قیمت HP G9 DL380 – فروشگاه اینترنتی Rayanvip

استوریج HPE MSA 2052 یک گزینه مناسب برای شماست که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. در ادامه به بررسی این مدل از سرور HP خواهیم پرداخت. در ادامه بررسی مفصل و کامل انواع هارد سرور hp و انواع هارد hdd و هارد ssd برای سرور hp میپردازیم. در ادامه، هر یک از قوانین گازها را با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار میدهیم. برای فهم بیشتر مباحث مطرح شده در این بخش به بررسی چند مثال در رابطه با قانون گازها میپردازیم. کاربران می توانند Snapshot ها را به صورت دستی یا برنامه ریزی شده در فواصل زمانی مشخص، ایجاد کنند. استوریج با ایجاد دیسک های مجازی یعنیV Disk( Virtual Disk)، سوار کردن درایوها اچ پی، انتخاب آرایه RAID و در صورت نیاز اضافه کردن Hot-Spare ها آماده به کار می شود. حتی داده میتواند روی همه یا بخشی از دیسک های یک کلاستر، Stripe شود. پشتیبانی از انواع کارت های شبکه بر روی سرور دی ال ۵۸۰ نسل ۱۰ امکان پاسخ گویی و عملکرد در ۳ سطح Entry، Base و Performanc را با توجه به نیاز سازمان و ارتباط شبکه منعطف از ۱ Gb تا ۱۰۰ Gb را توسط FlexibleLOM فراهم کرده است.

exhausted young obese woman training on elliptical machine with support of asian male instructor تعداد حروف نام این Snapshot ها نیز محدود به 20 حرف است. کارایی، توسعه پذیری و قیمت مناسب در آن بسیار قابل توجه بوده و شامل Volume Snapshot & Cloning است. ویژگی های مجازی سازی پیشرفته مانند Remote Snapshot Replication، Virtual Tier Affinity و Snapshot Space Management به تازگی به این استوریج اچ پی اضافه شده است. یک اسلات کارت MicroSD هم روی برد سیستم در پشت منابع تغذیه تعبیه شده است. کاربردآن در ایجاد پایگاه داده، فایل سیستم و ماشین مجازی است. استوریج اچ پی MSA 2040فوق العاده مناسب برای مشتریانی هست که به دنبال یک سولشن مناسب وایده ال برای پیاده سازی اوراکل و ماکروسافت و محیط های SAP محورارائه داده است. جداسازی یک RAID فقط زمانی امکان پذیر است که کش، باطری و SAAP بر روی سرور نصب شده باشد.به منظور آگاهی از نصب بودن موارد فوق بر روی سرور مراحل زیر را دنبال نمایید. اگر آرایه ای پر شود، می توانید آن را به درایوهای Spare گسترش دهید اما نمی توانید بعدا به نوع متفاوتی از آرایه جابجا شوید یعنی امکان RAID Migration را فراهم نمی کند و شاید تنها نقطه ضعف این محصول همین باشد.

لازم به ذکر است در صورت بروز خرابی های سیستم عامل و دیگر مشکلات منطقی (Logical ) اطلاعات ممکن است ازدست رفته و در این موارد RAID نمیتواند در برابر خطاهای نرم افزاری ، اطلاعات را حفاظت کند. همچنین بیشترین اندازه ی LUN این استوریج برابر 140 TB یا 128 (TiB) می باشد. همچنین در این استوریج، بیشترین مقدار Read cache در هر آرایه به میزان 8 TB می باشد. حافظه هوشمند HPE DDR4 همچنین باعث افزایش ۱۴ درصدی عملکرد نسبت به نسل های قبلی می شود. در پایان با توجه به تمامی نکات گفته شده استوریج HPE MSA 2052 یک ذخیره ساز با ویژگی های منحصر به فرد است، که شما با خرید این دستگاه می توانید امنیت بالا و نگهداری با کیفیت از داده هایتان را به سادگی ایجاد کنید. امنیت سرور های اچ پی از مواردی است که محبوبیت این سرور را در ایران بیشتر کرده تا خریداران تمایل بیشتری به خرید سرور HPE داشته باشند. این سیستم می تواند کنترل ترکیبی هاردهای HP مدل enterprise-SSD و SATA برای آرشیو را همزمان انجام دهد که هزینه های یک سازمان را تبادل و آرشیو اطلاعات به جدیت کاهش و ضریب امنیت را بالا خواهد برد .

Fault Tolerant یک ویژگی است که روی سیستم فعال می شود و در صورت بروز خطا، مانعاز توقف کار می شود. نقش مهم نگهداری از اطلاعات در دنیای پیشرفته امروز غیر قابل انکار است. این دیسک ها به صورت فیزیکی در آرایه نصب شده وتا زمانیکه دیسک های فعال از کار بیفتند غیر فعال هستند. Provisioning Wizard کار ایجاد دیسک های مجازی را راحت می کند. سرور سوپرمیکرو توانسته بازه وسیعی از ماژولها و مولفههای مناسب برای ایجاد راهحلهای محاسباتی و همچنین برنامههای کاربردی بهینه همراه با انرژی کارآمد برای ساختارهای بلوکی Solutions را به مشتریان خود ارائه کند. دوم اینکه ریپلیکشن می تواند امکان دسترسی به دیتا از راه دور را فراهم کند و سوم این که در مواقع بروز خطا در سایت اصلی، کار متوقف نمی شود. نرم افزارهای مدیریتی دسترسی به سرور را از فاصله دور برای مدیران فراهم می کنند. سرور HP ML350 G9 یک سرور نسل ۹ اچپی است که ویژگیهای کارایی، دسترسی آسان، توسعهپذیری، مدیریت، قابلیت اطمینان و سرویسدهی آسان را با هم ترکیب کرده و آن را به یک گزینه مناسب برای دفاتر کاری دور، کسب و کارهای در حال رشد و مراکز داده تبدیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.