قیمت سرور HPG10 مدلHP DL580G10 8164 8SFF – مرکز خدمات سرور HP در تهران

HP ProLiant DL360 G9 Two E5-2698V3 (4 x 16gb) RAM, 2 x ... کارت گرافیک AMD Radeon R9 285 در زمینه اجرای بازی ها بهترین عملکرد را نشان داد، اما کارت Nvidia GeForce GTX 960 بیشترین افزایش کلاک را با فرکانس پایین تجربه کرد. اکثر شرکت های تولید کننده مادربرد، نرم افزارهایی برای خواندن اطلاعات حسگرهای بررسی وضعیت دمای بردها عرضه کرده اند؛ هر چند با مراجعه به بایوس یا UEFI هم می توان گزارش مفصلی از دمای قطعات مختلف و سلامت کلی سیستم مشاهده کرد. از یک SSD دیگر به عنوان درایو بوت استفاده شده است. ■ سرعت گرفتن عکس در آیفون 6 اس حدود 1.7 ثانیه است . برای مثال اورکلاک نسل فعلی کارت های گرافیکی Nvidia GeForce GTX، در مقایسه با محصولات قبلی نیازمند دستکاری و مانیتورنیگ بیشتری است. برای اورکلاک ساده دستکاری تنظیمات ولتاژ را توصیه نمی کنیم. ولتاژ 3.8 ولت و 6.55 وات بر ساعت . مصرف سیستم مورد آزمایش ما بعد از اورکلاک کارت Radeon R9 285 حدودا 354 وات شد. در تنظیمات پیش فرض، سیستم مورد آزمایش ما هنگام پردازش های سنگین 224 وات انرژی مصرف کرد، در حالی که این عدد بعد از اورکلاک به 246 وات رسید.

این سرور با پشتیبانی از نسل جدید سی پی یو های XEON افزایش 28 درصدی در روند پردازش و 66 درصد افزایش در انتقال پهنای باند مموری نسبت به نسل قبل و همچنین با بهره گیری از شانزده درگاه PCIe 3.0 امکانات سریع و قدرتمندی را در اختیار شما قرار میدهد ؛ امکاناتی که شاید خودتان هم انتظارش را نداشته باشید. برای فعال سازی آن باید وارد منوی ویژگی های پیشرفته Afterburner شوید؛ برای این منظور روی آیکن چرخ دنده که در قسمت وسط رابط کاربری قرار گرفته کلیک و تیک جعبه انتخاب های مورد نیاز برای فعال کردن کنترل ولتاژ و مانیتورینگ را بزنید. ضمنا یک اسلایدر ولتاژ برای تغییر ولتاژهای پردازنده گرافیکی هم در نظر گرفته شده که البته به صورت پیش فرض غیرفعال است. اگر ولتاژ بسیار زیادی وارد پردازنده گرافیکی شود احتمالا آسیب جدی و غیرقابل جبرانی به آن وارد خواهد شد. بعد از وارد شدن به این صفحه مطابق تصویر گزینهSystem Configuration انتخاب شود. عملکرد هیتسینک های سفارشی جدید به کاهش هزینه های مصرف انرژی کمک میکند.

به هر حال الگوهای مختلفی از لایسنس های iLO وجود دارد که جنبه های مختلفی از توابع و عملکردهای فدراسیون جدید را به همراه دارد. البته در صورت تمایل می توان بعضی از بنچ مارک های داخلی بازی ها را هم اجرا کرد؛ اکثر بازی های جدید دارای چنین قابلیتی هستند. قبل از آغاز عملیات اورکلاک کارت گرافیک، بهتر است برای اطلاع از وضعیت فعلی و بدون تغییر سیستم چند تست بنچ مارک انجام دهید. بعد از اطلاع از بالاترین فرکانس ممکن برای این دو، پردازنده گرافیکی و حافظه را همزمان روی این سرعت ها (بیشینه سرعت قابل استفاده) تنظیم نموده و سپس تست پایداری را مجددا انجام دهید. کلاک نهایی را یادداشت و سپس آن را به حالت عادی برگردانید. اگر هیچ چیز عادی مشاهده نکردید، بار دیگر فرکانس را 10 مگاهرتز دیگر افزایش داده و پروسه را تکرار کنید. اگر بیش از ۳ پارتیشن دارید موارد اضافی را ادغام و یا حذف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *