مروری بر محصولات استوریج HPE – سامانه سبز رایان

البته تمامی کابل ها حذف نشده اند؛ کابل اتصال هارد ها به رید کنترلر، همچنان به صورت کابل فلت، متصل می شود که البته از کناره بدنه شاسی عبور می کند و مزاحمتی برای سایر سخت افزار ها ندارد. برخی از رید کنترلر های G10 سرورهای hp عبارتند از: S100i SR و E208i-a SR و E208e-p SR و P408e-p SR و P816i-a SR. این سرور نسبت به سرورهای قدیمتر، دارای ابزار و سیم پیچی کمتریست. سرور hp dl360 g9 نیز مانند تمام گروه سرورهای HP ProLiant DL از سامانه HP iLO بهره می گیرد. همیشه داشتن رک برای نگهداری از تجهیزات شبکه مانند سرورها، سوییچهای شبکه، ذخیرهسازها، مودمها، روترها و مانند اینها مناسب است، اما استفاده از رک ارتباط مستقیمی با فضای فیزیکی مجموعه دارد، زیرا معمولاً رکها را در فضای عمومی مجموعه قرار نمیدهند و برای آنها اتاقهای خاصی با عنوان اتاق سرور درنظر میگیرند. ابتدا striping دادهها بین مجموعه دیسکها صورت گرفته و سپس Mirroring بین آنها اانجام میشود، بهعبارتی دیگر ابتدا RAID 0 بر روی دادهها اعمال میگردد و سپس بر روی هر بلوک از دادهها عمل Mirroring. تفاوت اصلی بین این دو پروتکل این است که در MBR به دلیل ماهیت 32 بیتی آن، تنها می توان به ایجاد 4 پارتیشن پرداخت و هر پارتیشن نیز با محدودیت 2 ترابایتی از لحاظ اندازه مواجه خواهد بود.

استوریج HPE 3PAR 20450 - خرید ، قیمت و مشخصات استوریج HPE ...

در سال ۱۹۴۵در اثنای جنگ جهانی دوم شهر ونیز پس از ماهها مقاومت مردم این شهر و کشتار شدن دهها هزار تن از اهالی آن، به اشغال متفقین درآمد. با همه اینها، مقاومت مردم و مجاهدان آذربایجان به رهبری ستارخان و باقرخان، ماهها ادامه یافت تا اینكه قرار بر این شد تا نمایندگان دولتهای روسیه و انگلستان، به ظاهر برای حفظ جان اتباع خود در تبریز وارد این شهر شوند. این رمان که وقایع آذربایجان ایران در انقلاب مشروطه سالهای ۱۹۰۷-۱۹۱۷را به تصویر میکشد، اولین رمان تاریخی آذربایجان به شمار میرود. با به قتل رسیدن ناصرالدین شاه، ثبات سیاسی و اجتماعی ایران رو به ضعف نهاد و زمینه های بروز نهضت مشروطه فراهم گردید. در سال ۱۹۸٦ چندین روز پس از وقوع انفجار عظیم اتمی در نیروگاه چرنوبیل شوروی سابق، افکار عمومی متوجه انتشار الودگی شدید رادیواکتیویته در منطقه و بخش بزرگی از جهان گردید. در سال ۱۹۳۷اپرای پر شکوه کوراوغلو ساخته اوزئییر حاجی بیگوف برای نخستین بار در باکو به اجرا درامد و در تاریخ هنر شرق جاودان گردید. رایزن نسل جدید پردازنده های AMD است که مبتنی بر معماری Zen طراحی و توسعه یافته است.سری AMD Ryzen را میتوانیم نخستین پردازنده های چند رشته ای Multithreading بسیار قدرتمند و رده بالای AMD بدانیم که در کلاس سرور با Naples، در کلاس دسکتاپ با Ryzen و در کلاس مجتمع نیز با هسته های Raven Ridge روانه بازار می شود.

Dream Day در سال ۱۷۸۹ جورج واشنگتن نخستین رییس جمهوری آمریکا شد. در سال ۱۹۴۸جمهوری دمکراتیک خلق کره یا همان کره شمالی به ریاست جمهوری کیم ایل سونگ، پایه گذاری شد. NVMe مخفف Non-Volatile Memory Express است و در سال ۲۰۱۳ عرضه شد. در سال ۲۰۱۳ نشت گاز طبیعی در ساختمانی اداری در پراگ پایتخت جمهوری چک ۴۳ نفر را زخمی کرد. در سال ۱۹۷٥ صدام حسین نایب رئیس جمهوری عراق در رأس هیئتی وارد تهران شد. در سال ۱۹۹۹ دكتر ذبیح الله صفا محقق، مترجم، ادیب و شاعر معاصر ایرانی درگذشت. در سال ۱۹۸۰آلفرد هیچکاک کارگردان آمریکایی انگلیسیتبار در سن ۸۰ سالگی درگذشت. در سال ۱۹۸۰ سفارت ایران در لندن به مدت ٥ روز اشغال شد. در سال ۱۹۹۳ سازمان ملل متحد قطعنامه شماره ۸۲۲ خود را در محکومیت اشغال شهر کلبجر اذربایجان از سوی نیروهای ارمنی صادر کرد. پنج مرد مسلح، سفارت ایران در لندن را به اشغال خود درآورده و تمام ۲۰ كارمند ایرانی شاغل در سفارت را به گروگان گرفتند.

در سال ۱۹۲۱ نیروهای انگلیس از خاك ایران پس از مستقر کردن نظام كودتایی پهلوی اول خارج شدند. در سال ۱۸۸۹روز اول ماه می به عنوان روز جهانی کارگر پذیرفته شد. در سال ۱۹٤۷ رامیز قولیف یکی از نوابغ موسیقی شرق در باکو متولد شد. در سال ۱٥٦۳ به دنبال صدور یک فرمان حکومتی تمامی یهودیان از فرانسه رانده شدند. تمامی کالا ها اورجینال می باشند. در سال ۱۹۷۵اتیوپی تمامی منابع معدنی خود را در این کشور ملی اعلام کرد. در سال ۱۹٥۸ آرامگاه ابوعلی سینا در همدان افتتاح شد. در سال ۲۰۱۱ شاهزاده ویلیام، نوه الیزابت دوم ملکه بریتانیا و کیت میدلتون با یکدیگر ازدواج کردند. که صدها تن از آنان یا کشته دند و یا انتحار کردند. در سال ۱۹۴۶پس از شکست ژاپن در برابر آمریکا و انفجار دو بمب وحشتناک اتمی در شهرهای هیروشیما و ناکازاکی، بیش از ۲۸ تن از رهبران ژاپنی به عنوان جنایتکار جنگی معرفی شدند. صاحب جدید پس از مدتی همین ساعت را در مزایده به قیمت ۱۰۰۰۰۰ یورو فروخت! پس تصمیم اینکه بین SSD و RAID کدام را انتخاب کنید بستگی به این دارد که سرعت و کارایی، اولویت شماست یا هزینه و قیمت. قیمت رم 8 گیگ ddr2، بسته به برند و دیگر مسائل ذکر شده، میتواند متفاوت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *