قیمت سرور اچ پی DL380 G10

HP-19C در سرور HPE ProLiant DL380 G9 میتوان از حداکثر 6 درگاه PCIe استفاده کرد. سرور HPE DL380 Gen10 بر اساس مطمئنترین پلتفرم محاسبهای، استاندارد شده است. دستورالعمل های جدید (مانند ADCX / ADOX و میکرو معماری PCLMULQDQ) در خانواده پردازنده اینتل Intel Xeon E5-2600 v4 کمک می کند تا شروع نشست های (session) پروتکل های ایمن بر اساس RSA ،ECC و الگوریتم امن هش (SHA) تسریع شوند. فن آوری حفاظت از پلتفرم اینتل با تکنولوژی اجرای اعتماد اینتل (Intel Trusted Execution) به حفاظت از سیستم عامل پلتفرم و هسته سیستم عامل در برابر حملات قبل از Boot کمک می کند. در راستای اهداف شرکت که ایجاد ارتباط پایدار با مشتریان می باشد، این مجموعه همواره خدمت رسانی و رضایت مندی مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و به لطف ارتباط موثر با مشتریان و ارایه قیمت های رقابتی (برای استعلام قیمت سرور Hp با ما تماس بگیرید) توانسته اعتماد آن ها را به خود جلب نماید. فناوری Intel Trusted Execution که IT را قادر می سازد مجموعه ای از منابع مجازی را برای امنیت قوی تر و انطباق در محیط های مجازی multi-tenancy و Cloud، برای ایجاد استخر های مورد اعتماد ارائه دهد. همچنین از ماژول Trusted Platform نسخه 2 با قابلیت های رمزنگاری قوی تر پشتیبانی می کند.

کاربری و مدیریت آسان از طریق یک کامپیوتر یا لپ تاپ چه بصورت نزدیک و چه بصورت ریموت توسط iLO، قابلیت ارتقا سخت افزاری و همچنین ابعاد کمتر ارتفاع (۱U) آن، ویژگی های اصلی این سرور می باشد. سری محصولات Intel Xeon Processor E5-2600 v4 لایه های اضافی امنیت وابسته به سخت افزار را برای کمک به حفاظت از داده ها و سیستم عامل های کارآمد از طریق افزایش انعطاف پذیری کار، بهبود سیاست امنیتی و رمزنگاری سریعتر بهبود می بخشند. با افزایش تقاضا برای فناوری اطلاعات برای پشتیبانی از محدوده وسیع تر بار کاری و رفع محدودیت های در حال ظهور در مرکز داده، اینتل انواع محصولات طراحی شده برای ارائه عملکرد و انعطاف پذیری بیشتر با افزایش و بهبود تراکم و بهره وری را پیشنهاد می دهد. شرکت فرتاک سعی نموده که محصولات خود را با بهترین خدمات پس از فروش اما با کمترین قیمت بصورت رقابتی ارایه نماید. 4 از آن دسته از شرکتهای سازنده، دستگاه خریداری کنید که به همراه محصول خود، یک بسته نرمافزاری برای مدیریت آسان سیستم ارایه میکنند. این سرور در مقایسه با نسل های قبلی خود، مصرف انرژی را بهنیه سازی کرده است و حدود ۲۹ درصد آن را بهبود داده است.

Persistent Memoryها به گونه ای در این نسل بهینه شده اند تا در حین استفاده از دیتابیس ها، فعالیت های آنالیزی و فشار های کاری بازدهی بی سابقه ای برای شما فراهم کنند. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از رفع خطای بهبود یافته ضمن بهینه سازی انرژی و افزایش کارایی سبب جلوگیری از گم شدن داده ها و خاموش شدن سرور شود. این فناوری توانایی استفاده از نسل بعدی شبکه را در این سرور فراهم کرده است و سبب افزایش عملکرد آن در بحث انتقال داده ها شده است. استفاده از سیستم مدیریت کنترل از راه دور iLO 4.0. این قابلیت مدیران فناوری اطلاعات سازمانها را قادر می سازد تا به صورت راه دور بر وضعیت سیستم نظارت مستقیم داشته باشند و مانع از خوابیدن یا خرابی سرور در مواقع بروز شکست شود. پردازندههای Intel Xeon Scalable دارای سریهای Platinum 8100 ،Gold 5100 و Gold 6100 ،Silver 4100 و در نهایت Bronze 3100 است. شرکت نویان سرور با بهره گیری از تجارب علمی و اجرایی ارزشمند کسب شده در طول سال های فعالیت و همچنین ارتباط با اساتید خبره کشور دارای پتانسیل بالایی در زمینه آموزش و ارائه تجربیات به جامعه علمی، دانش آموزان و کارآموزان محترم می باشد.

استاندادر فوق در ابتدا به صورت 8 بیتی مطرح و در سال 1984 نوع 16بیتی آن نیز عرضه گردید. طی 7 سال آینده Nimble رشد سریعی را تجربه کرد و در 7 مارس 2017 این شرکت با قیمت 1.09 میلیارد دلار توسط HPE خریداری شد. در واقع ممکن است در بیشتر مطالبی که دیده اید هارد را بر اساس انواع IDE، SATA و… انواع خدمات پس از فروش بخش مهمی از اصول رقابتی بدون قیمت و اصول مشتری مداری هستند. همانطور که پیشتر اشاره شد، پشتیبانی پس از فروش یا خدمات پس از فروش شامل خدماتی است که پس از فروش کالا یا خدمات ارائه میشود. ورودی / خروجی (I/O) یکپارچه اینتل تا 80 خط PCIe در هر سرور دو سوکت را ارائه می دهد و از ویژگی های PCIe 3.0 با عملیات تجزیه ناپذیر برای بهبود پهنای باند peer-to-peer پشتیبانی می کند. این تکنولوژی می تواند حداکثر عملیات نقطه شناور را تا 31/6% افزایش دهد و در حال حاضر برای محیط هایی با حجم کاری ترکیب شده بهینه شده است. دستورالعملهای AVX2 Intel سرعت نقطه شناور و محاسبات عدد صحیح را با پشتیبانی از بردارهای 256 بیتی افزایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *