فروش MSA 2021

File:India, Mughal, Reign of Akbar, 16th century - Page from Tales of a Parrot (Tuti-nama)- text page - 1962.279.18.b - Cleveland Museum of Art.jpg - Wikimedia Commons سرور HPE ProLiant DL380 Gen10 به طور ویژه برای کاهش هزینه ها و پیچیدگی طراحی شده است. HPE provides this web-based tool to assist with populating DDR Memory in ProLiant servers. حافظههای HPE Persistent Memory، سطوح بسیار بالایی از کارایی و Data Resiliency را برای دیتابیسها و حجمهای کاری تحلیلی فراهم میکنند. حافظه هوشمند HPE DDR4 افزایش عملکرد ۱۴ درصدی را نسبت به سرورهای نسل قبل ارائه می دهد. برای افزودن فضای اضافه شده به سرور در مرحله قبل میبایست از یک نرم افزار مدیریت پارتیشن استفاده کنیم. نرم افزار Unisphere یک رابط مدیریت گرافیکی است که مشتریان استوریج Dell EMC Unity را قادر می سازد تا سیستم های ذخیره سازی خود را مدیریت کرده و با استفاده از یک رابط وب مبتنی بر HTML5 ، کارهای مدیریتی روزانه مربوط به سیستم های ذخیره سازی خود را انجام دهند. هیولت پاکارد شرکتی است که بیش از 75 سال به طور نوآورانه فعالیت نموده و با نمونه کارهای زیاد و تحقیق و جستجوی جهانی و با کمک توانایی های توسعه ی کارکنان خود نقشه راهی فراهم کرده برای کمک به سازمان ها تا تکنولوژی پلت فرم های سنتی را به سیستم های IT آینده تبدیل نمایند. سرور مجازی که سرور میزبان آن در یکی از دیتاسنتر های کشور آلمان قرار دارد.

This article was done with !

مگر اینکه بر روی سرور میزبان فقط یک سرور مجازی باشد که از همه پهنای باند به صورت اختصاصی استفاده کند. مثلا وقتی که یک سایت را در مرورگر باز می کنیم، محتویات سایت در یک سیستم در شبکه اینترنت قرار دارد، که بر روی آن سرویس دهنده وب نصب شده است و اطلاعات سایت بر روی آن قرار گرفته است. البته همواره توصیه ما به شما قرار دادن برخی از تجهیزات و قطعات جانبی سرورها در شرکت می باشد، زیرا هنگامی که یک قطعه دچار مشکل شود بتواند به راحتی و به سرعت قطعات را تغییر دهد. اگر کاربران سرور مجازی خارج از ایران هستند، سرور مجازی ایران ممکن است گزینه مناسبی نباشد. ولی اگر ارتباط اینترنت جهانی ایران با مشکل مواجه شود، دسترسی به سرور مجازی نیز دچار مشکل می شود. نکته ای که باید دقت کنید این است که انتهای خیابان یا همان کابل شبکه، به ساختمان یا همان سرور شما ختم می شود، نه واحد شما که سرور مجازی شما است. انتخاب نوع آرایه، اختصاص هاردها اچ پی به آرایه، تعداد Volume هایی که ممکن است دارا باشد، اندازه آنها و اینکه چه پورت های FC باید برای دسترسی هاست در نظر گرفته شود، را می توانید در این پنجره انجام دهید.

این رید ها گران ترین نوع هستند. مکانی که باید سرور ها در آن نگهداری شوند باید دارای سیستم برق پرقدرت صنعتی به همراه سیستم خنک کننده مناسب و همچنین دارای ارتباط شبکه اینترنت با پهنای باند بسیار بالا باشد. کدام سرور اچ پی مناسب کسب و کار شماست؟ چند سالی است که دیتاسنتر برج میلاد نیز مطرح شده است که به دلیل پهنای باند بالا و امکانات بسیار مناسب این دیتاسنتر، از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. این محصول با کد اصلاح خطا ECC باعث می شود تا هیچگونه اتلاف داده ای درون سرور اتفاق نیفتاده و همواره صحت داده ها از همان ابتدا حفظ گردد. اِف کِی نِت با تجربه و توانایی تیم فنی خود میتواند از طریق تلفن، تلگرام و به صورت ریموت محصول خریداری شده توسط شما را جهت بهره برداری آماده کند. به عنوان مثال برای استفاده از قابلیت Virtualization در CPU، باید این قابلیت فعال شود.

توجه : در مجموع ، 6 عدد HDD با ظرفیت 4TB می تواند در این سرور قرار گیرد . لازم به ذکر است همه خطاهای پاور توسط تمام سرورها مورد استفاده قرار نمی گیرند. امیدوارم مورد توجه شما دوستان قرار گرفته باشد. از این نوع RAID در محل هایی استفاده می شود که کارایی بسیار بالا مورد نیاز است اما درجه بسیار بالایی از Scalability نیاز نیست. اگر معنای این دو کلمه را نمی دانید، باید بگوییم که LFF در واقع مخفف عبارت Large Form Factor یا ۳.۵ اینچی و SFF هم مخفف عبارت Small Form Factor یا ۲.۵ اینچی است که به ترتیب فرم فکتور بزرگ و فرم فکتور کوچک معنا می شوند. این نوع RAID به شکل Mirror Of Stripes معروف است یعنی فرآیند Mirroring را در کنار فرآیند Striping در کنار هم قرار داده است. مدل های Gen9 نسبت به مدل های قبلی پیشرفت چشم گیری را داشته اند، هردوی این دستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که ویژگی حافظه هوشمند،آرایه سازی اطلاعات وحتی ویژگی محافظت از اطلاعات را به صورت کاملا پیشرفته دارا می باشند. این حافظه های تحت شبکه ، علاوه بر قابلیت مدیریت زمانی ، از نظر امنیتی نیز قابل تنظیم هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *