مادربرد سرور مدل HP DL360 , DL380 G9 ، قیمت و خرید

خانواده ML350 یکی از سرورهای خانواده ProLiant کمپانی اچ پی است دارای تجربه خوب در نسل های قبلی خود بوده است. سرور HPE ProLiant ML350 Gen9 ترکیبی از قابلیتهایی مانند عملکرد بالا، قابلیت توسعه پذیری، اطمینان بالا و کارایی بهینه می باشد که یکی از انتخابهای اصلی برای مراکز داده های سازمانی، گسترش SMB ها و دفاتر ریموت کسب و کارهای بزرگ می باشد. در صورت استفاده از اینتل زئون های سری E که فرکانسی بین 3.3 تا 3.8 گیگاهرتز دارند و حافظه Cach آنها 8 یا 12 مگابایت است، میتوانند 4 یا 6 هسته برای شما فراهم کنند. پردازنده اینتل Xeon® E5-2600 v4 با ۲۱% کارایی بالاتر و ارتقا تا ۲۲ هسته. که به ولتاژ بالاتر نیاز دارند استفاده میشوند. در ادامه به معرفی این محصول پرداخته شده و نحوه خرید آن را نیز بررسی کردهایم. در قسمت دربارهی ما نیز تلاش شده تا گواهیهای معتبر در زمینهی خرید سرور و تجهیزات را به مشتریان نمایش داده و با این تأییدیههای مهم مشتریان را به سمت شرکتهای معتبر سوق داده و بازار دلالی را در این زمینه از بین ببریم. اکنون میتوان از پردازندههای اینتل خانواده زئون سری E2100 و 2200 بر روی این سرور استفاده کرد، به علاوه آنکه این سرور امکان پشتیبانی تا 6 هسته پردازنده، 83 وات مصرف انرژی و انطباق کامل با نسلهای 8 و 9 پردازندهها را دارد.

با خرید این حافظه، یک کیت چهارکاناله رم با کارایی استثنایی تهیه میکنید و میتوانید عملکرد خیرهکنندهای را از آن انتظار داشته باشید. در اینجا ما امکان استفاده ازهارد درایوهای با فرم فاکتو LFF و یا فرم فاکتور SFF را داریم. در اینجا امکان بهرهگیری از ذخیرهسازی با استفاده از حافظههای محلی، ابری، عملکردی در حد سرورهای سازمانی، امنیت، اعتمادپذیری و توسعهپذیری، در مقیاسی کوچک و قیمتی مقرون به صرفه وجود دارد. سرور HPE ML30 GEN 10 از نسل ۱۰ اچ پی ، قابلیت اجرای راهکارهای هیبرید کلود و on-premise را دارد و در کارایی و سرعت، امنیت، قابلیت اطمینان و ارتقاپذیری را در حد رده انترپرایزها ولی با قیمت پایینتر به شما ارایه میدهد. در این سرور امکان استفاده از قابلیتهای افزونگی برای منبع تغذیه وجود دارد و م یتواند ازهاردهای مکانیکی با فرم فاکتور LFF ( 4 عدد) و SFF (8 عدد) استفاده کرد، تا انعطافپذیری و امنیت بیشتری در اختیار ما قرار گیرد. سرور HPE Proliant ML30 Gen 10 نیازهای متنوع شما در زمینه ذخیره سازی را فراهم میکند و در واقع انعطاف پذیری لازم را دارد و از فرمتهای متنوعی از هارد درایوها پشتیبانی میکند و امکان پیادهسازی انواع مختلفی از RAID را فراهم میکند. افرادی که اصول اولیه و مفاهیم پایه ای شبکه مثل انواع پروتکلها، توپولوژیها، سوییچها و …

این فناوری از دادهها در برابر نویزها و اختلالات حفاظت میکند و در نتیجه هیچ داده ای دچار خطا و یا گم شدگی نمی شود. و به همین خاطر اگر شما نیازمند ذخیرهسازی حجم زیادی از فاکتورها، اسناد، تصاویر و یا فایلهای حجم هستید، زیاد نگران محل ذخیرهسازی خودتان نباشید. کنترلری که به صورت تعبیه شده در سرور HPE Proliant ML30 Gen 10 قرار دارد، همانند تمامی دیگر سرورهای نسل 10 اچ پی، کنترلر نسل 10 و کنترلر پیشفرض SATA HPE Smart Array S100i است. مادربرد سرور مدل HP DL360 , DL380 G9 برای دو مدل سرور HP ProLiant DL360 و HP ProLiant DL380 نسل 9 طراحی شده است. شرکت Hewlett Packard Enterprise با اطمینان از HPE iLO ریشه سیلیکونی ، امنیت را در سرور ایجاد کرده و سرور HPE ProLiant ML30 Gen10 را به یکی از امن ترین سرورهای استاندارد جهان تبدیل کرده است. هر سروری برای برقراری ارتباط با شبکه حداقل از یک NIC: Network Interface Card که به آن کارت شبکه می گویند استفاده می نماید. ظرفیت ذخیره سازی در سرور HPE ML30 G10 برابر با 1.44 ترابایت است و این ویژگی این سرور را به سروری ایدهآل برای راهکار ذخیره سازی در کسبوکارتان تبدیل میکند تا بتوانید رشد روزافزون دادهها را کنترل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *