتن قرار گیرند. انتخاب پسورد ریشه (root password) در نسخه های قدیمی اول سرور نصب میشد بعد پسورد عوض میشد، توجه داشته باشید این یک محیط text mode است و با کلیدهای arrow key باید کار کرد. با توجه به نکاتی که ذکر شد، این رید برای ذخیره اطلاعات مهم و حساس مناسب نیست .

سرور HPE ProLiant DL380 G9 قادر است 16 حافظه 8 گیگابایتی NVDIMM را استفاده کند که در نهایت ظرفیت 128 گیگابایت را فراهم میکند و نکته قابل توجه این است که تنها پردازندههای v4 این رمها را ساپورت میکنند. نکته مهم این که دیتا بین سرور و استوریج خارجی و بین مدلهای مختلف HPE Smart Array Controller منتقل میشود بدون آن که وقفهای در سیستم پیش بیاید. این سیستم نیز مانند RAID2 قادر به هندل کردن چندین درخواست همزمان نخواهد بود ولی سرعت انتقال داده آن بالا خواهد بود. این سرور اچ پی دارای تکنولوژی HP iLO4 می باشد که در سیستم مدیریت سرور اچ پی از راه دور شما می توانید از بهره گیری از آن ، از سیستم مدیریتی خاصی که شرکت HP برای سرور اچ پی خود طراحی کرده است برخوردار باشید. رم سرور اچ پی مدل HP 2GB DDR3-1333 از سری رم های DDR3 که دارای سرعت بیشتری (فرکانس بالاتر) نسبت به رم های DDR2 میباشد.

این رید، دارای پیرکربندی stripng است . در این رید، ذخیره اطلاعات روی هر دو هارد انجام میشود. همانطور که در شکل زیر مشخص کرده ایم، بیتهای توازنی که برای بازیابی استفاده میشوند، به گونهای بر روی هاردها ذخیره میشوند که برای نوشتنشان، نیازی به صف بندی وجود نداشته باشد. در برخی دیگر از لولهایRAID که به عنوان پشتیبان شناخته میشوند، همان دادهها به صورت موازی بر روی چندین هارد دیسک ذخیره میشود. Android SDK را از لینک زیر به صورت مستقیم دریافت کنید . تکنولوژی RAID3 نیز مانند RAID2 به صورت نادر استفاده میشود چون نحوه کار در این حالت به صورت بایت و نه تکههای فایل است. Fault Tolerance در واقع به سیستم امکان میدهد در صورت وجود خطا، به عملکرد خود، به خوبی ادامه دهد . آنها در سال 1988 ،مقاله ای را در کنفرانس SIGMOD ارائه کردند .در این مقاله، ثابت کردند که با داشتن آیه ای از دیسک های ارزان قیمت، میتوان به عملکرد دیسک های با قابلیت بالا دست یافت . این سرور مجموعه ای ایده آل از عملکرد و قابلیت توسعه برای تغییرات سازمانی، سیستم های درحال رشد، و شعب شرکت های بزرگ و مراکز داده است. عملکرد رید کنترلر نرم افزاری مشابه حالت سخت افزارذی است،اما با سرعتی به مراتب پایین تر .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.