قیمت سرور HP ، بررسی و خرید سرور اچ پی G10 و G9

نسل Gen9 نیز بر اساس این موفقیت ها بادارا بودن ۳برابر قدرت پردازشی بیشتر از نسل های قبلی خود و مدیریت بهتر امور جاری ITوشبکه ،توان ذخیره سازی بالا اطلاعات و راندمان انرژی بهبود یافته ، باعث می شود مقیاس پذیری بیشتری داشته باشد.. CPU های جدید به شما اجازه از 18 Core را میدهند و اگر بصورت تئوری بیان کنیم شما در هر وات سه برابر بیشتر از سری های G8 کارایی یا Performance دارید. البته کارت های شما بر روی رایزر ها می نشیند و پورت VGA سرور نیز هم جلو دستگاه و هم پشت دستگاه اضافه شده هست و اگر شما بخواهید از تمام ظرفیت دستگاه برای گذاشتن هارد ها استفاده بکنید یک CAGE دیگر نیز بجای CDROMباید جایگذاری بکنید که در اینصورت شما دیگر پورت VGAجلوی دستگاه را نخواهید داشت . Workload Performance Advisor توصیه هایی برای تنظیمات سرور در حالت Real-time که توسط تجزیه و تحلیل هایی که بر روی منابع سرور انجام شده ارائه می دهد. با انجام این کار صفحه Advanced Start-up باز خواهد شد.

ارائه محصولات منطبق بر نیاز کاربران: این کمپانی همواره سعی می کند تا با توجه به نیاز کاربران و پیشرفت در دنیای تکنولوژی محصولات جدیدی را به بازار عرضه کند. همچنین شما میتوانید در DL360 هارد های SSD2.5 اینچ نیز به کار ببرید و اگر بخواهید این سری ها چهار عدد 3.5 اینچی نیز میخورند. اگر دوباره شناسایی نشد احتمالا مشکل از درایور میباشد. برای مثال اگر محافظت از اطلاعات مهم مجموعهتان در اولویت است، باید سروری تهیه کنید که Raid Controller سخت افزاری مناسب داشته باشد تا بتوانید سطوح مختلف امنیتی در لایه هارددیسکها در سرور خود ایجاد کنید. اما در صورتی که به دنبال استفاده از هارد دیسک های دو نیم اینجی یا SFF هستید سرور کارکرده و دست دوم HP DL360 Gen9 به شما این امکان را میدهد که ۶، ۸ یا ۱۰ عدد هارد دیسک دو نیم اینچی را بر روی بی های واقع در اینترفیس سرور DL360 G9 جاگذاری کرده و از سرعت بسیار بالای این هارد دیسک ها نهایت استفاده و لذت را ببرید.

سرور HPE proliant DL380 GEN9 سازگار با چیپست اینتل سری C610 می باشد که به این وسیله شما می توانید از دو پردازنده اینتل زئون سری E5-2600 v3 و E5-2600 v4 به راحتی استفاده نمایید تا توسط آن بتوانید بهرهوری و کارایی را به میزان زیادی ارتقاء دهید. یک سرور کاملا کاربردی با نرم افزار ClearOS از HPE که برای شما بدون پرداخت هیچ هزینه اولیه ای مناسب است. همچنین HP ProLiant Gen9از Systems Insight Manager 7.4را نیز پشتیبانی میکند و میتوانید با استفاده از این نرم افزار نیز دستگاه SERVER خود را مدیریت بکنید. این موضوع به معنای قدرت عملکرد بالاتر و افزایش سرعت کار کاربران به خصوص در برنامه های نرم افزاری است که نیازمند پردازش های زیاد و قدرتمندی هستند. همان طوری که می دانید گردش مناسب هوا برای سرور امری ضروری می باشد در این مدل برای دستیابی به این هدف، 6 عدد فن برای آن تعبیه شده است. و در نهایت سرور های G10 به گفته مشتریان فراتر از حد یک سرور معمولی به عنوان مثال 2U هستند که تا به حال تست شده ، بسیار انعطاف پذیر با نصف زمان Boot Up، توسعه و آماده سازی هوشمند منابع به آسان ترین روش، پشتیبانی از راه دور و ده ها ویژگی دیگر هستند که این محصولات را از موارد مشابه آن ها متمایز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.