مشخصات، قیمت و خرید هارد سرور HP 300GB 12G SAS 15K 870753-B21

با افزایش بحث تخصصی در گرافیک مجازی، طراحی و پردازش مهندسین کامپیوتر، معماری، عمران، مکانیک و استودیو های ۳D & 2D Render و همچنین موضوع مهم پردازش های عددی برای متخصصین زمین شناسی، الکترونیک، هوا فضا و … این سری از انواع سرور اچ پی می تواند از ظرفیت بسیار بالای حافظه و همچنین هارد دیسک های SSD پشتیبانی نماید. زمانی که شما به سروری قدرتمندتر از هاست اشتراکی نیاز دارید، اما نمیتوانید هزینههای بالای سرور اختصاصی را تامین کنید یا اینکه خدمات و منابع سرور اختصاصی بسیار بیشتر از نیاز شماست باید سراغ سرور مجازی بروید. رید کنترلر هم ساختار سخت افزاری می تواند داشته باشد هم ساختار نرم افزاری، که رید بر پایه سخت افزار یا کنترلر فیزیکی، می تواند روی مادر بورد سرور هم قرار بگیرد. به عنوان مثال اندازه گیری ها نشان داده نرم افزار RAID 6 بار سنگینی را بر روی منابع سیستم تحمیل میکند در حالیکه RAID سخت افزاری در پیکربندی مشابه عملکرد بسیار بهتری دارد. هارد دیسک یا دیسک سخت (Hard Disk Drive) بزرگترین حافظه جانبی در کامپیوتر می باشد و وظیفهی آن حفظ و نگهداری دائمی داده ها و اطلاعات است.

This article has been done by !

از این سرور قدرتمند می توان برای مجازی سازی، استفاده در محیط های ابری و یا پردازش داده های بزرگ (Big Data) بهره برد. با توجه به این نکته، کمپانی اچ پی نیز محصولات خود را در نسل جدید سرورهای خود ارتقا داده است. یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه تولید سرور، کمپانی اچ پی HP است. خب دوستان مراحل پیکربرندی ilo سرور اچ پی ، رو با هم انجام دادیم . شرکت اچ پی ارتقای مفید و کاربردی از Firmware را برای استوریجهای HPE MSA 2040 منتشر کرده که باعث سرعت بخشیدن برنامهها تا ۴۵ درصد میشود و این ویژگی بدون هیچ هزینه اضافی برای مشتری قابل اجراست. هارد سرور 300 گیگ 10K از برند معتبر اچ پی می باشد که به دلیل قیمت مناسب مورد استقبال خریداران تجهیزات شبکه قرار گرفته است. آموزش تعمیر سرور اچ پی شامل برطرف کردن عیوب مین برد سرور و منبع تغذیه سرور میباشد.

این دسته از هارد دیسکها، عموما یا منبع تغذیه مجزا دارند و یا امکان منبع تغذیه مجزا را دارند. این حافظه را می توان از مهم ترین بخش های کامپیوتر یا سرور دانست. به احتمال خیلی زیاد مشکل شما بر طرف شده است ، در غیر این صورت شما نیاز به خدمات کامپیوتری و بررسی های بیشتر دارید . امروزه به لطف فراریسمانی (Hyper-Threading) رایانهی شما میتواند به گونهای عمل کند که گویی ۱۶ هستهی پردازشی دارد. پیادهسازی RAID 5 نیاز به کنترلر سختافزاری پیشرفته دارد که شاید این مورد را بتوان به عنوان یکی از معایب عمده آن در نظر گرفت. رسام سرور میتواند در این مورد تامین کننده سرور و قطعات دست دوم سرور HP باشد. پردازنده ۶۲۳۸ که عضوی از پردازنده های نسل دوم اینتل زئون اسکبیل است قابلیت های هوش مصنوعی را با شتاب دهنده مختلف ترکیب می کند و یادگیری عمیق را به سطح جدیدی انتقال می دهد.

سرور HP DL 380 G9 که به خاطر ویژگیهای خاص و قیمت بسیار مناسب از سرور های پرفروش در ایران است و در غالب دیتا سنتر ها و شرکت های بزرگ و کوچک از این مدل خاص بیشتر استفاده می شود. حافظهی رم Evo Potenza در دو استاندارد DDR3 و DDR4 ساخته شده که مدل DDR3 در دو رنگ مشکی و سفید و مدل DDR4 آن در رنگ قرمز ارایه میشود. دو نفر از به ظاهر دوستان شرايط روحي مرا در آن روزها ميدانستند. نحوه كار آن به نحوي ميباشد كه در مرحله اول به سي پي يو متصل ميگردد.سپس گرماي سي پي يو از طريق شيار هاي هيت سينك خارج ميگردند. پاندولي ها را عبور مي كنند و جلالي كارگاه اول را در تراورس اورال با هماهنگي سرپرست برنامه نصب مي كند و به همراه يوسفي يك طول فرود مي آيند. پس از گذشت چند ماه، در ابتدای سال ۲۰۰۹ شبکه بیت کوین کار خود را آغاز کرد. در سال ۲۰۰۲هواپیمای مسافربری توپولوف ۱٥٤ ایران در حوالی خرمآباد سقوط کرد و تمام ۱۱۹سرنشین آن كشته شدند. در سال ۱۸۱۸سنای آمریکا قانون غیر مسلح بودن مرزهای این کشور با کانادا را تصویب کرد. مركز فناوري اطلاعات و فضاي مجازي از سال 137 5 به بعد با اجراي طرحهاي پژوهشي دوران نوين خود را در محيطهاي جديد شروع كرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *