مشخصات، قیمت و خرید سرور اچ پی DL360 G9

هر دو استوریج HP 3PAR StoreServ 7200c بر روی استوریج نصب می شوند و پیچ های آن نیز باید بطور کامل بسته شوند. طبق این گزارشات، استوریج های اچ پی در هر دو حوزه در بخش رهبران بازار قرار گرفته است اما بر اساس معیارهای مورد استفاده از نظر درآمدی در مجموع هر دو بخش در جایگاه دوم قرار دارد. به عنوان مثال اندازه گیری ها نشان داده نرم افزار RAID 6 بار سنگینی را بر روی منابع سیستم تحمیل میکند در حالیکه RAID سخت افزاری در پیکربندی مشابه عملکرد بسیار بهتری دارد. تقریبا همه دادهها از جمله سیستم عامل (Operating System)، فایلها، برنامهها و … راه حل نرم افزاری خالص: در این حالت نرم افزار بدون هیچ گونه کمک سخت افزاری تنها با استفاده از امکانات سیستم به عنوان یک نرم افزار کاربردی در کنار سایر نرم افزارهای اجرا شده در سیستم عامل انجام وظیفه خواهد نمود. برخی از این RAID های نرم افزاری قابلیت یکپارچه شدن با سیستم عامل سرور به همراه برنامه های رایگان را دارا هستند که باعث ارزان شدن این روش میگردد. راه حل ترکیبی – سخت افزار با کمک نرم افزار: در این روش نرم افزار RAID با کمک سخت افزارهای اضافه شده بر روی مادربرد مانند یک HBA با یک بایوس RAID که ضعف راه حل قبلی را هنگام بوت سیستم برطرف میسازد، انجام وظیفه میکند.

مخففی است از عبارت آرایهی افزونهای برای دیسک های مستقل که راهی است برای مجازی سازی متعدد هارد دیسک های مستقل به یک یا چند آرائه برای بهبود عملکرد، ظرفیت و دسترسی. ۲- سرورهای ابتدایی-سازمانی که نیاز به عملکرد بهتر و ذخیره سازی در زیرسیستم دارند. در این آموزش مقداری با تنظمات اولیه و قابلیت های ZFS آشنا شدیم، آما با این آموزش کوتاه شما قادر خواهید بود که فضای افزونه (redundant storage) برای اطلاعات خودتون رو پیاده سازی کنید. این رید حداقل به سه عدد دیسک برای پیاده سازی نیاز دارد، که چیزی مابین RAID-0 و RAID-1 است. کابل های برق سرور : سرور ProLiant ML10 Gen9 یک سرور ایستاده می باشد که به صورت استاندارد ، با کابل های برق زیر عرضه می گردد . به آرامی دو طرف حامل (۱) را به اندازه کافی بچرخانید تا هارد دیسک را در جایگاه نصب مورد نظر خود در زاویه (۲) قرار دهید، همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است. جدول زیر را دنبال کنید تا پیاده سازیهای مختلف، نقاط قوت و ضعف، تاثیر روی عملکرد سیستمها و اثربخشی در بالا بردن دسترسی به داده ها، در انواع RAID ها را مشاهده نمایید.

این بایوس ها، به صورت گرافیکی گزینهها را در اختیارتان قرار میدهد و با موس میتوانید کار کنید. در این روش، پردازشگر RAID، کنترولر رم، رابط کاربری، رابط I/O برای ارتباط با هارد دیسک ها، و برخی اوقات خود رم، تمامی در یک چیپ جمع شده اند. ساده ترین راه برای تشخیص اینکه کدام نوع RAID سخت افزاری یا نرم افزاری برای کار شما مناسبتر است بررسی مشخصات فنی یا برگه های راهنمای هر یک میباشد. درترجمه لغوی، رید به معنای،آرایه ای از دسیک های مجزا میباشد . سرور اچ پی مدل DL380 G9 یکی از سرور های Rachmount شرکت اچ پی میباشد. این پاور ها از برق شهری باولتاژ 240 ولت برای راه اندازی سرور hp dl380 g10 تغذیه می کنند و خروجی این منابع تغذیه 500 وات است که 94 درصد بازدهی دارند. روش راه حل ترکیبی: از نظر هزینه تقریباً با روش نرم افزاری خالص مشابه است اما قابلیت محافظت در بوت را نیز داراست. This post has been written by !

در این روش برنامه RAID از طریق پردازشگر و رم تعبیه شده در دستگاهی مستقل از کامپیوتر میزبان اجرا میشود. یک نوع کارت قابل نصب بر روی اسلات های PCI-X یا PCIe مادربرد است که پردازشگر و کنترولر I/O بر روی آن تعبیه شده. به طور معمول برای ورود به منوی EFI Setup و تنظیمات بوت مادربرد ایسوس UEFI فشار دادن یک کلید خاص مورد نیاز است. اکثر مادربوردهای جدید به صورت پیش فرض از UEFI استفاده می کنند. به محض اجرای این دستور ویندوز ۱۰ فرایند تبدیل بوت UEFI به Legacy را شروع می کند؛ یعنی تمام فایل های مورد نیاز UEFI و GPT را اضافه می کند و بعد داده های پیکربندی بوت را بروزرسانی می کند. حداکثر ظرفیت ذخیره سازی داخلی ۳۲ ترابایتی در پیکربندی شاسی ۴LFF پشتیبانی می شود. این میزان از فضای ذخیره سازی و قدرت پردازشی، موجب شده تا این سرور، برای تمامی امور از پردازش های تحلیلی و یادگیری ماشین گرفته تا مدیریت دیتابیس های بسیار بزرگ مانند اوراکل و یا اپلیکیشن های حافظه محور بسیار کارآمد باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *